IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 19th October 2010, 16:10
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
доктора е страшен перфекционист,имам чуството,че гледа на носовете,които прави като на свои рожби
Това наистина звучи прекрасно

Честито и от мен
Отговори с цитат
  #702  
Стар 19th October 2010, 19:29
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

BetsiBubz, честито
много да го вириш новото носле
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #703  
Стар 19th October 2010, 20:44
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

хахаха мерси много момичета,ще го виря,наистина е малко вирнато за сега ,но ще падне,предвиден е за прав нос,въпреки че сега изглежда чип,но дори така да си остане пак ми харесва. :P
Отговори с цитат
  #704  
Стар 20th October 2010, 02:27
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Бетси, честито ! Много се радвам , че си доволна

Аз ходих при него в понеделник, беше ми 18-ти ден. Вече дишам, но имам много конци, които ми пречат на хигиената.
Все още си имс оток и каза, че ще минат поне 3-4 месеца докато спадне съвсем. Аз не смея много да си пипам носа, но когато леко го докосвам си усещам болка при върха.
Съйалчвам много, че мен ме упоиха преди да е дошъл доктора. Бяха само сестрата и анестезиолога. После разбрах, че са ме оперирали 5,5 4аса при полжение, че Йорданов каза, че ще трае около 2,5 часа. Приятелйата ми, която ме чакаше е умрчла от страх. Самият Йорданов после ми каза че ме е оперирал около 4,5 часа, което означава, че излишно са ме държали под упоика (((
Искам да ви предупредя за анестезиологичната сестра "Мими", че е много груба и ми спука вената! ((
На всичкото отгоре са излизали по време на операцичта да пу6ат и после са излъгали, че приятелката ми е пушила! Тя не е палила цигара през живота си ! По принцип те трябва да са стерилни вътре, а не да си излизат и пушат по балконите... Другия проблем при мен беше, че никой не се погрижи да ми сложи главата на нещо по-високо , а ме оставиха направо на масата, защото ги домързя да търсят , вседствие на което се нагълтах с почти литър кръв и след операцията се скъсах да повръщам. Беше кошмарно !!!!
А аз винаги понасям упойките перфектно и никога не повръщам след това....

Чудя се кои точно е Грозданов???
Аз видях 2-ма асистена! Един нисък с бсяло лице кестеняв с кафеви очи... другич е по-висок с 4ервендалесто лице и мисля, че беше с гърбав нос...
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #705  
Стар 20th October 2010, 02:37
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Моля да ме извините за правописа, но не съм на моя комп. и ми е трудно на фонетична...

Зарекох се, че ще съм много откровена за всичко, което преживях, затова ще кажа и относно пластините - мен много ме боля!
Аз дори виках от болка и ми потекоха сълзи. Беше много кратък, но ужасно болезнен момент за мен. Вероятно причината е, че имам доста малки ноздри....
На мен ми ги махна по-ниския с бялото лице...не знам кой е точно....

Казвам го само, за да се знае,
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #706  
Стар 20th October 2010, 08:17
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Лято, а от формата на носа си доволна ли си за момента?
Отговори с цитат
  #707  
Стар 20th October 2010, 09:54
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Lqto, като чета какво си преживяла, а ми предстои операция не знам какво да правя. Това звучи ужасно. Как ще излизат да пушат по време на операция? Това звучи нелепо. Много искам да я направя тази операция, но ме е ужасно страх като чета такива неща.

А доволна ли си от резултата? Заслужавало ли си е всичко това?
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #708  
Стар 20th October 2010, 10:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Lqto, като чета какво си преживяла, а ми предстои операция не знам какво да правя. Това звучи ужасно. Как ще излизат да пушат по време на операция? Това звучи нелепо. Много искам да я направя тази операция, но ме е ужасно страх като чета такива неща.

А доволна ли си от резултата? Заслужавало ли си е всичко това?
При всеки е индивидуално,недей да мислиш песимистично.Нали искаш нослето да оправиш,ще минеш и ще забравиш.Успех :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #709  
Стар 20th October 2010, 10:50
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Лято,много съжалявам,че така се е получило при теб.за пушенето и майка ми каза,че са идвали в стаичката да пушат на балкона,но това са били асистентката на анестезиоложката,когато не са имали нижда от нея и някаква сестра,но пък така и са информирали майка ми какво се случва и не се е притеснявала толко,ако е трябвало да чака 4 часа без да знае нищо е щяла да се побърка.не знам какво да ти кажа,при мен бяха много любезни всички.а пластините ходих да ми ги махнат вчера и нямаше никакъв проблем,заболя ме малко защото беше хванало коричка,тъй като не съм се мазала достатъчно със Ринолекс,но даже не мога да го нарека болка,просто малко неприятно и на мен ми ги махна Йорданов.а този с червното лице така и не разбрах кой е ,но той не пипа нищо.
Отговори с цитат
  #710  
Стар 20th October 2010, 11:05
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

. После разбрах, че са ме оперирали 5,5 4аса при полжение, че Йорданов каза, че ще трае около 2,5 часа.
за продължителността на операцията...и аз зададох въпроса,но директно ме отряза,че това не е някакво състезание и ще продължи колкото е необходимо,никога не се знае какво може да стане и как може да се усложни,така че изобщо не се ангажира да дава някакви срокове,което си е много правилно според мен. и аз като четях за операции по 6 часа се стрясках страшно много,но в крайна сметка щом толкова му трябва за да доиспипа всеки детайл,прости иска всичко да е перфектно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.