IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Обяви


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 7th November 2013, 15:41
Tzveta_Grigorova Tzveta_Grigorova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
Smile Свободна сграда за детска градина/ясла, детски център и др.

Здравейте прекрасни форумци,

Неколкократно в многобройните форуми съм откривала решения за свои проблеми. Сега се надявам аз да бъда полезна с информацията, която ще ви споделя.

Знам, че един от най-трудните етапи в отглеждането на малките деца е липсата на достатъчно детски градини/ясли, детски центрове и т.н. В момента в гр. София има свободна сграда със статут на детска градина, която се отдава под наем/продава, както цялата така и на части.
Повече информация може да намерите на сайта http://www.complex-mladost.info и фб страницата http://www.facebook.com/complex.mladost

В сградата е също подходяща за танцови школи, клубове за бойни изкуства и самоотбрана, спортни клубове, или друг тип образователна дейност.

Ако смятате, че можем да ви бъдем полезни, свържете се с нас на посочените телефони и имейли. Може да задавате въпросите си в настоящата група, с удоволствие ще отговаря на всеки един.

П.С. Знам, че според правилата на форума, настоящото предложение се счита за спам, реклама и т.н. и би следвало бъде изтрито. В никакъв случай не желая да злоупотребявам с възможностите на форума, но желанието ми е да бъда полезна на вас и вашите малчугани. Ще се съобразя с решението на администраторите и модераторите, ако преценят, че темата трябва да бъде изтрита.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
детска градина, спортен център, танци, танцови школи, ясла


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Свободнасградазадетскаградинаясладетскицентърдр
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.