IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 16th December 2010, 15:07
Аватара на Wings_of_a_Butterfly
Wings_of_a_Butterfly Wings_of_a_Butterfly не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 282
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CrimeBoy
Цитирай:
Първоначално написано от gabriela91
Много се дразня когато обещае, че ще се обади а всъщност се заплесва някъде.. дребнаво е ама като се случи 2-3 пъти и ти изтръпват нервичките
помисли малко той защо се заплесва другаде ?
Ти ако умееш да държиш непрестанен интерес в него и ако съумяваш да го държиш в напрежение ,ще звъни 10 минути по-рано !

не говоря лично за теб даже не те познавам ,ама понякога сте толкова постни и еднообразни и тегаво разказващи и обсебващи ,че въпросното звънене ако не се състои по-добре
Донякъде си прав На мен по скоро ми се сртува, че мъжете губят интерес в момента в който момичето покаже,че е тяхно.
Спри и ти да му се обаждаш и да искаш да се видите. Като разбере, че не стоиш да го чакаш и можеш и без него набързо ще те затърси
Отговори с цитат
  #202  
Стар 17th December 2010, 13:01
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wings_of_a_Butterfly
Цитирай:
Първоначално написано от CrimeBoy
Цитирай:
Първоначално написано от gabriela91
Много се дразня когато обещае, че ще се обади а всъщност се заплесва някъде.. дребнаво е ама като се случи 2-3 пъти и ти изтръпват нервичките
помисли малко той защо се заплесва другаде ?
Ти ако умееш да държиш непрестанен интерес в него и ако съумяваш да го държиш в напрежение ,ще звъни 10 минути по-рано !

не говоря лично за теб даже не те познавам ,ама понякога сте толкова постни и еднообразни и тегаво разказващи и обсебващи ,че въпросното звънене ако не се състои по-добре
Донякъде си прав На мен по скоро ми се сртува, че мъжете губят интерес в момента в който момичето покаже,че е тяхно.
Спри и ти да му се обаждаш и да искаш да се видите. Като разбере, че не стоиш да го чакаш и можеш и без него набързо ще те затърси
Е, това и направих - имаше ефект, но вече моя мерак го нямаше Ако си мислите , че само мъжката аудитория губи интерес като човека с/у тях е вече техен - ее грешка, и при някои от нас е така :P И да - еднообразни сме, щото тва се случва на всяка 2ра жена, ако се замислиш
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 17th December 2010, 13:21
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А на мен ми губи интереса дори когато 1 път не си изпълни обещанието. Много мразя да ми обещаят нещо и да забравят Предпочитам в такъв случай да каже че е зает и има други неща да прави, вместо да обещае на думи. Слава богу моя не е такъв, щом вече почти 3 години съм с него. Но с един бивш скъсах заради това. бяхме заедно около 2 месеца... забрави да си изпълни обещанието и му казах тези номера да ги прилага на някоя друга
И не разбирам какви са тези циркаджийски номера - спечелил я е и да я смята за сигурна каквото и да прави, а от друга страна тя да се държи на дистанция за да му поддържа интереса. Не могат ли хората да бъдат истински... Аз никога не крия желанието си за близост, а ако той тръгне да се отдръпва или да прави номерца тогава следващия, света не е само 1 момче. Казвам момче, защото това са общо взето пубертетски номера, нищо че и някои 30-годишни ги правят.
Отговори с цитат
  #204  
Стар 17th December 2010, 20:03
Аватара на CrimeBoy
CrimeBoy CrimeBoy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Между циците ти ..
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wings_of_a_Butterfly
Цитирай:
Първоначално написано от CrimeBoy
Цитирай:
Първоначално написано от gabriela91
Много се дразня когато обещае, че ще се обади а всъщност се заплесва някъде.. дребнаво е ама като се случи 2-3 пъти и ти изтръпват нервичките
помисли малко той защо се заплесва другаде ?
Ти ако умееш да държиш непрестанен интерес в него и ако съумяваш да го държиш в напрежение ,ще звъни 10 минути по-рано !

не говоря лично за теб даже не те познавам ,ама понякога сте толкова постни и еднообразни и тегаво разказващи и обсебващи ,че въпросното звънене ако не се състои по-добре
Донякъде си прав На мен по скоро ми се сртува, че мъжете губят интерес в момента в който момичето покаже,че е тяхно.
Спри и ти да му се обаждаш и да искаш да се видите. Като разбере, че не стоиш да го чакаш и можеш и без него набързо ще те затърси
абсолютно правилни думи !!!!!!!
сигурноста в отсрещния те прави толкова безразлично спокоен че се губи всичко
__________________
I Love Drugs & Bad Girls ..
Отговори с цитат
  #205  
Стар 17th December 2010, 21:19
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Странни разсъждения... Аз пък се ядосвам ако постъпят така, най малкото защото по принцип съм доста заета с куп ангажименти, и когато ми обещаят че ще се обадят си планирам времето. И ако не си изпълнят обещанието губя ценно време за което мога да свърша друго. Друг е въпроса че и доверие се губи... абе изобщо отдавна не се занимавам с хора които не си държат на думата. Говоря не само за мъже гаджета, а и приятели и приятелки. Дразня се на такова поведение и това е!

Така че мацката правилно е направила че го е otsvirila, но е трябвало да го направи още 1вия път. А момчето като е изпитал досада е трябвало да си каже че има други планове или че в момента не му е до срещи и обаждания, вместо да дава лъжливи обещания
Отговори с цитат
  #206  
Стар 17th December 2010, 21:34
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

До някъде и двете мнения са верни. И аз бързо губя интерес ако момчето ми е 100% сигурно, но от друга страна страшно много мразя правежни истории. Или ще се отнасят сериозно или Трябва да се намери баланса.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 17th December 2010, 21:57
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
До някъде и двете мнения са верни. И аз бързо губя интерес ако момчето ми е 100% сигурно, но от друга страна страшно много мразя правежни истории. Или ще се отнасят сериозно или Трябва да се намери баланса.
Баланса е когато и двамата имат ангажименти като работа и учене, не им се налага да са почти през цялото време заедно, и тогава хем се поддържа тръпката хем няма правежни истории.
Обикновено това описано по-горе поведение е типично за пубертетите или тези около 20-25 год. Това до някъде ги оправдава, от възрастта е, хормони бушуват и не знаят какво искат. Гадно е когато да кажем 30-годишен се държи така, тогава моментално го отписвам от хората с които бих имала някакви взаимоотношения.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 18th December 2010, 01:32
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
До някъде и двете мнения са верни. И аз бързо губя интерес ако момчето ми е 100% сигурно, но от друга страна страшно много мразя правежни истории. Или ще се отнасят сериозно или Трябва да се намери баланса.
Баланса е когато и двамата имат ангажименти като работа и учене, не им се налага да са почти през цялото време заедно, и тогава хем се поддържа тръпката хем няма правежни истории.
Обикновено това описано по-горе поведение е типично за пубертетите или тези около 20-25 год. Това до някъде ги оправдава, от възрастта е, хормони бушуват и не знаят какво искат. Гадно е когато да кажем 30-годишен се държи така, тогава моментално го отписвам от хората с които бих имала някакви взаимоотношения.
Не мисля, че 20-годишен човек не знае какво иска! Това че "новото поколение" се е разбушувало не е оправдание.. може и на 40 да си, но да правиш такива изцепки (: .. макар че са рядки тези случаи, кофтито е, че ги има
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #209  
Стар 18th December 2010, 01:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriela91
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
До някъде и двете мнения са верни. И аз бързо губя интерес ако момчето ми е 100% сигурно, но от друга страна страшно много мразя правежни истории. Или ще се отнасят сериозно или Трябва да се намери баланса.
Баланса е когато и двамата имат ангажименти като работа и учене, не им се налага да са почти през цялото време заедно, и тогава хем се поддържа тръпката хем няма правежни истории.
Обикновено това описано по-горе поведение е типично за пубертетите или тези около 20-25 год. Това до някъде ги оправдава, от възрастта е, хормони бушуват и не знаят какво искат. Гадно е когато да кажем 30-годишен се държи така, тогава моментално го отписвам от хората с които бих имала някакви взаимоотношения.
Не мисля, че 20-годишен човек не знае какво иска! Това че "новото поколение" се е разбушувало не е оправдание.. може и на 40 да си, но да правиш такива изцепки (: .. макар че са рядки тези случаи, кофтито е, че ги има
Има ги разбира се! Това за мен са хора които не заслужават и капка внимание.
И на 20 не е много нормално, права си. Когато бях на 20 също ме отблъскваше такова поведение, а познавах лигльовци като този тип, а също и много готини и стабилни пичове на тази възраст.
Както споменах, няма лошо че е решил да има други планове. Лошото е когато не е прям като истински пич.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 18th December 2010, 10:03
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Колкото по малко време прекарвата с половинката, толкова по малко неща ще ви дразнят у нея! Тва е положението.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквовидразнятполовинките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.