IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th June 2007, 11:32
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

ми аз първото нещо за което се сетих когато го прочетох беше за филма Матрицата, който е с подобен замисъл и чиято основна цел беше да те накара да се замислиш: Аз в Матрицата ли съм или не съм?
А ако погледнеш нещата извън повърхността им и се замислиш малко, ще разбереш, че представената ти картина е много по-обща...
Не исках да пиша по таз тема, не защото не мога да я разнища и да и отговоря с толкова дълго послание колкото е това написано от авторът и, но тази тема не е за този форум. Тази тема идва да те накара да се замислиш и да обсъждаш и да дискотираш, а тук единственото което може да се получи са нападки и търсене на пореден повод да се заядем с някой ... затова и ви помолих да не пишете, но вие намерхите да се хванете за една дума ...
не ви ли омръзна от тез злобни нападанки на всеки ... или ще се оправдаете с това че сте жени (събрани на едно място), както някой беше писал в темата "Затворено общество ли е форумат?"
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
  #12  
Стар 24th June 2007, 11:52
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

а моят въпрос е: от това че се замисли произтече ли нещо? промени ли се нещо?
не оставай с впечатлението че аз не съм се замисляла над матрицата и разни от сорта. но нищо не мога да променя, нито ти, нито който и да е обикновен човек. тези от които зависи, не гледат матрицата
животът е много по-лесен без подобни размисли
  #13  
Стар 24th June 2007, 12:01
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Добре казано
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
  #14  
Стар 24th June 2007, 12:09
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
не знам за вашето време, ама вашето място е едно - в лечебните заведения
Още един път ме впечатляваш с несвойственната ти логика, липсата ти на реална аналитича прозорливост и комплексивната ти натрапчива мисъл за липсата ти на самоизмеримост. ПОЗДРАВЛЕНИЯТА ги ПЕЧЕЛИШ. Относно темата, мила моя, е повод да се замислиш за което се съмнявам, това при теб е опция, екстра която липсва, та да те въведа в същността на материята, темата е изключитело интересна и предизвикателна, но наистина не е за този форум, голяма част от съсловието тук е некомпетенто да я синтезира а камоли да я анализира, давам те за ПРИМЕР-научи се да анализираш, буди интерес защо е пратена точно тук? ами Скъпа с твоя манталитет явно те разчитат на такива като теб а, те тук са доста нали, Това е доста интересно послание което продължавам да го асимилирам, явно автора е знаел какво да очаква.

ПП. Преди да кажеш каквото и да било, си задавай въпроса: " това нещо истина ли е, нужно ли е, добро ли е?"...
  #15  
Стар 24th June 2007, 12:21
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Сигурно автора и ти сте едно и също лице А?
Кой си ти, че да определяш хората? Не съди, ако не искаш теб да съдят!
пп. И после се оплакваш, че се "Заяждат с теб" Помисли защо????
__________________
too much, is not enough
  #16  
Стар 24th June 2007, 12:28
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

"Важно е да се знаят основните неща относно мозъка на рептилоидите, защото по този начин човек открива откъде произлизат поведението и характера на Илюминатите, как и защо бива манипулиран от тях мисловно и емоционално, чрез телевизията и другите визуално-мисловно въздействащи методи. Това става възможно чрез разбиране на рептилоидната част на човешкия мозък.”

Дейвид Айк
  #17  
Стар 24th June 2007, 12:31
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

По-умния ще замълчи....
__________________
too much, is not enough
  #18  
Стар 24th June 2007, 12:33
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morganlefei
Сигурно автора и ти сте едно и също лице А?
Кой си ти, че да определяш хората? Не съди, ако не искаш теб да съдят!
пп. И после се оплакваш, че се "Заяждат с теб" Помисли защо????
Откъде ви дойде на ума?!
  #19  
Стар 24th June 2007, 12:39
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да, на мен също ми дойде на ума
  #20  
Стар 24th June 2007, 13:54
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bonano
Още един път ме впечатляваш с несвойственната ти логика, липсата ти на реална аналитича прозорливост и комплексивната ти натрапчива мисъл за липсата ти на самоизмеримост. ПОЗДРАВЛЕНИЯТА ги ПЕЧЕЛИШ. Относно темата, мила моя, е повод да се замислиш за което се съмнявам, това при теб е опция, екстра която липсва, та да те въведа в същността на материята, темата е изключитело интересна и предизвикателна, но наистина не е за този форум, голяма част от съсловието тук е некомпетенто да я синтезира а камоли да я анализира, давам те за ПРИМЕР-научи се да анализираш, буди интерес защо е пратена точно тук? ами Скъпа с твоя манталитет явно те разчитат на такива като теб а, те тук са доста нали, Това е доста интересно послание което продължавам да го асимилирам, явно автора е знаел какво да очаква.

ПП. Преди да кажеш каквото и да било, си задавай въпроса: " това нещо истина ли е, нужно ли е, добро ли е?"...
благодаря за обстойния анализ на моята личност. сега бягай да си вземеш хапчетата, че чичковците с белите престилки сигурно вече те търсят
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нашетовремеотновоидва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.