IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1321  
Стар 15th January 2015, 22:20
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Мерсиии Дано Господ е с мен и с доктора по време на операцията! Моят нос си е предизвикателство :/
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 17th January 2015, 00:55
gavrailov89 gavrailov89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, ще си правя ринопластика при Асенов след 2 месеца. При прегледа ми каза че операцията ще продължи около 5 час. Искам да попитам това нормално ли е? Не е ли прекалено много? Други лекари са готови за около 2-3 часа. Това само ме притеснява.
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 18th January 2015, 00:39
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gavrailov89 Виж мнението
Здравейте, ще си правя ринопластика при Асенов след 2 месеца. При прегледа ми каза че операцията ще продължи около 5 час. Искам да попитам това нормално ли е? Не е ли прекалено много? Други лекари са готови за около 2-3 часа. Това само ме притеснява.
Доста повече е от средното за ринопластика, 5 часа на упойка определено не е много добре за организма с тия химикали. Но остави го да си свърши работата както трябва, щом толкова е прецинил че му трябват-всеки си има начин на работа, поне се старае човека.
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 18th January 2015, 16:46
heiressss heiressss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте , новичка съм тук ,скоро ще си направя ринопластиката ,колебая се между Юрий Анастасов и Асенов,моля който се е оперирал скоро при др.Асенов да ме обнадежди и окуражи малко Поздрави на всички и само хубави нослета да стават !
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 19th January 2015, 18:14
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Доста повече е от средното за ринопластика, 5 часа на упойка определено не е много добре за организма с тия химикали. Но остави го да си свърши работата както трябва, щом толкова е прецинил че му трябват-всеки си има начин на работа, поне се старае човека.
Моята операция беше 5 часа, ама носът ми е наполовина Много си го харесвам сега, идеален е даже. Така че той си знае докторът, спокойно. Успех!
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 19th January 2015, 21:32
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma123 Виж мнението
Моята операция беше 5 часа, ама носът ми е наполовина Много си го харесвам сега, идеален е даже. Така че той си знае докторът, спокойно. Успех!
Здравей Emma123,кога беше твоята операция,би ли пуснала снимки,може и на имейла!Радвам се,много да чуя още един положителен резултат!Честито и с гордост и радост да си носиш новото носле!
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 20th January 2015, 08:38
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klavdiq Виж мнението
Здравей Emma123,кога беше твоята операция,би ли пуснала снимки,може и на имейла!Радвам се,много да чуя още един положителен резултат!Честито и с гордост и радост да си носиш новото носле!
Сега се върнах за пореден път да чета назад и видях,че си пускала снимки,но няма да е лошо да пуснеш и в сегашно време.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 21st January 2015, 22:26
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

С удоволствие! Не мога да се нарадвам на новото си носле
http://i59.tinypic.com/sg4irm.jpg

Понякога при дълго взирано пак ми се вижда голям, ама тогава си поглеждам старите снимки и се успокоявам

Последно редактирано от Emma123 : 22nd January 2015 на 00:11
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 22nd January 2015, 08:25
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma123 Виж мнението
С удоволствие! Не мога да се нарадвам на новото си носле
http://i59.tinypic.com/sg4irm.jpg

Понякога при дълго взирано пак ми се вижда голям, ама тогава си поглеждам старите снимки и се успокоявам
Доста се е попроменило(положително) и сигурно има да се дооформя още,защото не е минало много време от операцията!Важното е ти да се харесваш и възприемаш!Иначе функционално всичко наред ли е,защото и това е от голямо значение?
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 22nd January 2015, 13:13
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Дишам нормално както преди, да. Още на 7-мия ден, след като докторът ми махна гипса, можех да дишам идеално. Иначе носната ми преграда беше крива и д-р Асенов мислеше да я изправи, но поради 5-часовата операция не е останало време.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:01.