IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1751  
Стар 10th September 2009, 14:58
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

и това което открих за натриевия цикламат е че в САЩ е забранен за употреба, тъй като е смятан за причинител на рак, главоболие, мигрена и потенциален канцероген
не пише какво е количеството от него в протеина който пия и не можах да открия какво количество е опасно
Отговори с цитат
  #1752  
Стар 10th September 2009, 16:34
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

kokodidi, а този протеин поне за малко намалява ли чувството на глад? Не си ли гладна постоянно, защото все пак ми се струва, че 5 дни са адски много. А ми се иска да разбера дали този протеин притъпява гадното чувство на глад ... тъй като дори не знам как изглежда.

И още нещо. Ти каза, че от Пикадили си го взела. В Русе няма Пикадили. В аптеките дали го има ? Или някой друг по - голям магазин (кауфланд, била.. нещо подобно..).
Отговори с цитат
  #1753  
Стар 10th September 2009, 16:37
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Би трябвало да го има в магазини за фитнес и хранителни добавки На Нутрим е тоя протеин
Отговори с цитат
  #1754  
Стар 10th September 2009, 16:41
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
kokodidi, а този протеин поне за малко намалява ли чувството на глад? Не си ли гладна постоянно, защото все пак ми се струва, че 5 дни са адски много. А ми се иска да разбера дали този протеин притъпява гадното чувство на глад ... тъй като дори не знам как изглежда.....
И аз се присъединявам кам питането
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1755  
Стар 10th September 2009, 16:44
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
kokodidi, а този протеин поне за малко намалява ли чувството на глад? Не си ли гладна постоянно, защото все пак ми се струва, че 5 дни са адски много. А ми се иска да разбера дали този протеин притъпява гадното чувство на глад ... тъй като дори не знам как изглежда.

И още нещо. Ти каза, че от Пикадили си го взела. В Русе няма Пикадили. В аптеките дали го има ? Или някой друг по - голям магазин (кауфланд, била.. нещо подобно..).
да засища ме за 3 часа някъде после съм си гладна
иначе трябва да го има наистина и в другите по големи магазини
попитай и в аптеката - лошо няма
а и в магазините за хранителни добавки
Отговори с цитат
  #1756  
Стар 10th September 2009, 17:15
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

На мен този прах за който говорите не ми вдъхва доверие.... предпочитам си обикновената диета...


Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Sine Qua Non, ученето по цял ден действително може да бъде много изнервящо. Но като учител, ще те посъветвам да си учиш съвестно И успех. Не бива с такава пораженческа нагласа, знаеш.

Слушам, госпожо аз съм си съвестна ама ми е малко времето.... а пораженческата ми нагласа си е направо задължителна част от мен- на изпита по английски за СУ очаквах 4.60.... изкарах 5.96 И благодаря- ще имам нужда от много успех


Цитирай:
Първоначално написано от alica
Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
hatred, аз по цял ден седя на бюрото и уча... изобщо не се чумствам гладна напоследък... не знам какво ми става...

но пък сега ми се яде другото кисело мляко, ще го изям и него, това са още околко 200 калории...
Може да са 200, но са основно въглехидрат.
мозъка се храни с въглехидрати, затова е тялото и ги иска и тя му дава плодове (сладките круши ) и зеленчуци. нормално е при липса на физическа активност и висока умствена активност. не мисля, че храната е малко или неподходяща
ъм.... айде разберете се че нищо не схванах
Отговори с цитат
  #1757  
Стар 10th September 2009, 19:17
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Менюто ми за днес

закуска- кафе и две круши
обяд и цял следобяд- 400 гр. кисело мляко 2%
вечеря- бях планирала риба, но забравих да си купя така че- три домата и една активия

друго в хладилника няма... май днес съм на диета по принуда
Отговори с цитат
  #1758  
Стар 10th September 2009, 19:25
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non

ъм.... айде разберете се че нищо не схванах
имаш две мения. направи избор.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #1759  
Стар 10th September 2009, 19:32
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non

ъм.... айде разберете се че нищо не схванах
имаш две мения. направи избор.
ъхъ
Отговори с цитат
  #1760  
Стар 10th September 2009, 19:41
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Sine Qua Non, много малко ми се струва, че ядеш .. и то системно. По-разбиращите да кажат също.
И понеже знам, че веднага ще си помислиш, че дълбоко те критикувам, да ти кажа, че това не е така

3 домата, 2 кисели млека и малко круша мисля, че е крайно недостатъчно. Опитай се да увеличиш протеините. Всъщност (знам че крушите са от село ями ями ями ) но според мен се сваля по-бързо ако намалиш плодовете до минимум, а увеличиш протеините.
При мен в началото още беше така. Извара, обезмаслено сирене, месо, яйца + зеленчуци. Аз не ядях никакви плодове. Имаше един период , в който свалях по 0.500 кг на ден.
Само споделям опит
А и знам, че като получиш съвет се опитваш да го спазваш (виждам по менютата ти). Смятам , че ще имаш добри резултати (само ги качи малко тия протеини , че са много важни), защото виждам, че си много интусиазирана.
И последно. Знам, че активията е много вкусна ... обаче по-добре я избягвай, не е добър вариант за диетка.

Кога ще се теглиш да видиш дали има резултат?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:53.