IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 30th June 2014, 01:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Олеее то то във вашата връзка е много интересно !
Твоя мъж трябва да се раздава на макс, щото усещам, че ако се отпусне и лесно ще му намериш заместник.
Ама то и така трябва, мъжете да не си мислят, че като са сложили брачната халка и вече може да не си дават много зор щото са си оплели кошницата. То това си важи и за жените де !

Обаче да те предупредя, че мъжете са ревниви по природа и то от такива закачки като му влезе мухата в главата и може да се появят някои тъмни облачета над щастливият ви брак !
Като нищо може да започне да ти рови в телефона, компютъра и да ти не ти дава много свобода.

А вие случайно да не сте от тези двойки които практикуват суинг ?
Що си мисля, че е точно така, това не е срамно и ако е така няма от какво да се притесняваш да го споделиш.
Отговори с цитат
  #422  
Стар 30th June 2014, 11:07
Аватара на Илиана_81
Илиана_81 Илиана_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Олеее то то във вашата връзка е много интересно !
Твоя мъж трябва да се раздава на макс, щото усещам, че ако се отпусне и лесно ще му намериш заместник.
Ама то и така трябва, мъжете да не си мислят, че като са сложили брачната халка и вече може да не си дават много зор щото са си оплели кошницата. То това си важи и за жените де !

Обаче да те предупредя, че мъжете са ревниви по природа и то от такива закачки като му влезе мухата в главата и може да се появят някои тъмни облачета над щастливият ви брак !
Като нищо може да започне да ти рови в телефона, компютъра и да ти не ти дава много свобода.

А вие случайно да не сте от тези двойки които практикуват суинг ?
Що си мисля, че е точно така, това не е срамно и ако е така няма от какво да се притесняваш да го споделиш.
И да не е сложил халка мисля ,че подпис и едно дете са достатъчни..Но нямам нужда от съвети относно мъжката ревност ,мерси.
Попринцип не се срамувам да призная каквото и да е ,но не мисля че в момента е по тема
Мога само да кажа ,че според мен размяната на партньори ми се вижда много по сложна за организация от колкото е една тройка примерно..

И ако може един въпрос Pufpaf ? Това че споделих че съм била с 20 мъже ли те накара да мислиш ,че ще намеря заместник на мъжа си? и после не страда те от предрасъдаци добре...
Отговори с цитат
  #423  
Стар 30th June 2014, 12:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

По принцип хората не обичат получават съвети това ми е ясно, щеше да е нереално ако беше обратното
Но във форумите е така, хората просто си казват мнението и всеки си преценява какво да вземе от написаното. Не случайно съм писал в множественото число - "мъжете", както и - "може" , тоест говоря по принцип и нека някой ми каже, че не съм прав !

Цитирай:
Първоначално написано от Илиана_81 Виж мнението

И ако може един въпрос Pufpaf ? Това че споделих че съм била с 20 мъже ли те накара да мислиш ,че ще намеря заместник на мъжа си? и после не страда те от предрасъдаци добре...
Само не ме слагай в една торба с повечето мъже, защото не смятам, че съм като повечето и особено по отношение на предразсъдъците. Ти наистина ли мислиш, че бройката ти е толкова внушителна, да беше изневерила с 20 мъже щях да се впечатля, но за свободна жена която обича секса, тази бройка не е нещо невероятно !

Ако съм си помислил, че лесно може да го замениш, то е било защото от това което прочетох съм преценил, че ти не си от тези жени, които биха стояли с някой мъж ако не са щастливи с него. Ти не си от тези жени и които биха търпели да бъдат мачкани от мъжете. Точно за това казах, че ако мъжа ти не се раздава до край и не те прави щастлива, няма да ти е проблем да го замениш, било то и само с изневяра или нацяло.

Цитирай:
Първоначално написано от Илиана_81 Виж мнението
И да не е сложил халка мисля ,че подпис и едно дете са достатъчни..
Сега ти ми отговори на въпроса, за какво е достатъчно ако има подпис и дете ? Достатъчно за какво ?
Отговори с цитат
  #424  
Стар 30th June 2014, 20:32
Аватара на Илиана_81
Илиана_81 Илиана_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Имах предвид ,че и да няма брачна халка то подписа и детето са достатъчни да я заместят ,относно това което каза че след нея вече не си дават зор понеже са оплели кошницата..
Но е и достатъчно да си имаме доверие дори и да съм изневерявала той знае
,че те са моето семейство и един секс няма как да промени това!

Мерси за комплимента за това каква жена съм ,но съм още нова тук и все още нищо не знаеш за мен

А относно бройката писах ,че пред съпруга си казах че не са повече от 20..ще помисля хубаво колко са и ти ще ми кажеш ,дано не е "внушителна" но от сега казвам че не са повече от 30.. Въпреки че в края на студентските години и малко след това не мога да се похваля че съм си била "седнала на гъза" вече ,но пък бях достатъчно зряла за да мога да поема това което ми се предлага..а не както правят сега ,още в гимназията вече да са опитали от всичко в секса..Радвам се че имам момче ,защото тези времена не щадят жените!
Отговори с цитат
  #425  
Стар 16th October 2014, 10:34
milebai milebai не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Да не да си водя списък
__________________
решетки, vrati
Отговори с цитат
  #426  
Стар 19th November 2014, 13:22
torbalan torbalan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 4
По подразбиране

аз пък имам само сефте
хи хи
Отговори с цитат
  #427  
Стар 20th November 2014, 09:34
Sanmarin Sanmarin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 4
По подразбиране

"Мисля , че са твърде лични тия неща , за да ги споделям точно тук" да не ти пука, да не би пък да вярваш на всичко което чуеш
Отговори с цитат
  #428  
Стар 20th November 2014, 14:36
riki_k33 riki_k33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 17
По подразбиране

Аз съм спал със около 25 жени и съм правил секс с 16 мисля че бройката ми е малко но.....
Отговори с цитат
  #429  
Стар 7th January 2015, 14:13
grisina grisina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Много е добре, важно е качестовото не количеството
_______________
метални решетки метални решетки цени блиндирани врати
Отговори с цитат
  #430  
Стар 6th February 2015, 09:05
Selen Selen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Изчетох мненията. Стигнах до извода, че жените са по-осъдително настроени от мъжете. Няколко момичета си казаха истината и заваля морал. Сигурно има форум със секция четене на морал. Няма нужда от злоба, където се говори открито за секс, защото този тип отношение е непредразполагащ и кара хората да се притеснява силно, да лъжат, да не си казват каквто имат, а им се иска.
На мен отдавна ми се искаше да си призная с колко хора съм правила секс. Ето статистиката:
37 мъже, 3 жени, 3 тройки и мноооого знайни и незнайни свирки, оргазми без интимните ни органи да пасват един в друг. Тази категория не съм я броила. Сякаш не е секс, ами необходимост, която удовлетворявам. Моя или чужда - все едно да има значение от коя продавачка ще си купя киселото мляко ако ми се яде. Ми няма значение. Това не е секс, а задоволяване на потребностите.
Не че в онези 37 всичките са били качествени. Имаше дълъг период на съзряване, когато не разбирах каква е стойността на секса. За мен просто нямаше значение. Беше ми забавно, беше ми интересно. Не получавах оргазъм и търсех кой как ще ме дари с експлозия. Отне ми десетина години докато успея да попадна на човек, докато успея да освободя съзнанието си, за да се отдам на страстта. Никога не е възниквала първо привързаност. Винаги съм се пристрастявала към самия секс, към това, което обменям с човека. Винаги се е случвало през секса.
Единствения път, когато първо опознах човека, започнах да го уважавам и да общувам с него и чак тогава правихме секс - е с този, с който живея и досега.
Важното е,ч е нямаше да съм способна да остана във връзката си и да създам семейство, ако не бях изживяла откровението на оргазма, ако не се бях научила да свършвам, да умирам в секса, за да се събуждам отново в битието си.
Това, което научих е, че пътя не се определя от моралните норми, рамки и табута. Пътят е отражението на човека, който върви по него и той сам си слага знаците, сам си ги тълкува, докато излезе на магистралата. Иначе кара по магизтралата и пропуска всички малки селца с техните чудеса.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: колкочовекастеспали
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.