IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd November 2006, 16:53
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Разкажи по- подробно. Боли ли, кой д-р те оперира, колко време след операцията можеш да четеш, да гледаш телевизия, носят ли се специални очила? Аз съм с 1диоптер късогледство и се чудя дали правят операция и за по- малка степен късогледство.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th November 2006, 14:05
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Здравейте!
Много късно виждам темата, а отдавна мисля за такава операция. Моите диоптри не са големи -2,50 ,но ми е писнало да се занимавам с лещи, почистване, внимаване... А за очила...какво да говоря, всички казват, че ми отиват, но тъй като ги нося откак се помня, просто ги МРАЗЯ! Искам просто като отида на плаж да виждам нормално, да не ме е страх да се гмурна, защото съм с лещи, да видя грима си без очила, като си лягам да гледам тавана, без да ми обива нещо на носа
Кажете, не ви и беше СТРАХ, че операцията може да е несполучлива? Не искам да загубя завинаги едното си сетиво!!!
Аз се чувствам по абсолютно същия начин!!! Все си живея с мисълта, че някой ден ще се престраша...имам приятелка, която беше с 7 диоптера и си направи такава операция и каза, че се е преродила направо! Охххх, хем искам, хем не смея
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th November 2006, 15:14
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да ти кажа, аз май се разубедих да правя експерименти с операции, и то на очите... Все пак положението ми не е чак толкова зле Е, пречи ми, естествено, но.. Точно Апоклистика тотално ме разубеди с едно нейно мнение, че лекарят, който правел лазерни операции ходел с очила
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th November 2006, 15:18
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Точно Апоклистика тотално ме разубеди с едно нейно мнение, че лекарят, който правел лазерни операции ходел с очила
Аз познавам един пласт. хирург на когото жена му(бившата) е плоска като дъска... ...ама аз не се отказвам от ЦИЦИ

и тук май ще има: Стига с тези цици ....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th November 2006, 15:21
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

И все пак циците не са толкова жизненоважни, колкото очите И с по-големи, и с по-малки все ще си живея, но ако ослепея... не знам.. Не, че ще умра, но няма да си го простя никога, че сама съм си докарала тази беля на главата А и в крайна сметка големината на гърдите е при различните хора различна мярка за естетика - колкото и странно да е, и колкото и рядко да се среща, все пак има мъже, които не харесват големи цици, може този доктор да е от тези
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th November 2006, 15:23
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
И все пак циците не са толкова жизненоважни, колкото очите И с по-големи, и с по-малки все ще си живея, но ако ослепея... не знам.. Не, че ще умра, но няма да си го простя никога, че сама съм си докарала тази беля на главата
Ееееее, кой пък е ослепял от лазерна операция...аз не съм чувала...
Иначе и аз искам да си направя, но имам само 0,75 и май няма да стане.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th November 2006, 22:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз никого не искам да разубеждавам,говоря само за себе си,аз се отказах от операция на очите(но от цици не съм се отказала) не само заради лекаря,при който ходих на консултация,бившата ми очна докторка в Бг също носи очила и не веднъж ми е казвала,че тя и лещи не би си сложила в очите,да не говорим за операция.То е като с циците-зависи кое за теб е прекалено голям риск-аз поне с очите си се отказах да експериментирам,особено след като видях няколко подобни операции
Сигурно е максимално безопасно,ама мерси,не на мойте очи
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th December 2006, 18:02
sladur4eto sladur4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Има ли операция,с която може да се промени цвета на очите?Много искам да разбера.Кажете ми или ми кажете къде мога да попитам.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th December 2006, 19:13
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladur4eto
Има ли операция,с която може да се промени цвета на очите?Много искам да разбера.Кажете ми или ми кажете къде мога да попитам.
За 4-ти път задаваш този въпрос... ...явно тук никой не може да ти отговори...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th December 2006, 21:59
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране

Сладур4ето,

аз лично не съм чувал за такава операция, като гледам и никой друг не е чувал.

За смяна на цвета на очите си има цветни лещи
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Очналазернахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:49.