IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1671  
Стар 24th January 2017, 17:54
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunflower21 Виж мнението
Моят случай е такъв. Ако не искате да изтърпите мъките по операцията и възстановяването и резултатът да е нулев или почти едва забележим, тогава не се доверявайте на Йорданов. Големите и дълги носове той явно не може да ги оправя. Не ми се вярва за 6 години откакто мина моята операция при него, да се е специализирал. Поне да си каже, а не да прибира парите на хората и да ги залъгва. От опит го казвам. При мен промяна няма.
На ваше място не бих се доверила на българси лекар. Те само ни ползват като опитни мишки.

Aliona, така е. Аз също обмислям вариант Турция. Вие спряла ли сте се вече на някой доктор там?
Аз бях осакатена от Асен Асенов г.Пловдив и още десетки други момичета също .Обиколих тук нашите професори и други лекари УНГ не стават за нищо,познания и умения им един век назад
Избрах доктор Илхан, на 12.02 ще съм при него на първа консултация в София.На всеки 3 месеца идва в София.От една година съм 90% без обоняние,сраствания на меки тъкани,крива носна преграда,деформирана лява ноздра,нарушено носно дишане,всичко това от касапина Асенов
От доктор Илхан страшно много доволни хора,много отзиви, на доста осакатени хора направи хубави и здрави нослета.В тази тема има доста написано и доста снимки на оперирани от него пациенти http://www.tialoto.bg/forum/showthre...13269&page=293
Отговори с цитат
  #1672  
Стар 25th January 2017, 09:44
caramelo caramelo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunflower21 Виж мнението
Моят случай е такъв. Ако не искате да изтърпите мъките по операцията и възстановяването и резултатът да е нулев или почти едва забележим, тогава не се доверявайте на Йорданов. Големите и дълги носове той явно не може да ги оправя. Не ми се вярва за 6 години откакто мина моята операция при него, да се е специализирал. Поне да си каже, а не да прибира парите на хората и да ги залъгва. От опит го казвам. При мен промяна няма.
На ваше място не бих се доверила на българси лекар. Те само ни ползват като опитни мишки.

Aliona, така е. Аз също обмислям вариант Турция. Вие спряла ли сте се вече на някой доктор там?
Много точен коментар!

ВСЕКИ ,КОЙТО ИСКА ДА ВИДИ НАИСТИНА ЖЕЛАНАТА ПРОМЯНА В НОСА СИ СЛЕД НАПРАВЕНА РИНОПЛАСТИКА Е ПОВЕЧЕ ОТ ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО ТЯ ДА БЪДЕ НАПРАВЕНА В ЧУЖБИНА!
ВСИЧКО ДРУГО Е БУЛШИТ!
Отговори с цитат
  #1673  
Стар 28th January 2017, 14:07
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Интересно каква е тази вълна от негативни коментари едновременно след доста голямо затишие в темата. Според мен е много по-достоверно да подкрепите твърденията си със снимки. Не всяко момиче може да отдели близо 10 000 лв. за това удоволствие, иначе е лесно да го пращате към чужбина. Вярно е, че там резултатът ще бъде на 95% гарантиран, но всеки се разпростира според чергата си. Лично аз съм виждала много добри резултати при Йорданов. Според мен грешката на повечето от вас е, че очаквате холивудски носове, а такъв е много трудно да се направи от гарвански нос (да не кажа почти невъзможно). Във всеки случай Йорданов не осакатява и не обезобразява (такива случаи не са ми известни, а доста съм го проучвала). Може да не получите желания резултат на 100%, но поне няма да сте по-грозни от преди. Просто не е редно да петните името на един от малкото добри хора в тази област (от България). Утре някое момиче ще прочете тази тема, ще помисли, че Йорданов не е достатъчно добър, и ще се запъти на рино при някой пълен некадърник, щото тук няма да е плют примерно. Аз ще отида при Йорданов с абсолютен позитивизъм и доверие, и няма да очаквам нос като на Меган Фокс. За мен важното е да ми се махне гърбицата на носа и да бъде право, нормално носле, но не и съвършено. Анфаса дори си го харесвам, правя интервенцията единствено заради профила ми... и ще пиша за резултати + снимки.
Отговори с цитат
  #1674  
Стар 29th January 2017, 01:20
BluE_BoY_Sf BluE_BoY_Sf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Evi07 и аз въпреки коментарите мисля да се насоча към него. Яко ме тресе напрежението, а уж си мислех, че не съм плашлив. Принципно от доста време следя темата и въпреки някои негативни коментари залагам на доктора, живот и здраве пролетта ще ходя на консултация. Стискам палци всичко да е наред и скоро да покажеш хубавото си ново носле. : )
Отговори с цитат
  #1675  
Стар 29th January 2017, 15:05
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

BluE_BoY_Sf, благодаря ти!! Стискам палци и при теб всичко да е ОК. Не се притеснявай, гледай позитивно на нещата и всичко ще е наред. Важното е да бъдем реалисти, а не перфекционисти!
Отговори с цитат
  #1676  
Стар 29th January 2017, 16:33
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Еви, Блубой, няма да ви разубеждавам, нито ще пращам снимки. Който се интересува от снимките може да разрови назад в темите. Аз съм с 4 операции в БГ, и с ръка на сърцето казвам че тук няма кадърен УНГ лекар. Аз също не отидох на първата си операция с нагласата да имам холивудски нос. И аз си мислех че ще съм доволна просто да ми махнат гърбицата. Резултатът беше - гърбицата изпилена само от едната страна, абсолютно несиметричен нос, вирнат връх, въпреки че на консултацията говорехме да не се пипа върхът и най, най-гадното нещо - почти не можех да дишам през носа си.
Аз също не можех да си позволя операция в чужбина. Така си мислех. После изтегиех сумати заеми за да си оправя дишането. Това така и не се случи. И сега тегля поредния заем за да си направя операция в чужбина.
Всеки сам си взима решенията и после всеки сам си поема последствията.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1677  
Стар 29th January 2017, 19:33
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Foggy, а ти при Йорданов ли си се оперирала?
Отговори с цитат
  #1678  
Стар 29th January 2017, 20:21
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Първата ми операция не беше при Йорданов. При него отидох на ревизия - на консултацията бяха големи приказки как няма проблем, той може да поправи нещата. Взе ми 3500 да ми оправи проблема с дишането. Като му казах след операцията че не само че не ми е по-добре дишането ами е по-зле почна да ми обяснява как било заради отоците. След 6 месеца пак бях при него и пак се опитваше да маже как било заради отоците. Това е проблема при нашите хирурзи - взимат ти парите и те оперират дори да са наясно че нямат уменията да ти помогнат.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1679  
Стар 29th January 2017, 22:44
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Наистина ти съчувствам, преживяването ти звучи ужасно. Дано в Турция успеят да се оправят нещата. На мен това ще ми е първа операция и се надявам Йорданов да се справи добре и да не нанесе никакви поражения на дишането ми. Поне малко се успокоих, че твоята първа операция не е била при него. Всеки сам си поема риска и честно казано аз съм готова да рискувам. Моят случай е много често срещан дефект и предполагам, че няма да представлява голяма трудност за доктора. Има хора с мнооого особени и големи дефекти, които определено биха затруднили нашите лекари и могат да станат големи фалове, но при мен се касае за една гърбица... ако нея не може да махне, не знам какво може, нали това му е работата уж...:/
Отговори с цитат
  #1680  
Стар 30th January 2017, 11:04
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Интересно каква е тази вълна от негативни коментари едновременно след доста голямо затишие в темата. Според мен е много по-достоверно да подкрепите твърденията си със снимки. Не всяко момиче може да отдели близо 10 000 лв. за това удоволствие, иначе е лесно да го пращате към чужбина. Вярно е, че там резултатът ще бъде на 95% гарантиран, но всеки се разпростира според чергата си. Лично аз съм виждала много добри резултати при Йорданов. Според мен грешката на повечето от вас е, че очаквате холивудски носове, а такъв е много трудно да се направи от гарвански нос (да не кажа почти невъзможно). Във всеки случай Йорданов не осакатява и не обезобразява (такива случаи не са ми известни, а доста съм го проучвала). Може да не получите желания резултат на 100%, но поне няма да сте по-грозни от преди. Просто не е редно да петните името на един от малкото добри хора в тази област (от България). Утре някое момиче ще прочете тази тема, ще помисли, че Йорданов не е достатъчно добър, и ще се запъти на рино при някой пълен некадърник, щото тук няма да е плют примерно. Аз ще отида при Йорданов с абсолютен позитивизъм и доверие, и няма да очаквам нос като на Меган Фокс. За мен важното е да ми се махне гърбицата на носа и да бъде право, нормално носле, но не и съвършено. Анфаса дори си го харесвам, правя интервенцията единствено заради профила ми... и ще пиша за резултати + снимки.
Оперирах се в Турция, при Дилбер и въобще не съжалявам. Премахване на гърбица-първа операция. С години търсех моят доктор тук в БГ, четох, гледах и тн., но все нещо ме спираше.Имам чувството, че ако не си някоя известна личност, рискът да излизнеш като Пиги е много голям.В Турция и от най-гърбавият и грозен нос, могат да направят красив и естествен! А операцията ми излезна 6400 лв. не 10000 лв. Ако си решил и го искаш парите се събират. Скъпо става после, ако от първият път не се получи, а тук в повечето случаи става така.
Благодарение на този форум и пишещите тук, мисля че направих правилният избор. Стискам ти палци и дано твоята операция бъде успешна и да бъдеш удоволетворена от резултата!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:14.