IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 5th June 2006, 00:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

и аз го пия тоя л-карнитин от около 10 дни,амаоще нищо и все пак като се замисля,като почнах с това сваляне на кила,първите 2 седмици също по чти не мръднах...може би просто трябва да имаме търпение,сигурно и сега е някакъв временен застой като в началото
Отговори с цитат
  #62  
Стар 5th June 2006, 13:48
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Момичета, чела съм преди време една статия..за различните видове диети и най-известните от тях в света,с които уж звездите поддържат форма..нисковъглехидратна, лодова...и какви ли още не..и в кайна сметка докторката,която даваше мнение, съветваше (а ако отидете при специалист диетолог, съм сигурна, че ще ви каже същото) на около 2 седмици да се сменя вида на хранителния режим - горе долу толкова е времето, необходимо на организма да привикне с един вид хранене (две седмици) и то да спре да влияе на теглото..така че,ако до сега сте ограничавали хляба, картофите и т.н.(нисковъглехидратна диета), преминете на друг вид режим, за да започнете отново да сваляте килограми...а по мое скромно мнение, за да има винаги ефект, както и да се храните яжте много зеленчуци - те са силен диуретик и пречат на задържането на вода в организма (а с това и на натрупването на целулит )Успех!!!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 5th June 2006, 15:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

уф ами хайде и това ще пробвам
Отговори с цитат
  #64  
Стар 6th June 2006, 00:40
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

Това ми се вижда най-доброто .
и аз с л-карнитин не мърдам изобщо от кантара.май само от наркотици се свалят кила
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #65  
Стар 6th June 2006, 01:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

aма как да я сменя диетата като аз и не съм била на конкретна диета и мразя диети аз просто ям само плодове и зеленчуци,салати,тук там пилешко месо и риба.мога да сменя 1.само на вода 2.на свински пържоли
Отговори с цитат
  #66  
Стар 6th June 2006, 09:11
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

мммм...няма по-вкусно от свинските пържоли ..не съм яла от векова...нооо НЕ ТРЯБВА!!!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 6th June 2006, 11:32
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Аз пък си ям пържоли на корем, както и всякакви мръвки, млечни продукти,яйца и зеленчуци. Забравила съм хляба, сладкишите и плодовете. Поддържам си теглото с тази диета вече 4 г. и няма проблеми. Единственото ми нарушение е вечер 50 гр. ракия или следобяд един джин с тоник.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #68  
Стар 6th June 2006, 11:42
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ох, и аз се похапвам всичко.. А трябва да се поспра, че вече нищо не тренирам, с изключение на гребане с лъжица и взе да си личи малко по малко НО НЕ МОГА ДА СПРА , толкова обичам мръвки, свински пържоли, сметана, тортички, пастички... А за шоколади да не говоря...старата любов ръжда не хваща... Вече 4 дни не съм яла нищо сладко и се чувствам толкова нещастна Чудя се, дали не е по-добре да съм по-пухкава и лъчезарна отколкото слаба и озъбена
Отговори с цитат
  #69  
Стар 6th June 2006, 12:54
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

аууууууууу..как се отприщихме да пишем,като стана дума за вкусна храна...ами може би наистина трябва да ядем всичко,което ни се яде..и тайната е в количеството - никога повече от 200гр. на ядене (невъзможно е да се спазва..) Чела съм някъде, че трябва да се храним точно през 3 часа - така организмът хем няма време да сигнализира глад(и да изпадне в стресово състояние - което пречи на здравословното отслабване), хем не се тъпче и претоварва..
Отговори с цитат
  #70  
Стар 6th June 2006, 13:56
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

jito7 , успокои ме :P
Отивам да похапна, минаха повече от 3 часа от последния път! Суперррр
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.