IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th December 2008, 21:57
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Льофи, прощавам ти брат за 10-та бан.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th December 2008, 22:16
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild
Хмм интересно шефе, да не взе форума да запада
Бтв, наскоро гледах една касация, мисля на вашия сайт Инвестор, за най-големите БГ форуми, та там тялото беше ако не се лъжа между 10-15 място. Сега може и да понапреднем.
Всичко си е до време! За теб и за други запада, но има доста нови на които тепърва почва да им е интересно...Бума беше преди 3 години, Спада от тогава се дължи основно на Уеб революцията, а именно Web 2.0 - появата на платфоремно независими уеб приложения, осигуряващи бърз и лесен начин за контакт. Пример: Сайтовете за запознанства. Широко навлезе и Skype,
Друга причина е че безработицата в България спадна доста рязко, общо взето всеки работи и няма време.
Skype за мен е по-лично, просто връзката Сайтове за запознанства + Skype дърпа потребители. Да не забравяме, че Skype се инсталира за секунди, изисква ниво на интелигентност около минималното. Като се има глобалното затъпяване на хората, всеки по-лесен и нов начин на комунакация в Интернет, ще има бъдеще.
Дано, дори хипотетично съм отговорил.На доста хора (мои познати де..) им е писнало от постоянните препирни,Всеки гледа тук да се покаже, че е нещо повече от другите и иска да е нещо...в света на нищото,Хората са забравили, че форумa е средство за комуникация между хора от отдалечени места (а и не само). Всеки втори, който влезе (особено пък през хтмл) започва да обижда; хората с права почнаха да се понадуват. И нормално обикновения юзър да предпочете скайп, айсикю или някакъв друг вид чат, където ще са му само най-близките хора и няма да има такива...никчета, които да пречат на нормалното общуване.
Aко трябва да говорим за бъдещето, а именно Web 3.0 или Интернет като една мултимедййна платформа, без да бъда лош пророк, но може би тогава напълно ще забравим за този вид комуникация, при положение, че ще имаме постоянен видео/аудио контакт през платформено независими сървиси.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th December 2008, 22:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ооо бонано, добре дошъл тоя път ще бъдеш ли послушен?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th December 2008, 22:28
Venice_22 Venice_22 не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 49
По подразбиране

Бонано, чела съм твои интересни мнения. Откъде си намерил книгата на Соловев? На български ли?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th December 2008, 23:54
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Охо, приятна изненада!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th December 2008, 19:16
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild
Хмм интересно шефе, да не взе форума да запада
Бтв, наскоро гледах една касация, мисля на вашия сайт Инвестор, за най-големите БГ форуми, та там тялото беше ако не се лъжа между 10-15 място. Сега може и да понапреднем.
Както много пъти съм казвал - функциите ми тук са изцяло на доброволни начала. И нямам болните амбиции форума да се разраства.

Но дори и да го исках - със сигурност връщането на хората, развалящи форума, няма да е правилния ход.

Жестът беше просто от добра воля. Радвам се, че мнозинството го оцени.

Ти явно не го оценяваш. Значи просто си намазал покрай другите.

Ще ти припомня обаче, че строгостта остава същата като преди.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st January 2009, 14:04
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Гледай ти какво станало тук
Честита Нова Година на всички, да сте живи и здрави, влюбени и щастливи!

ПП. Katie дали се е върнала във форума?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st January 2009, 22:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тя доколкото знам въобще не беше банната, но смени работата и на новата хич не й остава време за интернет
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd January 2009, 21:24
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Ихааааа, най - после ще мога да влизам и от университета
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th January 2009, 12:19
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

лелеее че то чак цяла тема имало!ама на...глей глей...и аз тука викам пак се обърка нещо шефа и се регистрирах с друг ник (де да знам,че вече мога да си влизам с тоя )

ами не,не тая лоши чувства към никой потребител!(надявам се и те да не -поне повечето )
само админа не го разбрах,мейли му писах,но така и не благоволи да даде логично обяснение на моя въпрос,но здраве да е...хора всякакви

ми айде още веднъж- Весела минала Коледа,и минала Нова година

ми жив и здрав да си льофчо и бъди по...конкретен в обвиненията си следващиия път

знам,че не си ми фен ама и ти не си ми от най-симпатичните ама кво да се прави-съвършенни хора няма


__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВеселаКоледаАмнистия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.