IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 26th October 2011, 09:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Мария,ти само веднъж ли ходи на консултация?
Аз го обмислям откато спрях кърменето/вече 2-3 месеца/ и все ту се навивам,ту разколебавам.Всяка свободна минута съм във форума или в подобни теми.Изчетох всички теми от началото на мамопластика и сега,ако не полудея
Скъпа, аз спирам четенето, че наистина ще врътна. Вече знам точно какво искам и търся, само остава доктора да ме разбере и да си свърши добре работата. Доста ме е шубе и ми се иска по-бързо да свърши всичко.
Дафни, взела съм твоя снимка, която ще покажа на доктора - да сдобие и визеялна представа за това което искам.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 26th October 2011, 16:38
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Мария,ти само веднъж ли ходи на консултация?
Аз го обмислям откато спрях кърменето/вече 2-3 месеца/ и все ту се навивам,ту разколебавам.Всяка свободна минута съм във форума или в подобни теми.Изчетох всички теми от началото на мамопластика и сега,ако не полудея
Не, не само веднъж. Ходила съм при Заякова във варна, но почти не помня какво говорехме тогава.
После се появиха парите и аз беж при д-р Кънев
А ти защо отлагаш?
Отговори с цитат
  #453  
Стар 26th October 2011, 16:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз съм силно разколебана. Май ще сменявам доктора.
Отговори с цитат
  #454  
Стар 26th October 2011, 20:07
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Не, не само веднъж. Ходила съм при Заякова във варна, но почти не помня какво говорехме тогава.
После се появиха парите и аз беж при д-р Кънев
А ти защо отлагаш?
Имам бебок на годинка и един месец още не ходи и постоянно е в мен.Заради това отлагам най-вече.Страх ме е,че дълго време ще съм безполезна.
Иначе мъж ми излиза отпуск другия месец от средата и ако слагам цици тогава е момента.Три месеца чета форума и ще полудея...
Мария,ако не греша си от Варна.Защо не се оперира при Заякова?
Отговори с цитат
  #455  
Стар 26th October 2011, 20:19
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Аз съм силно разколебана. Май ще сменявам доктора.


С основание.
Отговори с цитат
  #456  
Стар 26th October 2011, 20:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

desislavaangelova9910 наистина добре си помисли за това, което ти написах. С теб си говорим от известно време и за това реших, че съм длъжна да те предупредя. Разбирам че това да имаш красиви гърди е и твоя мечта, но не поемай риска да изпаднеш в ужас, заради по-евтината услуга. Ако отидеш на консултация може да споделиш след това впечатления.
Отговори с цитат
  #457  
Стар 26th October 2011, 20:37
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Мария,ако не греша си от Варна.Защо не се оперира при Заякова?
Защото в това е пародията !!! Аз не "оцених" софийските светила и отидох чак във Варна, с всичките негативи на дългото пътуване и т.н...защото там за мен свети слънцето.....всичко живо морско пък се е юрнало към СФ.....с надеждата,че тук е храма на пластичната хирургия..............Е, въпрос на виждане и усещане !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #458  
Стар 26th October 2011, 20:43
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Имам бебок на годинка и един месец още не ходи и постоянно е в мен.Заради това отлагам най-вече.Страх ме е,че дълго време ще съм безполезна.
Иначе мъж ми излиза отпуск другия месец от средата и ако слагам цици тогава е момента.Три месеца чета форума и ще полудея...
Мария,ако не греша си от Варна.Защо не се оперира при Заякова?
Оф, а аз мислех, че само аз карах сериозната криза, която се казва "искам цици".
За Заякова - невероятно красива жена, искаше да ми сложи анатомични импланти, щеше да ми струва някъде между 7 и 8 хиляди лв., а аз тогава имах към пет хиляди. Лятото обаче имах ужасно много разходи, профуках всичко, което имах и се наложи да тегля кредит.
Та, срам не срам - избрах моят хирург първо заради добрата цена и второ заради положителните мнения за него тук, в темата.
Отговори с цитат
  #459  
Стар 26th October 2011, 20:48
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Оф, а аз мислех, че само аз карах сериозната криза, която се казва "искам цици".
За Заякова - невероятно красива жена, искаше да ми сложи анатомични импланти, щеше да ми струва някъде между 7 и 8 хиляди лв., а аз тогава имах към пет хиляди. Лятото обаче имах ужасно много разходи, профуках всичко, което имах и се наложи да тегля кредит.
Та, срам не срам - избрах моят хирург първо заради добрата цена и второ заради положителните мнения за него тук, в темата.
ето,затова форумите са само насочващи като инфо,не трябва да са база за решение...като си помисля колко хора се и лекуват от форумите чак страх ме хваща
Отговори с цитат
  #460  
Стар 26th October 2011, 21:50
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Така е ама благодарение на този форум и информацията която си набавих от него си избрах докторката.Не я пренебрегвайте малко е особенна но си заслужава Не е лошо да се консултирате и с нея пък вашата интуиция мили дами ще ви подскаже кой е човека на който можете да се довeрите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:32.