IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th July 2006, 21:39
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране Д-р Динев, "Вита", "Валем"

Привет на всички.искам първо да ви благодаря-благодарение на вас открих лекарят,който ще направи операцията на бюстът ми.Казва се д-р Динев и работи в център Панацея.ще се радвам ако оперирани от него момичета ми пишат.и други които са минали по този път също.благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th July 2006, 23:30
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Не работи ли във "Вита" или и на двете места? Иначе изборът ти е много добър, не съм оперирана при него, но съм чувала само добри отзиви.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th July 2006, 06:37
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Да -работи и във Вита и в панацея.а и във Врана.и аз чувам само добри неща за него.много по различно и според мен доста по адекватно беше мнението във връзка с моят проблем от това на другите хирурзи при които съм била и за това се спрях на него.а и не ми спести истината,относно въстановителният период и вероятните рискове.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th July 2006, 11:21
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Много е важно да имаш доверие на хирурга си, така ти самата си по-спокойна и по-уверена. Кога мислиш да се оперираш и колко кубика ти препоръча д-р Динев?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th July 2006, 12:33
dama_pika dama_pika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 6
По подразбиране

И аз съм от оперираните от д-р Динев, само че той ми прави ринопластика, а не бюст. Много коректен. Мен ме оперира във Вита. Аз ти препоръчвам да погледнеш и двете /Вита и Панация/ и тогава да решиш окончателно - все пак условията имат значение, особенно персонала!

Желая ти успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th July 2006, 19:18
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Здравейте отново.благодаря ви че ми пишете.операцията ще бъде или в краят на август или началото на септември.доктжрът ми препоръча 350сс под жлезата.с разрез под ареолата.аз съм висока 164 и тежа 48 кг.бюстът ми е деформиран/увиснал/ от бременност,но преди това беше доста голям
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th July 2006, 12:18
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

И аз съм ЗА д-р Динев. Все още не съм оперирана, но почти 100% съм се насочила към него. Дълбоко ми е препоръчан от мои познати, които са възхитени от него като лекар и от отношението му.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th July 2006, 13:28
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Опрерираните от Динев сме доста тук. Можеш да прочетеш в останалите теми. Мисля, че повечето от нас са наистина възхитени от професионализма и отзивчивостта му!
Успех и на теб!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th July 2006, 12:00
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране д-р динев

Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th July 2006, 18:10
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://www.implantspip.com/prod-im-ghc-ic.html

Това е сайта на протезите PIP, в частта му за хирурзи. Ако можеш да го прочетеш, това са протези, специално асиметричните, които не могат да се поставят под мускула. Просто такава им е формата. Те единствени имат точно тази форма, не са само капковидни. Динев работи предимно с тях, защото се получават много естествени резултати. А иначе, има и кръгли и капковидни, които може да ти постави и под мускула при твое желание. Просто го поразпитайте, той поне отговаря на всякакви въпроси без отказ.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:09.