IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th March 2008, 11:27
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
не мога да правя секс без чувства!
Без кои чувства
Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Просто заради онова нечовешко сексуално привличане, което опознаването помежду ни би могло да развали.
Ultimo tango a Parigi
Цитирай:
Не съм изпаднала до толкова за да плащам
Не става дума за изпадане ....защо мислите, че една жена трябва да си поръча компаньон, ако е сама.
Все ще се намери някой който да я н*е*е
Причини има много - неангажиращ секс примерно , дискретност, и чист егоизъм – да се задоволят само Твоите потребности.
Цитирай:
Е га някой не ме оноди как си требе най-накрая


Цитирай:
На мен ми се струва странно да платя на някой, който не познавам и не съм го и виждала
То аз бикини няма да си поръчвам от нета, защото не съм ги видяла и пипнала ....
Цитирай:
При все че има многу мъже които дават мило и драго само и само да си легнат с теб .А и жигулата са под всякъква критика.
Даде ама ти даваш ли мило и драго за да легнеш с някой от тях ?

Струва ми се, че както има и магистрални жрици и елитни “компаньонки” , сигура така е и при жигУлУтата .
Темата м/у другото беше провокирана, точно от една информация поднесена ми от моя приятелка , относно един много симпатичен ( меко казано ) момък, с който се движехме в една среда преди време.
Забележки поне относно визията му нямам, може би ако реши да обели някоя дума, ще се наложи да му се напомни “ мълчи и бъди красив” но в никакъв случай няма нищо общо с циганин или Радо прашката.
Цитирай:
Аз имах гадже бивше жиголо Ако на плащащите им е правил това, което и на мен определено ми се иска да му помня номера за да си платя ...
Ти па мацка как му изпусна дирите .....

Цитирай:
Първоначално написано от stelka
Аз бих го направила.Имам предвид бих си платила на истинско жиголо,но не поради липсата на секс,а заради самата идея.
Честно казано дори съм много любопитна какво е усещането
За сега съм нямала желание за такъв тип “общуване”, но знае ли човек?
Ако реша да се възползвам от тази услуга , ще е от любопитство и егоизъм.
Само дето съм доста гнуслива и незнам как ще се справя с този проблем.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th March 2008, 11:40
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Мацките,които твърдят че не биха го направили - вие наистина ли никога не сте правили САМО секс? Без чувства?
правили сме ама не сме си плащали
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th March 2008, 11:55
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Охх, добре успокоих се!
А м/удругото и аз познавах навремето едно момче - мммммммммм, пръстите да си оближеш, впоследствие разбрах, че я е работил тая професия като е бил малък. Беше страшно готин, но нямаше как да го "пробвам", щото беше роднина на едно гадже А сега е зад граница ... Беше страшнооооо готин , пак ви казвам
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th March 2008, 11:56
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DWP
Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Аз пък бих!

Незнам на вас дали ви се е случвало, но е имало моменти, в които като видя някой мъж ми се е искало да го тръшна веднага. Без да го познавам.
Без да сме си казали и дума дори.
Просто заради онова нечовешко сексуално привличане, което опознаването помежду ни би могло да развали.

Така че, ако наистина, ама наистина много ме привлича, бих платила....
зема са съглася и аз най - накрая...
ахахахххаааахх и аз се присъединявам с 2 ръце , но не да плащам , а просто заради самото изживяване
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th March 2008, 14:24
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stelka
Аз бих го направила.Имам предвид бих си платила на истинско жиголо,но не поради липсата на секс,а заради самата идея.Мисълта,че той трябва да изпълни всяко мое желание,не е зле Честно казано дори съм много любопитна какво е усещането
И аз искам така , само да не ми пратят някой борсук, щот тогава наистина ще се излигавя с желанията си
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th March 2008, 14:56
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Да, бих спала с жиголо, ма някак ме е скръндза да си плащам. като знам че мога да си имам същото и безплатно

Иначе като поодъртея, защо да не залъгвам някое младо момченце с парфюмчета и питиета и някоя и друга глезотийка Пък от него ще се иска само да си гледа фитнеса и да има добри умения с езика и не само
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th March 2008, 15:41
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от stelka
Аз бих го направила.Имам предвид бих си платила на истинско жиголо,но не поради липсата на секс,а заради самата идея.Мисълта,че той трябва да изпълни всяко мое желание,не е зле Честно казано дори съм много любопитна какво е усещането
И аз искам така , само да не ми пратят някой борсук, щот тогава наистина ще се излигавя с желанията си
Мила,ще си ги изберем по каталог или ще отидем на място да ги огледаме
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th March 2008, 16:13
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stelka
Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от stelka
Аз бих го направила.Имам предвид бих си платила на истинско жиголо,но не поради липсата на секс,а заради самата идея.Мисълта,че той трябва да изпълни всяко мое желание,не е зле Честно казано дори съм много любопитна какво е усещането
И аз искам така , само да не ми пратят някой борсук, щот тогава наистина ще се излигавя с желанията си
Мила,ще си ги изберем по каталог или ще отидем на място да ги огледаме
stelka, по- добре на място , че иначе рискуваме да попаднем на такива, които са много фотогенични
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th March 2008, 16:19
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine

Цитирай:
Аз имах гадже бивше жиголо Ако на плащащите им е правил това, което и на мен определено ми се иска да му помня номера за да си платя ...
Ти па мацка как му изпусна дирите .....
Още помня къде живее обаче ...

Аз лично не мога да разбера защо се държите като ощипани монахини относно платената любов.
Това, че сте си платили да преживеете нещо неповторимо и неописуемо и различно не означава, че сте били принудени понеже нямате друг вариант. Какво значи да съм изпаднала чак до там? Че мацката ако има кинти да си плати за подобно нещо, хич няма да е за съжаление милата
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th March 2008, 16:20
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Да си плащам за секс ли
Това никога няма да стане !
По-скоро ще искам нещо,отколкото да дам
И аз така
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Платенаquotлюбовquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:29.