IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1181  
Стар 17th July 2014, 19:52
silver_moon silver_moon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен!Прясна,прясна,трети ден от операцията при д-р Асенов Засега не мога да споделя впечатления от носа си,понеже нищо още не си личи,но съм настроена позитивно.Леко подута,но основната ми мъка е запушеният нос.Та реших да се допитам до вас,момичета-знаете ли нещо друго освен сребърна вода за по-бързо прочистване и за облекчение на нослето?Много ще съм ви благодарна!
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 18th July 2014, 12:59
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mamitos Виж мнението
Здравейте, момичета и момчета Изчела съм всичко из темата. Носът ми е й моята болна тема, за нещастие гените не прощават и комплекса си остава за цял живот,макар и всички около теб да ти повтарят как не било от значение... Та искам да попитам дали някой знае какъв е графика на д-р Асенов и да не би да е излязъл в отпуск? Не бих искала да му звъня и да го притеснявам ако не е на работа все пак никак не е приятно. Мисля да мина на консултация при него,носът ми не е от най-лесните,но все пак финансовите ми възможности не ми позволяват на този етап да отида в Турция колкото и да ми се иска... След консултацията ще реша окончателно дали още няколко години да се мъча с този си вид или да рискувам в Бг пък каквото ще да става Ако има някой,който скоро се е чувал с доктора, ще му бъда много благодарна ако сподели
Успех на всички решени да променят външния си вид, дано всеки се сдобие с мечтаното носле !!!
Аз ходих на преглед в сряда, работи д-р Асенов.
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 7th August 2014, 18:07
Marina_90 Marina_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, нослета.
Най-накрая реших, че д-р Асенов е човека и на 03.09 ми предстои операцииката.
Дано всичко мине добре, а след това ще споделям развитието на нещата.
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 8th August 2014, 21:46
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Къде сте нови нослета..?? темата позамря нещо.. Казвайте как сте..на къде сте.. Аз съм почти 3ти месец- има промяна , но все още далеч от това, което желая..
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 10th August 2014, 18:18
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Колко струва ринопластиката при д-р Асенов?
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 11th August 2014, 12:08
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Аз на 18 Август правя 2 месеца, все още върха ми е много подут, д-р Асенов каза, след 3 месец щял да спада...дано....качвайте снимки.....
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 13th August 2014, 21:38
sweet one sweet one не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте в понеделник ми предстои операция при доктор Асенов и исках да попитам оперираните какво ще ми е нужно за болницата като дрехи, храна и още нещо ако трябва, защото забравих да попитам доктора.
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 14th August 2014, 07:30
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Sweet one за болницата ще ти е необходимо
1. Дрехи- топ с тънки презрамки, панталонки, за операционна. Носи си и някакви удобни блузи, които да облечеш лесно- да са по-широки, ще си с шина на сутринта, няма да ти се бори с тесни дрехи.
2. Храна- аз успях да хапна само малко кисело мляко. Носи си нещо леко, със сигурност няма да ти се яде много.
3. Документи и пари- виж да платиш преди операцията, че стаите са отворени и всеки си влиза и излиза. Успех!
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 15th August 2014, 10:18
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

добавям към написаното по-горе:

- сламка задължително , да пиеш вода, понеже аз много се притеснявах да пия от шише или чаша.

- балсам за устни. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Ще дишаш през устата и тя ще изсъхва. Гадно е. Балсама много ще ти е от помощ.
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 15th August 2014, 14:28
sweet one sweet one не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря ви много lolinka21 и Kxiona много сте мили, аз вече съм се попритеснила........надявам се да не е било само при мен така
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:52.