IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 3rd July 2010, 14:54
iva_8503_ iva_8503_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 354
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
То става да пиеш вода да набъбват, ама е все едно ги ползваш като хапче против апетит, дето залъгва глада, а реално тялото си е гладно. Същото като ти да си гладуваш и да си търпиш. Аз вече не помня ти сега каква диета спазваш, ама реши режим ли е, или ще си гладуваш.Виж си лични в тоя форум
Абе не е като да гладувам, защото такова явление при мен няма. Това съм го чела в книгата на дюкян за триците, няма нищо общо с глада.
Маус, явно си яла малко трици, или си свикнала с по-обилни закуски. То си е до организъм разбира се.
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 9th July 2010, 12:52
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А бе защо така е умряла таз тема?
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 9th July 2010, 18:43
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Еммм, кат не пишеш
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 12th July 2010, 14:47
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами на кого да пиша, то никой не влиза
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 12th July 2010, 15:54
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз влизам, то май само двете си пишем
вж новото меню
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 12th July 2010, 16:18
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мише, явно всички са забегнали по отпуски, тук е мъртвило
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 13th July 2010, 06:53
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте момичета, аз не съм в отпуск и ви чета от време на време.
Включвам се да ви покажа ,че има и други шемети, стремящи се да отслабнат
Дундьо, аз си карам 90-дневната и докато бях стриктна(като изключим кобличествотои въпреки това) всичко беше ОК, но последните седмици всяка събота и неделя правя ОБЛАЦИ ОТ ЧУДЕСА с храната и нещата стоят зле. До момента за 1 месец и 1 седмица съм свалила, въпреки простотиите, около 4-5 кг. От вчера уж съм се стегнала, но ще видим събота и неделя . Този режим, обаче ми дава възможност за почивка от ограниченията. Така ми се хапваше боб, картофи, плодове и др. готвени неща. Сега си отдядох от тях без да качвам, даже свалих и при това с чиста съвест.Омръзнало ми беше ако хапна нещо излишно да се чувствам виновна и да ме е яд, че съм го сторила.
Приела съм го като летен режим за релакс и зимъска :P ставам дюканка.
Лек и успешен ден момичета, беше ми приятно с вас!Чао!
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 13th July 2010, 14:42
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Недич, казах ти, че ще отслабнеш. Обаче, ако си чела о-редовно, аз вече съм в Зоната и не възнамерявам да се връщам към Дюкан. С времето много неща могат да се променят, разбира се, но засега съм категорична, че няма смисъл да се връщам назад.
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 13th July 2010, 17:41
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Дюкан си има своите недостатъци и Дундьо е права. Аз прези 3 г. свалих с него 16 кг., но сега никога няма да се върна пак към него. Има прекалено опасни последици
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 14th July 2010, 06:54
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Дундич, прочетох че си в Зоната, но не ми стана особено ясно. Като приключа 90-дневната ще погледна тази Зона. Аз се очертава да вървя по стъпките ти , ти също прави 90-дневна след Дюкан и аз като ехо след теб , освен после да опитам и Зоната, за да съм последователна :P . На мен обикновено ми е нужно време да ми "узреят" нещата в твърдата глава. В началото като чух за 90 дневната и една колежка ми я изпрати , реших че е много занимавка и мислене и др. такива. Когато обаче се надъхах и я прочетох(ама внимателно) се оказа, че е лесна за спазване. Така ще стане и със Зоната. Желая ти успех и пиши как сваляш с нея! Това с разпределението на храната в чинията (месо колкото юмрук и т.н.) ми заприлича на менюто, което имаха тези, дето ги дават как отслабват в едно предаване по телевизията(не помня как се казваше ) дето го даваха преди време.

Мауз, аз установих че с Дюкан се отслабва красиво, бях килограми при които ми ставаха дрехи, носени при доста по-ниско тегло.На мен ми беше добре, но ноктите ми много се скапаха, а вътрешно нз дали имаше отклонения в организма. Мисля си, че човек тр. да свали кг-ми и после(обаче за кратко) да изчисти нещата с Дюкан. След това разнообразно хапване сега, трудно ще мина на еднообразното меню от гледна точка на продукти, не на рецепти. Мисля си, обаче че зимата , когато няма зеленчуци и плодове(слънчеви и истински) няма да ми е толкова трудно, но ще видим.
Мауз, ти също ли си в Зоната?
Момичета разкажете, как са нещата там!
Беше ми изключително приятно да си поговоря с вас, лек и успешен ден!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.