IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 15th April 2013, 18:13
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
За Джамбазов не съм съгласна, виждала съм вече 3 нослета направени от него на живо. Увиснала колумела не видях. Но и при трите са вторични ринопластики, може и това да си оказва някакво влияние, знам ли....
май не си много сигурно за какво говориш. Джамбазов колумела не пипа - световно известен факт ! ако не си виждала да ти пратя да видиш какво е направил при мен
Отговори с цитат
  #1202  
Стар 15th April 2013, 18:18
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Нели, кофти ти е резултатът наистина, но всъщност не виси колумелата, виси самият връх. Не че за теб има някакво значение кое виси де. Колумелата е това нещо, което разделя двете ноздри, то може да виси и при повдигнат връх, но принципно си е особеност на структурата на носа и май много-много не го пипат.
Сиби, Нели знае много добре какво е колумела, и аз съм и виждал снимки преди и след Джамбазов и определено и е направил висяща колумела , както и при мен. Айде стига сте го защитавали ...
Отговори с цитат
  #1203  
Стар 15th April 2013, 21:04
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Днес ми е 14-ти ден, всичко е добре, с всеки ден е все по-хубав...
От самото сваляне на гипса острани, по-скоро към лицето, а не на носа, там където стоят очилата имам малки топченца, които ме понаболяват, сега по-малко, в началото повече. Според мен гипсът ми убиваше сякаш точно там...Но ако и на някой друг му се е случвало подобно нещо нека сподели, взех да се филмирам... Сетих се, че преди години носих очила и имах подобен проблем, но сега е различно...
Отговори с цитат
  #1204  
Стар 15th April 2013, 21:16
silviakiki silviakiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 4
По подразбиране

И аз съм така същите топчета ме наболват и мен.На мен все още не ми харесва отражението ми във огледалото и силно се надявам да е от оттока,който ще спадне със времето!Иначе носа е правилен и най важното вече дишам нормално ...сега остава да чакам!!!
Отговори с цитат
  #1205  
Стар 15th April 2013, 21:42
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Няма да ги осатвя снимките, защото има доста недоброжелатели в този форум. Нямах и намерение да ги показвам, но всички официални снимки са ми фотошопнати и не показват носът ми в целия му блясък. За това ме нападат постоянно, че съм плюела Джамбазов без основание.
Надявам се малкото хора, които ги видяха, да са си преценили дали е неоснователно...
Нелка апсолютно те подкрепям имаш основание според мен Джамбазов не е много добър в оформянето на външния нос да не кажа и нещо по грубо освен колмунелата на мен не ми харесва и прекалено изрязаните гърбове той направо ги издълбава там носовете а да не говорим за върховете които са меко казани дебели и груби Това са моите впечатления от носовете които съм виждала правени от Джамбазов което ме отказа категорично да отида при него аз лично не харесвам резултатите от ринопластиките при Джамбазов
Отговори с цитат
  #1206  
Стар 16th April 2013, 23:53
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Качих някои снимки в албума. Не са баш за албум за ринопластика - с каменно лице от всички страни, но резултат се вижда. Мина месец.

http://bibimibi.snimka.bg/daily/rino.739722

Парола ще дам на лични, предпочитам да не се злоупотребява със снимките.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #1207  
Стар 21st April 2013, 12:32
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

За пореден път се уверих какъв човек е Йорданов.
Евала! Току що се връщам от кафе с него и жена му. Дошъл е до Русе, тъй като има роднини тук и ми се обади, за да ме види. Нямам думи, възхитена съм...
Не знам дали има друг такъв доктор, който така се отнася към пациентите си?
Каза, че възстановяването ми дори върви по-добре, отколкото е очаквал. Подутините отсрани, които ме притесняваха са от ударите с длетото и каза, че ще се оправят.
Отговори с цитат
  #1208  
Стар 30th April 2013, 13:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lapiovra Виж мнението
За пореден път се уверих какъв човек е Йорданов.
Евала! Току що се връщам от кафе с него и жена му. Дошъл е до Русе, тъй като има роднини тук и ми се обади, за да ме види. Нямам думи, възхитена съм...
Не знам дали има друг такъв доктор, който така се отнася към пациентите си?
Каза, че възстановяването ми дори върви по-добре, отколкото е очаквал. Подутините отсрани, които ме притесняваха са от ударите с длетото и каза, че ще се оправят.

Съгласна съм,невероятен човек е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1209  
Стар 30th April 2013, 13:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
При Марисабела поне беше оставил носа по дълъг, но почерка му определено си личи.
Хрущялите на върха са в много неестествена форма, сякаш носа е бил стиснат с щипка.

Аз не съм и искала да е по-къс,той ми оправи срастванията,върха с ноздрите.Нищо друго не е пипал по гърба и дължината
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1210  
Стар 18th May 2013, 06:37
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Няма ли новооперирани....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:19.