IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1391  
Стар 25th August 2009, 11:23
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Момичета какво правите като ви се прияде сладичко? "Човек убивам" за парченце тортичка или кекс.

И аз искам една линийка, но съм зле с ползването на нета
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1392  
Стар 25th August 2009, 11:35
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Сладичкото е много гадно изкушение .... Аз понеже и плодове не ям временно ми е още по-голям проблем липсата му.

И понеже не издържам на моменти си купих един чай на Twingins. Любимият ми слакиш е с ябълки и канела. Този чай се води с аромат на ябълки, канела и стафиди.
МОже и да не е много хубаво да се пият такива чайове, но е по-добре от парче сладкиш Ако не го пиех от време на време досега да съм изяла някое шоколадче

Все пак зависи от човека дали ще успее да се подлъже с чайчето де. Ако не успееш пак ще ти се яде ......
Отговори с цитат
  #1393  
Стар 25th August 2009, 12:34
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Момичета какво правите като ви се прияде сладичко? "Човек убивам" за парченце тортичка или кекс.

И аз искам една линийка, но съм зле с ползването на нета
Когато ми се прияде сладичко, имам няколко варианта: първият е да хапна плодове. Вторият: кремче от извара, стевия и ванилия, разредено с малко вода. За разкош може да се разреди с прясно мляко. Става невероятно, но е сполучливо само с "Мероне". Третият: забърквам ленено, сусамено брашно, много канела, стевия и кисело мляко. Също е върха. Могат да се добавят кокосови стърготини или натурално какао.
Отговори с цитат
  #1394  
Стар 25th August 2009, 12:48
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Супер сте
И все пак не стоплих защо да пия вода, а не врял в нея плодов чай? Домашно приготвено е и има само изстискан лимон

Благодаря Ви за бързите отговори
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1395  
Стар 25th August 2009, 12:52
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Jaynee, кое им е лошото на тези чайове Моите зелени чайове са все пакетирани и от всяка фирма производител имам любим (на Twinings е този със жасмин). Стига да не го подслаждаш, нищо не пречи да си пиеш.
На мен като ми се прияде сладко си хапвам :P
Отговори с цитат
  #1396  
Стар 25th August 2009, 13:11
zifson zifson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте.
Моля ви да споделите мнението си за режима, който си съставих и който мисля да започна да спазвам от началото на учебната година и дано успея се придържам по него минимум докато завърша(2год). Именно за това предупреждавам, че е доста свободен и има за цел, освен да отслабна, и да ми създаде навици, че като постигна целта да не качвам пак...
На места самата аз не го одобрявам, но предвид ежедневието ми съм се постарала да пасва възможно най- добре.
сутрин мисля да правя коремни преси(нормални, за долна част и странични)
закуска: кис.мляко+ овес.трици
2ра закуска(в училище): ябълка (или ако няма- кафе 3 в 1-обичам го, а и други плодове не ми е удобно да нося, магазини на близо няма, а училищният....няма да коментирам)
обяд (също се носи от у дома): сандвич от 2 филии пълнозърнест хляб с пилешко/пуешко/сирене+яйце
след училище, ако веднага се прибера става към 15,30-16ч. ... така,че следобеда мисля да пия просто ментов чай (пакетче-обожавам го,без захар или подсладители.. мн свежо ми действа) и да правя някакви упражнения/ ако се сдобия с кростренажор да го използвам...
вечеря(не по-късна от 18-18,30ч.) : различна, но най-вече зеленчуци, риба,яйца
През деня ще пия около 1,5-2л вода...
Издънки се очакват,но не големи....например всеки месец, преди да ми дойде пощурявам по, и без това обичното, сладко, та 1 път месечно мисля регламентирано да си позволявам черен шоколад или парче торта....иначе мисля, че няма да издържа...
Освен това почивните дни смятам да не спазвам този режим, а само да се храня здравословно и се надявам да посещавам фитнеса 1 път за седмицата, ако не успея да се организирам, то поне една хубава разходка(най- вече за ободрителният си ефект).
Изкажете мненията си...съзнавам, че далеч не е перфектен, но се старах и да е приложим....Очаквам много критики и предварително благодаря
__________________
Човекът е създаден не за да влачи вериги, а да лети над света, широко разперил криле.
Отговори с цитат
  #1397  
Стар 25th August 2009, 13:28
zifson zifson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Съжалявам, но към горния пост забравих да допълня, че в следобедите, които съм навън, мисля, че ще си позволявам студен чай или фрешове.... това проблемно ли е?
__________________
Човекът е създаден не за да влачи вериги, а да лети над света, широко разперил криле.
Отговори с цитат
  #1398  
Стар 25th August 2009, 13:48
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

АниК, не съм особено запозната, но съм чувала , че не били много полезни, защото не се знаело какво има в тях. За пакетирани говоря. Ама аз си ги пия, защото ми харесват

В днешно време кой се завира по поляните да бере билки не ми е много ясно

Аз да се разпиша за деня
Закуска-кисело мляко и чай с половин лъжичка мед (от на дядо акациевия ......... )
На обяд само домат, 2-3 хапки от тиквичките с извара и един айрян. Правих си тренировката по-рано днес и нищо не ми се яде...
За вечеря мисля салатка с домат и извара и 2 печени чушки с 2-3 белтъка в тефлоновия тиган
Отговори с цитат
  #1399  
Стар 25th August 2009, 13:49
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

по-добре сурови ядки на мястото на следобедния фреш (не повече от 50 гр.) на мен лично много ми помагат, когато се налага да мисля/уча следобед или вечер
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1400  
Стар 25th August 2009, 14:43
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Вярно че го прекалих оня чай "Сание", но иначе никакво движение и фибри не помагат. Понякога го сменям с "Лаксит" на д-р Ташков.
пробвай с Гернетик. не е лекарство, а крем за тяло. ползвам го от 2години. почти нямам пропуснат ден с тоалетната. а преди стигах до 10-12 безилакса....и да не казвам колко от сание-то
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.