IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 13th October 2008, 23:59
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Моник аз съм с черна коса, НО си направих тъмно . кафяви вежди(перманентен грим),ако си бях направила черни то след кратко време щяха да станат сини, което е обичайно за черната боя.
Имаш ли въпроси питай.
Аз се родих с този перманентен грим.
Преди имах вежди, но от доста скубане и явно нервички ми поопаднаха и оредяха, но пак имам де.
Това са едни от най-добре споделените ми пари-тези за перманентният грим.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 14th October 2008, 12:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Защото,Ани,моите вежди не бяха толкова плътни колкото аз искам да са и наситени откъм цвят!

И затова си направих такъв грим!

Поради същата причина си ги направих и аз...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 14th October 2008, 13:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Щом имате нужда OK , няма нищо лошо
Ама аз познавам едно момиче , синът и беше в класа на дъщеря ми с разкошна дълга и мнооого гъста черна коса , а си рисуваше вежди с тънък черен молив . Хич не и стоеше добре , направо се е окепазила . А иначе си е хубавелка и едва ли веждите и са били редки , защото като и гледам косатааа...
( не е сгъстена или удължена , а убийствена естествена грива ) , но може и тя нещо да ги е развалила и затова да прибягва до моливчето
Отговори с цитат
  #74  
Стар 14th October 2008, 13:41
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Щом имате нужда OK , няма нищо лошо
Ама аз познавам едно момиче , синът и беше в класа на дъщеря ми с разкошна дълга и мнооого гъста черна коса , а си рисуваше вежди с тънък черен молив . Хич не и стоеше добре , направо се е окепазила . А иначе си е хубавелка и едва ли веждите и са били редки , защото като и гледам косатааа...
( не е сгъстена или удължена , а убийствена естествена грива ) , но може и тя нещо да ги е развалила и затова да прибягва до моливчето
Според мен не зависи от косата. Аз примерно нямам супер гъста коса, но съм виждала хора с такава които пак имат редки вежди.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 14th October 2008, 14:05
posh_b posh_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Определено не зависи от косата.Приятеля ми има супер гъста, тъмна коса с твърд косъм а веждите му са едни рехави и светли и като изписани по рождение
Отговори с цитат
  #76  
Стар 14th October 2008, 22:10
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Мойте имат достатъчно "материал",но самия косъм е кофти-дълъг и стърчи на всички посоки.Все не мога да ги направя както искам.На kotara4e добре са се получили,формата ми харесва.Може и аз да се реша,че ми е много досадно да се занимавам(даже и еднакви не мога да ги докарам )
Отговори с цитат
  #77  
Стар 14th October 2008, 22:48
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Мойте имат достатъчно "материал",но самия косъм е кофти-дълъг и стърчи на всички посоки.Все не мога да ги направя както искам.На kotara4e добре са се получили,формата ми харесва.Може и аз да се реша,че ми е много досадно да се занимавам(даже и еднакви не мога да ги докарам )
За тая работа си има козметички
Отговори с цитат
  #78  
Стар 14th October 2008, 23:37
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Мойте имат достатъчно "материал",но самия косъм е кофти-дълъг и стърчи на всички посоки.Все не мога да ги направя както искам.На kotara4e добре са се получили,формата ми харесва.Може и аз да се реша,че ми е много досадно да се занимавам(даже и еднакви не мога да ги докарам )
когато бях с естествените си вежди, и на мен доста косъмчета ми стърчаха и аз ги зализвах с гел. звучи смешно но върши работа
Отговори с цитат
  #79  
Стар 15th October 2008, 10:03
posh_b posh_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 34
По подразбиране

И аз така правех по едно време, но нещо започнаха да ми падат доста косми и спрях докато не са ми окапали веждите
Отговори с цитат
  #80  
Стар 15th October 2008, 10:45
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

задължително ли е ако си с перманентен грим на веждите, да си ги оскубеш на цяло и ако да това значи постоянно да го правиш?

извинявам се ако въпросът е разискван

едит: винаги съм си го представяла като уплътняване на редки вежди, вместо да се очертават и запълват всеки ден с молив
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажетезаперманентниятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:36.