IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 19th May 2013, 22:02
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Деси и аз родих преди 13 години и разбирам за какво говориш. И на мен майка ми много ми помагаше. И аз един куп книги изчетох по случая. Но някакси тогава нямаше толкова много различна и противоречива информация както е тук в нета.
Да,Шоки,абсолютно си права!Затова според мен или слушаш педиатъра/естествено,ако е добър!/ или инстинкта си.Нагаждате се с бебо един с друг
Отговори с цитат
  #82  
Стар 19th May 2013, 23:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

В тая дебела книга пише как да се избегне разраняването на зърната,до грижата за тях и техника на кърмене и оле малееее.Адски подробно,започнах да се шашкам много...Но ще свикна и ще се науча на всичко,което трябва!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #83  
Стар 19th May 2013, 23:20
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Имаше едно кремче за зърната,ама не му помня името
Мажат се зърната още докато си бременна,синкаво е на цвят.Разраняването е кофти,ама няма да се плашиш,може пък да не ти се случи.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 20th May 2013, 07:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мариска спокойно. Не е въобще сложно и трудно. На мен ми беше трудно първото гушкане в болницата (нямах представа как точно да го поема това дете) и след това първото къпане на бебо. Има ли кой да ти помогне в първите дни след раждането? Ако не, питай за всичко докторката която наблюдава бременноста ти.
По повод четивата, които казваш че прочиташ се сещам нещо много смешно. Скоро една приятелка ми даде да прочета една книга. В нея пише как да си хванеш гадже и да го задържиш. Умрях от смях. То това било много сложно бе, то някакви техники, списъци, номера - ужас. Как не съм още девствена незнам.
Та искам да ти кажа нищо не е толкова сложно коклкото звучи понякога. Пожелавам ти само лека бременност и раждане. След това няма нищо трудно.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 20th May 2013, 11:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Много ви благодаря милички,че се отзовавате такаЩе се справя,няма къде да ида.Със сигурност ще има кой да ми помага,майка ми и неговата майка са винаги насреща
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #86  
Стар 20th May 2013, 16:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Няма да се учудя,ако започна да ям и през нощта,тогава дали няма да стана 200 кила,ахахаа
Не, ето, аз не съм станала. Човек, ако си запази чувството за мярка (т.е. да яде само когато е гладен) едва ли ще качи кг.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 20th May 2013, 16:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
Тая тема директно ме изстреля да вляза във форума, макар и за кратко.. Та от кърмене пак стигнахме до секс) Ама в присъствието на "Бомби" е така
Я тук по-често, че ... с теб е по-интересно.

Последно редактирано от ina.ina : 20th May 2013 на 17:03
Отговори с цитат
  #88  
Стар 20th May 2013, 17:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
В тая дебела книга пише как да се избегне разраняването на зърната,до грижата за тях и техника на кърмене и оле малееее.Адски подробно,започнах да се шашкам много...Но ще свикна и ще се науча на всичко,което трябва!
Чети, ама не се шашкай много. Бебето ще те научи как и кога. Освен това, ако ти си спокойна и то ще е. Моите зърна пък не се разраниха ... освен да благодаря на мъжо за това ... но си боляха - първата седмица.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 23rd May 2013, 11:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Чети, ама не се шашкай много. Бебето ще те научи как и кога. Освен това, ако ти си спокойна и то ще е. Моите зърна пък не се разраниха ... освен да благодаря на мъжо за това ... но си боляха - първата седмица.
Мерси за съвета,ще те послушам и няма да се паникьосвам вече
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #90  
Стар 23rd May 2013, 16:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Мерси за съвета,ще те послушам и няма да се паникьосвам вече
Няма начин да не си стигнала до този извод в живота, ама пак ще ти го кажа: Паниката не помага, само пречи ... така че колкото можеш по-спокойно (макар че това опира и до темперамент ).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засиликонапредипървораждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:36.