IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #741  
Стар 29th April 2010, 16:50
nikoletka nikoletka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, оперирах се на 23.04. при доц. Джамбазов. Имах много малко синьо под едното око и отоци до вчера, ама и те леки и днес вече ги няма. След операцията не съм пила болкоуспокояващи, защото не ме болеше въобще. Сега си пръскам от спрейчето, но много ми тече носа, не кръв, а секрети (като водичка). Това дали е нормално или е по-вероятно да съм настинала? От време на време и кихам и не се чуствам отпаднала. СЕГА ВЕЧЕ много се притеснявам за това какво ще видя след махането на лонгетата на 10-ти май. Дано всичко да е наред!
Отговори с цитат
  #742  
Стар 30th April 2010, 12:44
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daisma
Здравейте!Днес ходих до каспела да ми махнат конците и забравих да попитам доц дали да продължавам да пръскам спрейчето, като вече вече си дишам добре, и ако да, колко още време??Мерси.
На мен вчера ми махнаха лонгетата, и доц. каза че е желателно да се пръскам още няколко дни, така че неспирай и ти защото има много секрети за падане. Поне 2 пъти на ден

nikoletka
МнениеПуснато на: Чет Апр 29, 2010 5:50 pm Заглавие:
Здравейте, оперирах се на 23.04. при доц. Джамбазов. Имах много малко синьо под едното око и отоци до вчера, ама и те леки и днес вече ги няма. След операцията не съм пила болкоуспокояващи, защото не ме болеше въобще. Сега си пръскам от спрейчето, но много ми тече носа, не кръв, а секрети (като водичка). Това дали е нормално или е по-вероятно да съм настинала? От време на време и кихам и не се чуствам отпаднала. СЕГА ВЕЧЕ много се притеснявам за това какво ще видя след махането на лонгетата на 10-ти май. Дано всичко да е наред!


И аз се бях панирала страшно много, но като видях резултата в първия момент ми прилоша но после се изумих от резултата който доц е постигнал. Качила съм снимки в раздела за снимчици. Ще бъдеш много приятно изненадана, настрой се положително и всичко ще е наред....



И ЕТО ДОЙДЕ МОМЕНТА ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ....БЛАГОДАРЯ, ВИ ЧЕ ОТГОВАРЯТЕ НА АБСУРДНИ ВЪПРОСИ ПО 100 ПЪТИ, ЧЕ УСПОКОЯВАТЕ ВСИЧКИ КОИТО СА ПРИТЕСНЕНИ, И НАЙ-ВЕЧЕ ЗА ТОВА, ЧЕ НАСЪРЧАВАТЕ ВСЕКИ, КОЙТО ОТ МНОГО ВРЕМЕ ИСКА ДА ГО НАПРАВИ НО ГО Е СТРАХ...ЩЕ продължавам да влизам и се надявам и аз да бъда полезна....

Както се надявам резултата след 3 месеца да бъде по добър и от сега.
Отговори с цитат
  #743  
Стар 30th April 2010, 13:33
Daisma Daisma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране

taina_x - чудесничко се е получило,а и много ти отива, супер профилче бух казала аз! Бъди адски щастлива!На мен, ако доц. е в клиниката сряда ми го махат, ако ли пък не след празниците Стискай палци и ЧЕСТИТООООО!!!
Отговори с цитат
  #744  
Стар 3rd May 2010, 19:53
Аватара на santa caterina
santa caterina santa caterina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте всички .От доста време чета коментарите ви и мога смело да кажа,че вие изиграхте важна роля за да взема настоящето си решение да се оперирам при доц.Джамбазов.Благодаря ви ,че сте толкова отзивчиви и публикувате редовно нова информация,снимки и съвети.Това ,което ме вълнува е някой намалявал ли е драстично дължината на носа,защото все ми се струва,че повечето са премахнали гърбица,променили на форма,постигнали симетрия,а при мен наистина дължината е голяма,мога да кажа,че не съм виждала тук такива Пинокиовци като мен.Имали впечатления,как работи в тази насока доцента?Благодаря!
Отговори с цитат
  #745  
Стар 3rd May 2010, 21:37
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marina_foteva
Здравейте всички .От доста време чета коментарите ви и мога смело да кажа,че вие изиграхте важна роля за да взема настоящето си решение да се оперирам при доц.Джамбазов.Благодаря ви ,че сте толкова отзивчиви и публикувате редовно нова информация,снимки и съвети.Това ,което ме вълнува е някой намалявал ли е драстично дължината на носа,защото все ми се струва,че повечето са премахнали гърбица,променили на форма,постигнали симетрия,а при мен наистина дължината е голяма,мога да кажа,че не съм виждала тук такива Пинокиовци като мен.Имали впечатления,как работи в тази насока доцента?Благодаря!
Скъпа аз съм пуснала няколко снимки аз все си мислех, че моето носле е дълго така,че виж и прецени, но без консултация с доц. няма как да знаеш какво ще се получи,защото човека е естет и ако се доверищ на него, в 89% от случеите нещата се получават перфектни.Но моят съвет е да се вслушаш в неговото мнение.Човека си разбира от работата
Отговори с цитат
  #746  
Стар 3rd May 2010, 23:10
Аватара на santa caterina
santa caterina santa caterina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря,Таня Резултата при теб е наистина много добър,между другото,разбрах,че те очаква сватба,много добре се е получило,че ще бъдеш в този прекрасен вид,аз пък ще ставам кума юли месец и изпитвам ужас от обектива.Много се надявам да съм в нов вид дотогава :P .Претесняваше ме това,че в по новите постове се спомена за по-натоварения график на доцента и за по-оскъдното време ,което се отделяло за прегледа.
Отговори с цитат
  #747  
Стар 4th May 2010, 14:00
Daisma Daisma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Исках да попитам дали след операцията връхчето на нослето се смъква леко надолу? едната ми ноздра е издълбана видимо повече от другата и не знам какво да мисля вече, побърквам се,утре ми свалят лонгетата!моля да ми отговорите и ако се сещате и за някакви въпроси,които мога да задам на доц, ще съм благодарна.
Отговори с цитат
  #748  
Стар 4th May 2010, 20:31
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Daisma
не се притеснявай, моите ноздри също изглеждаха различни но след като ми маханха лепенките и всичко се оправи с времето. Вече 3-ти месец от операцията всичко си е ок. А колкото до върха наситина в началото беше силно навирен. Незнам дали сега е спаднал или свикнах да се гледам но ми се струва че не е като в началото. Иначе колкото за извивката стана много хубава. Вече е точно какво я бах направила на фотошоп
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #749  
Стар 5th May 2010, 08:38
Daisma Daisma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране

baroneska,
Мерси,за отговора,предоплагам разбираш, колко е истерично да седиш по цял ден и да се взираш в това проклето огледало хех вижда му се краят..днес ще се види и истинският резултат,а толкова искам да се харесам и да си отдъхна пфуууууууууууууууу.
Отговори с цитат
  #750  
Стар 5th May 2010, 16:36
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Вкарах няколко снимки в темата за снимки. Как ви се струва? Аз съм много доволна от резултата, всеки ден става по-малък Но все още е доста подут върха и нямам чувствителност. Вечер се подува повечко и спя с лонгетата. Бих могла да кажа, че доцента има златни ръце, без да се колебая в това Никога не съм предполагала, че ще си харесам някога профила, но...кефец!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:31.