IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 22nd March 2007, 16:17
Cadaveria Cadaveria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Cadaveria, клепачите са ти паднали по рождение (или само единият)? При кой друг от семейството ти има такъв проблем?
Ами не,просто имам подутини под очите,не са точно торбички,но скоро ще се превърнат,тоест при мен е наследствено ,защото и майка ми и брат ми имат...Исках просто да попитам някой дали знае самата операция доколко е трайна
Отговори с цитат
  #62  
Стар 26th March 2007, 10:59
barbaron4e barbaron4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Видях темата и реших да попитам нещо. Аз съм още твърде млада за блефаропластика, но имам сенки и торбички, които са по рождение и ги прикривам с коректор. Как мислите дали мога да се оперирам и изобщо тия сенки как точно се премахват. Предполагам не с рязане на кожа, а с липофилинг? И един въпрос към Бенджи Много ли е болезнено, мила?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 26th March 2007, 13:23
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

и аз се интересувам от махане на сенките под очите.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 26th March 2007, 19:40
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

След корекцията лекаря ми показа това което беше махнал от "торбичките" под очите ми. Това беше някаква мазнинка да кажем колкото две лещени зърна от под всяко око. А явни торбички не съм имала, по скоро беше подутина под долните мигли като повече кожа. И бръчки При мен по големия проблем беше в горния клепач, но реших че и без това ще е операция, да е всичко.
Чувала съм че и синините махат по подобен начин, но не съм наясно, предполагам всеки пл. хирург би отговорил.
Никога нищо не ме е боляло! Писала съм вече че единствения дискомфорт ми беше, че веднага след операцията не можех да докосвам двата си клепача и се уплаших че ми е изрязал твърде много и никога няма да си ги докосна И очите ми ставаха едни сухи... Това беше до първата сутрин, отока беше спаднал и всичко си беше ок
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #65  
Стар 16th August 2007, 11:26
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте на всички

Някой правил ли си е блефаропластика при д-р Михайлова в Пловдив ?
Имате ли нейни координати ?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29th October 2007, 15:08
Ланфеар Ланфеар не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте!
Предстои ми трансконюктивална блефаропластика за премахване на малки торбички под очите + лазер на околоочното пространство за премахване на тъмните петна и свиване на кожата. Лапароскопията ще прави д-р Ильо Стоянов. И аз, като всеки новобранец, съм леко неуверена и притеснена и за това да питам - има ли отзиви и какво да очаквам след това?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 22nd November 2007, 17:59
Nina_ Nina_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Ланфеар, направи ли операцията? Сподели отзиви!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 28th November 2007, 18:15
ultimate ultimate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също се интересувам от начините за премахване на тъмни кръгове под очите. Като че ли с възрастта там и кожата се отпуска и когато се слага коректор или фон дьо тен, направо е идиотски. При млада кожа това действа, но при по-зряла..... Какъв е начинът за премахване?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th March 2008, 00:02
laguna laguna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте, всички , това е въпросът на живота ми, може би ще реагирате коко глупаво, да имала съм и по-сериозни проблемни, но този си состава винаги и ме е комлексирал до болка, винаги.....

всъщност това е една от най-големите ми мечти, да премахна сенките под очите си, а с годините колкото повече ми избягва куража, и мечтата ми избледнява, толкова зле става иположението, нали се сещате - бръчици, опусната кожа...все още съм на 29, но знаете какъв вид дава този проблем

та, бих искала да вИ питам, прочетох всичко, повярвайте ми това е една от най-съкровените ми мечти, за да се почувствам напълно нормално и аз 1 път в този живот...така че искам вашите мнения, съвет, страх ме е, а не искам повече да живея с този проблем.....

какво ли не съм понесла - да ме смятат за наркоманка, да ми го крещят в лицето на улицата, да ми казват че имам болнав вид, бледа, болна, недоспала, и какво ли още не....колко ли подигравки съм преглътнала, унижения,....не , не ми говорете за коректори, грим и добро настроение, ок, съгласна съм, но искам да изглеждам 1 путт като всички други, изобщо винаги съм се чувствала различна, не-нормална, а повярвайте ми е моите синьо-лилави кръгове са ужасни, много тъмни и под цялото око от ъгъл до ъгъл, а освен всичко с тази ми бяла коя, и имам и пигментаци в тъмно кафяво, и на всичкото отгоре може да Ви е странно но кръговете ме болят, и костите под очите, и ми парят клепачите...

Изследвания всякакви, резултати никакви, за съжаление и мама има такива, само че тя носи очила, а и е на възраст на която не и пука

от години работя за мечтата си, събрах пари, но сега ме е страх все повече, моля Ви....помогнете ми да събера кураж, ходила съм на консултации с няколко хирурга...не особено обнадеждаващи, всеки казва че нямя операция точно за сенките под очите.....остана ми само д-р Георгиев, имам чувство че ще е той, но ако знаете че повече от гоодина минавам покрай кабинета му и ме е страх, трябва ми някой да ме набута с шут и каквото става да става

сигурно и Вас Ви е било страх, но мене ужасно много, а по природа съм смела, но явно за други неща, казват и че съм симпатична, но аз често се чувствам грозна, даже ужасно, много е трудно да живееш с този комплекс, години, и то по рождение

Кажете при кой, какво ли не съм изчела, пратете ми снимки, моля Ви, дайте ми кураж, моля Ви

и sorry че съм толкова подробна, но .................
Отговори с цитат
  #70  
Стар 27th March 2008, 13:22
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Имам приятелка с тъмни кръгове под очите поради по-тъмна пигментация на кожата. Това не може да се премахне хирургично или с физиотерапия, за съжаление. Нямаш причини да се чувстваш зле по този повод - консултирай се с гримьор, който да те научи как да ги прикриваш, толкова е просто
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.