IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3851  
Стар 10th August 2011, 22:15
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
Smile

Нелс, жестоки са обувките Но момичета как ходите с тези високи обувки, толкова ги харесвам, купувам си и после след първото обуване установявам, че не мога да ходя с тях За това за мен по-умерен ток или платформа
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 10th August 2011 на 22:19
Отговори с цитат
  #3852  
Стар 11th August 2011, 00:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Нелс, жестоки са обувките Но момичета как ходите с тези високи обувки, толкова ги харесвам, купувам си и после след първото обуване установявам, че не мога да ходя с тях За това за мен по-умерен ток или платформа
Тренинг, Дес, тренинг! Заслужават си разширените вени на стъпалата ми...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3853  
Стар 11th August 2011, 11:48
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Сега от намалетията си купих страшни боти от зара само за 19 кинта и това ако не е попадение, незнам
Отговори с цитат
  #3854  
Стар 11th August 2011, 20:22
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Тренинг, Дес, тренинг! Заслужават си разширените вени на стъпалата ми...
Тренинг, но последния ми жалък опит да ходя с ток 10 см на една сватба, приключи с прибиране до вкъщи и преобуване )) А са толкова хубави, сега мога само да им се любувам
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #3855  
Стар 12th August 2011, 01:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Тренинг, но последния ми жалък опит да ходя с ток 10 см на една сватба, приключи с прибиране до вкъщи и преобуване )) А са толкова хубави, сега мога само да им се любувам
Абе човеко! Ако силно обичаш нещо(някой) правиш усилия за да... го носиш.. Също като всяко умение, което искаш да усвоиш - почва се от 10 мин на ден, после 2х10 мин, после 3х10 мин.. в къщи докато миеш чиниите или гладиш. Докато се усетиш се спъваш в собствените си крака като обуеш ниска обувка..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3856  
Стар 12th August 2011, 10:25
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Абе човеко! Ако силно обичаш нещо(някой) правиш усилия за да... го носиш.. Също като всяко умение, което искаш да усвоиш - почва се от 10 мин на ден, после 2х10 мин, после 3х10 мин.. в къщи докато миеш чиниите или гладиш. Докато се усетиш се спъваш в собствените си крака като обуеш ниска обувка..
Аз, понеже по принцип си се спъвам в собствените си крака , когато реших, че за един повод ще съм цяла нощ на 12см, още месец по-рано започнах всеки ден да се тренирам. По малко, по малко и стана. Много кофти гледка е натокана мацка със супер високи обукви, на които ходи като кон. И забелязвам, че всеки следващ път, в който обуя високи токчета, ми е все по-лесно и по-малко изморително.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #3857  
Стар 12th August 2011, 11:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lullaby Виж мнението
Аз, понеже по принцип си се спъвам в собствените си крака , когато реших, че за един повод ще съм цяла нощ на 12см, още месец по-рано започнах всеки ден да се тренирам. По малко, по малко и стана. Много кофти гледка е натокана мацка със супер високи обукви, на които ходи като кон. И забелязвам, че всеки следващ път, в който обуя високи токчета, ми е все по-лесно и по-малко изморително.

А няма нищо по-секси от жена, която ходи, все едно се е родила на високи токчета! Поздравления за усилията!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3858  
Стар 12th August 2011, 11:56
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

ЕЕе, аз не ходя като кон Оправихте ме набързо Ходя си нормално все едно съм с маратонки-няма да се излагаме, но вътрешно ми идва да крещя Проблема при мен е че съм с плоско ходило и много високите токчета в съчетание с неудобна извивка са ужас за мен До преди няколко години изобщо не обувах токчета, нито обличах рокли и поли, после разбрах, че е било грешка и сега я поправям
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #3859  
Стар 31st August 2011, 10:08
Sandra_80 Sandra_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 4
По подразбиране Вижте какво си купих :)

Аз си купих една много сладка туника от един онлайн магазин от който често пазарувам. За съжаление още нямам снимка на новата ми придобивка понеже преди час ми я донесоха куриерите в офиса.
Иначе това е моделчето:

Последно редактирано от Sandra_80 : 31st August 2011 на 10:13
Отговори с цитат
  #3860  
Стар 15th October 2011, 14:30
Аватара на miss Fine
miss Fine miss Fine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране Ризка :)

Здравейте, раздвижвам малко темата, за да се похваля какво си купих онлайн. Бяла ризка с панделка и цип на гърба.

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вижтекаквосикупих
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:22.