IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th October 2006, 11:39
Аватара на MachoMan
MachoMan MachoMan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 134
По подразбиране

Един лаик да попита: колко струват процедурите?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th October 2006, 11:50
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Процедурите са по 50 лева, но обяснявам подробно, тоест препредавам каквото ми казаха от Афродита:
Първо, за по-голям ефект се правят три процедура на апарат вакуум плюс ултразвук, по една на ден /тези трите са общо 75 лева/, и след това се правят между 3 и 5 процедури на Дебюси-то, в зависимост от това колко сланинки имат да се махат от съответната зона. Може да се прави абсолютно всичко - крака, корем, ханш, гръб, паласки, ръце, двойно гуша...Твърдят че за една седмица се свалят 1-2 номера от дрехите. Колко е вярно ще ви кажа към края на месеца като мине шефката.
Но, имайте предвид, че една зона заема площ колкото една разперена педя! Тоест ако правите паласки да речем, плащате за две зони, което вече става 100 лева... по три, по пет...смятайте
Та така, ако нещо още не ви е ясно, питайте. Или направо звънете по телефона. Работят всеки ден без понеделник, от 11 до 21ч.
Аз ще ходя там на лазерна епилация, после ще разправям
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th October 2006, 11:55
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th October 2006, 07:31
Аватара на MachoMan
MachoMan MachoMan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 134
По подразбиране

bimbi, колко процедури се правят при липосукция?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th October 2006, 08:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MachoMan
bimbi, колко процедури се правят при липосукция?
Чакай сега, нещо не се разбрахме май. За този апарат, за който говоря - Дебюси, процедурите са 40 минути, и чрез затопляне се втечнява вътрешността на мастната клетка, с инфраред се разбива обвивката й и организма изхвърля впоследствие тая втечнена мас чрез бъбреците. Горе-долу така ми обясни лекаря, не гарантирам че съм го запомнила на 100 процента. Правят се между 3 и 5 процедури в зависимост от това колко см. от обиколката си искаш да свалиш.
А липосукцията е нещо съвсем друго, то си е един вид операция, с упойка, и с едни канюли през малки дупчици се изсмуква сланинката. Една зона доколкото съм им чела цените по сайтовете, струва около 400-500 евро, зависи от пластичния хирург.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th October 2006, 15:42
Аватара на MachoMan
MachoMan MachoMan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от MachoMan
bimbi, колко процедури се правят при липосукция?
Чакай сега, нещо не се разбрахме май. За този апарат, за който говоря - Дебюси, процедурите са 40 минути, и чрез затопляне се втечнява вътрешността на мастната клетка, с инфраред се разбива обвивката й и организма изхвърля впоследствие тая втечнена мас чрез бъбреците. Горе-долу така ми обясни лекаря, не гарантирам че съм го запомнила на 100 процента. Правят се между 3 и 5 процедури в зависимост от това колко см. от обиколката си искаш да свалиш.
А липосукцията е нещо съвсем друго, то си е един вид операция, с упойка, и с едни канюли през малки дупчици се изсмуква сланинката. Една зона доколкото съм им чела цените по сайтовете, струва около 400-500 евро, зависи от пластичния хирург.
Вече се разбрахме.
Благодаря.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th November 2006, 15:56
MALBLUE MALBLUE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Та аз отдавна следя форума, а още по-отдавна искам да си направя липосукция, защото от години надебелявам и отслабвам, а от дете си имам корем, дупе и мазнини по вътрешната част на бедрата. Та се надявах, като си дойда, веднъж завинаги да се справя с този проблем... Но от това, което чета тук, виждам че няма да е "веднъж завинаги" при все че д-р Стоянов пише в стрницата на "Есте", че никога повече не се натрупват мазнини в обработената зона... Някой може ли да ме посъветва какво да правя...
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th November 2006, 23:02
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Първо е добре да отслабнене и да поддържате едно тегло поне 6 мес.
После - липосукция на определени зони, които "развалят силуета" (бричове, корем, гръб, колене... ръце?)

Мастните клетки не се "връщат", където са били отнети, но съседните не губят способността си да трупат...
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th November 2006, 09:39
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Вярно ли е,че има опасност при липосукция краката(например) да станат несиметрични...?!Единия да стане по-тънък от другия?Често ли се получава?Или ако се прекали с обема на изтеглените мазнини да се получи хормонален дисбаланс и прекомерно окосмяване...?!И знаете ли други усложнения?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th November 2006, 10:41
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Чак несиметрични няма да станат, но е възможна известна разлика - особено ако е имало такава преди операцията. Несъществено е, по принцип. По-лошо е, ако се получат бразди - те са трудни за корекция.
Липосукцията не предизвиква никакви хормонални или други промени в обмяната на веществата. Дори положителни (знаете, че при естествено отслабване се понижава холестеролът в кръвта - при липосукция той не се променя).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.