IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th July 2006, 18:14
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Асиметричните могат да се поставят под мускула, само че ефектът им под мускула е почти като на кръглите, а са по-скъпи.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th July 2006, 18:49
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th July 2006, 06:53
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Знаете ли дали д-р Динев прави лазерен пилинг на лице?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th July 2006, 06:54
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Знаете ли дали д-р Динев прави лазерен пилинг на лице? И въобще, къде се прави това? Някой знае ли?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th July 2006, 14:02
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Огромна е разликата м/у анатомични и асиметрични протези. Анатомичните са капковидни но симетрични от вътре и вън. Асиметричните протези са по-плоски отвътре и встрани се разширяват. Никоя друга фирма не прави аналогични. Що се отнася до цената, тя не винаги е показателна, особено, когато се касае за малка разлика.
Както и да е, това е моето мнение и то е продиктувано, не толкова с цел да си рекламирам хирурга, колкото от резултата и огромната информация, която прочетох преди и след операцията.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th July 2006, 16:10
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th July 2006, 16:30
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Моето мнение е, че можеш да се довериш на Ильо Стоянов. Аз останах с много приятни впечатления от контактите си с него. Просто преди година само Динев работеше с PIP, а и аз съм раждала и той ми предложи най-доброто за моята структура и на всичкото отгоре , аз съм писала вече, инстинкта ми го избра. А това последното за подмускулното поставяне на физиологичен р-р и силиконови под жлезата, е пълна глупост според мен.
Хубаво правиш, че се срещаш с повече хирурзи. Видяла си и кои хвалим. Всеки лекар си има тертип на работа и се е специализирал в определено поставяне. така, че което е най-доброто за теб, това избери. Пожелавам ти успех в избора
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th July 2006, 18:08
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th July 2006, 19:29
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th July 2006, 19:30
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Вече двама лекари ми казаха,че в моя случай(слаба съм) за добър резултат,а и не съм раждала-задължително подмускулно,а третия лекар ми каза ,че подмускулно се поставял физиологичен разтвор,а кохезивен гел-надмускулно.Е,кажете ми сега какво да правя!
Няма догми - и подмускулно, и надмускулно се поставят и серумни, и силиконови протези. В съвременната пластична хирургия се предпочита да се работи със силиконови, като при слаби жени те се слагат подмускулно (за да не се виждат ръбовете на протезата под кожата). "Анатомичните" са създадени за надмускулно поставяне, като имитират нормалната гърда с лека птоза от тежестта (т.е. анатомичните не дават обем на гърдата в горния й полюс.) Това е[/quote]
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:28.