IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2007, 11:24
morad69 morad69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 24
По подразбиране мезотерапия

искам да правя мезотерапия.някой правил ли си е.има ли ефект върху целулита и колко му струва
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th April 2007, 16:16
doreta doreta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Мисля да почвам от понеделник.В кабинета дават добри отзиви.Препоръчват 4 процедури през 1-2 седмици (130лв. на процедура),хубаво било да се комбинират с масажи.Малко ме притеснява инжектирането на препарати,дали не трябва да се прави от лекар.Моля ако някой е по наясно да сподели тези процедури крият ли рискове и до колко са ефективни при лечение на целулит?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th April 2007, 16:36
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd April 2007, 09:22
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз почвам мезо на лице и тяло, като на тялото наистина се съчетава с масажи, ама още съм на хим. пилинги и после мезото. Правя го в Дермавита при К. Паскова - 150 лв. на процедура, като за лицето мезото е с попълнител хиалуронова киселина.Като приключа ще драсна да кажа за какво иде реч и какъв е ефекта
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2007, 15:27
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

doreta, къде ще правиш процедурите за по 130 лева? Аз за сега съм говорила за мезотерапия само с д-р Динев във Вита и при него процедурата е 200 лева с една ампула, а ако трябват евентуално втора и трета ампула са по 100 лева. Това ми се струва безумно скъпо, като гледам цените на тези медикаменти в нета - 10 ампули са 140Е. То по-рентабилно е човек да си купи един пистолет и да си се боцка сам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th April 2007, 15:49
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Ако наистина те интересува мога да ти дам координатите на дистрибутори на пистолети за мезотерапия!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th May 2007, 17:40
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

аз съм правила,при мен нямаше почти никъкъв ефект от мезотерапията,вече предпочитам да комбинирам процедури за целулит и за стягане едновременно,наи малкото като отслабнеш си личи по малко
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th May 2007, 12:59
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
doreta, къде ще правиш процедурите за по 130 лева? Аз за сега съм говорила за мезотерапия само с д-р Динев във Вита и при него процедурата е 200 лева с една ампула, а ако трябват евентуално втора и трета ампула са по 100 лева. Това ми се струва безумно скъпо, като гледам цените на тези медикаменти в нета - 10 ампули са 140Е. То по-рентабилно е човек да си купи един пистолет и да си се боцка сам
правила съм мезотерапия и целия курс ми струваше 500 лв., но преди година. Сама за себе си незанам дали има ефект, комбнира се с антицелулитни кремове и процедури за склуптиране на дупето - АЛИС.

Има ефект, но е краткотраен, при мен не повече от 4-5 месеца, а цената никак не е малка, излезе ми близо 1000 лв. мезотерапия + АЛИС + кремове. Сега не бих я повторила. Боденето е гадно, остават дълго време синини, а и те бодат все на едни и същи места докато са още болезнени.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th May 2007, 16:36
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз също си правих мезотерапия за целулит и отслабваща- в Пловдив, в Енигма- дадох почит 1000 лв. Едната процедура е 160 лв. Направих 4, но пета не направих, защото не видях никакъв ефект. Преди това ме накарах да подготвя кожата и бедрата с предшестващи процедури-като дермосоник, таласотерапия, парафанго и не знам си още какво.
Просто ви казвам, момичета, не си давайте парите. Не си заслужава. Няма ефект.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th May 2007, 08:52
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ей това със сините е мн. гадно. по тази причина се отказах да си правя на лицето в този сезон. Може би зимата ще я направя на лицето, а с тия синини.....мн. гадна работа, а и мойта кожа е тънка и бавно минават. Ужас.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мезотерапия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:53.