IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2401  
Стар 22nd October 2011, 11:44
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ама ти хем така, хем иначе
Не давам акъл, просто те провокирам лекичко

Пък не мисля, че излагам доцентаката, защото именно аз нямам от какво да се оплача.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2402  
Стар 22nd October 2011, 12:06
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Ама ти хем така, хем иначе
Не давам акъл, просто те провокирам лекичко

Пък не мисля, че излагам доцентаката, защото именно аз нямам от какво да се оплача.
Провокираш ме за да имаш повод да разправяш, че е безгрешна ли ?
То т`ва `сички го чухме `илядО пъти, а точно с непрестанното повтаряне отблъскаш феновете и.
Спри се, вече всички ти знаят мнението, не го натяквай без повод !
Я, кажи една пациентка/клиентка, която си и спечелила по този начин, тук във форума ?! Аз не се сещам
Разбрахме че си доволна, аз също не съжалявам, че се оперирах при нея, но не е безгрешна
*********THE END*********
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2403  
Стар 22nd October 2011, 12:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз нарочно тъй пиша, бе Мисче, не се ли усети? Иначе всички ще се юрнат при нея и тогава може и да се снижи качеството.
Пък тя вече е на възраст, по-малко работа й трябва. Надявам се, че синът й ще поеме също така успешно след нея, че при кого ще ходим след 10 години за подмяна на имплантите? Аз лично изпадам в шок като си помисля, че тя вече няма да работи след 10 години
__________________
Ordnung muss sein!
  #2404  
Стар 22nd October 2011, 12:54
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз ше си ги сменя при нея, преди да се пенЦионира...а после не знам !
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2405  
Стар 22nd October 2011, 16:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

когато на човек му е скучно, и реши да отвори форумчето, та да попрочете нещо ново и да поутрепа време, то се оказва,че четейки за пореден път една и съща джвакана дъвка, освен да му стане още по-тъпо и скучно , няма друго какво да се случи...............А, забравих основната цел на поста си............НЕЗАМЕНИМИ ХОРА НЯМА ....тва не съм го измъдрила аз, а едно умни хора много преди мен.....но важното е,че е самата истина.......така че , Мисс, чудесен завършек на предпоследния ти пост !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2406  
Стар 22nd October 2011, 16:17
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Момичета, искам да се обърна към вас с въпрос, относно следоперативния период. Моята операция е след броени дни, ще остана 3 дни в София. Според вас на 3-ти ден в състояние ли е човек да пътува 100-тина километра ?
  #2407  
Стар 22nd October 2011, 16:18
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
когато на човек му е скучно, и реши да отвори форумчето, та да попрочете нещо ново и да поутрепа време, то се оказва,че четейки за пореден път една и съща джвакана дъвка, освен да му стане още по-тъпо и скучно , няма друго какво да се случи...............А, забравих основната цел на поста си............НЕЗАМЕНИМИ ХОРА НЯМА ....тва не съм го измъдрила аз, а едно умни хора много преди мен.....но важното е,че е самата истина.......така че , Мисс, чудесен завършек на предпоследния ти пост !!!
Не съм съгласна че няма незаменими хора...Ако имаш късмета да улучиш на партньор в живота, мноого трудно ще му намериш достоен заместник (ако се наложи да търсиш нов). Може да не е "перфектният", но такъв, който да бъде точно за теб.
Същото е и с някои лекари, хирурзи и т.н...Аз интуитивно я избрах (но пак след четене на форума), за миг не си помислих за друг. И тази "симпатия" и категоричност я усетих още при първата среща.
Затова всеки си намира партньора, хирурга, фризьора, ресторанта, ....
__________________
Ordnung muss sein!
  #2408  
Стар 22nd October 2011, 16:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Яна, стига да не шофираш ти мисля, че няма да имаш проблеми.
  #2409  
Стар 22nd October 2011, 16:25
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Благодаря за отговора, Лили. Няма да шофирам аз, разбира се. Исками се да те попитам кога ще е възможно да шофирам след операцията. Знам , че е относително, но все пак. Колата ми е автоматик и предполагам, че по - скоро ще мога да си я карам
  #2410  
Стар 22nd October 2011, 16:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ами, да ти кажа то не е до това дали колата ти е автоматик или не. Воланът го въртиш нали?

Аз се пробвах да карам една седмица след операцията и си беше раничко. Най-кофти беше с паркирането.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:22.