IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st February 2007, 15:08
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Здравей Флейм в клуба на непушачите.Аз съм такава от вече3г.Отказахги с воля и мотивация.Въпреки че пушех близо 1 кутия на ден.Един ден казах край и това беше.Качваш кг. но след един период може би година нещата се нормализираха и се върнах към старите кг.Успех.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd February 2007, 14:45
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Честно да ти кажа, аз мисля, че е полезно да се прочете книгата, независимо дали си пушач или не, доста е интересна, мен ме впечатли факта, че един обикновен човек, е успял да си направи толкова подробна и професионална психоанализа, ако мога така да го нарека
Мила,знаеш за мен коя бе силната мотивация?Синът ми! Детето от известно време беше на война с мен заради тия пусти цигари-криеше ми ги,хвърляше ми ги в кошчето....а аз изпадах в паника сутрин,трепереха ми пръстите и изпадах в тих ужас. Един ден(след Нова Година)синът ми къде на шега,ми дръпна цигарата от ръцете и се засмя,а аз му се скарах...Тогава то се разплака,и ми каза нещо-почувствах реакцията му като плесница -"Един ден ако умреш от тия проклети цигари,няма да ти простя мамо" След тези думи,всяка цигара ми нагарчаше и захвърлях в пепелника.Казах си-Вземи се в ръце и не наранявай детето си!!!Избрах си за подарък,не към мен а за близките ми на Рождения си ден да ги откажа.А за книгата,ще си я взема...Само да намеря време един ден се поразходя по книжарниците!

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Сега съм на 16г(и половина) и незнам какво да правя ! Моля Ви кажете ми, чеот цигарите нито ще отслабна(което знам де и не се и надявам, даже да стане),нито ще стане нещо хубаво..... Моля Ви помогнете ми, за да не започна и аз.
Миличка,никоя от нас не може да ти помогне!Самата ти трябва да се изправиш с/у тях със силна воля!Ние можем само да те подкрепяме!
А ако желанието ти е да отслабваш,едва ли цигарите са приоритет.Аз комбинирах отказването на цигарите с диета....все още не мога да споделям резултати за две седмици,но важното е,че се чувствам пречистена,бодра и жизнена!
Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Флеймче, не мисли, че ти е късно за книгата. Аз не пушех от сумати време, когато я купих и я прочетох!
Ще си я купя,Мила...Едва ли вече ще ми е от полза,но поне няма да ми навреди!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd February 2007, 15:14
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Тогава то се разплака,и ми каза нещо-почувствах реакцията му като плесница -"Един ден ако умреш от тия проклети цигари,няма да ти простя мамо" След тези думи,всяка цигара ми нагарчаше и захвърлях в пепелника
След това наистина нямаш път назад Флаймче,ако не друго,то чувството за вина ще те гложди винаги!
П.П.А и нещо си позволявам от детската психоанализа:Ако не уважиш чувствата му,все едно му казваш,че не ти пука за него и той няма значение.А това,какво мисли за себе си,до голяма степен определя живота на човек-айде стига толкова с моите дърдорения
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd February 2007, 15:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е, щом заради сина си си ги отказала, едва ли ще има нещо, което да те мотивира повече от това.
Погледни от хубавата страна, никога повече няма да изпадаш в паника и да ти треперят пръстите, толкова е хубаво Знам точно какво имаш предвид и съм ужасно щастлива, че никога повече няма да ми се наложи посред нощ да се обличам и да ходя да търся безниностанция, защото съм останала без цигари..... отвратително беше...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd February 2007, 15:31
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Алан Кар - "Не пуша вече ", за тази книга ли говорихте момичета, и на мен ми я препоръча едно момиче, миналото лято. Взех я но малко ме е срам така и не я дочетох ( точно в сезона летния, много работа , да се оправдай пред себе си де ), май както пише в друга тема, трябва като се почне бързо да се допрочете.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st March 2007, 17:09
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране I QUIT SMOKING

Момичета, много искам да откажа цигарите, а не мога. Моля, ако някоя има информация от хора, пробвали този метод да ми каже. защото са много парите-500 лв за един сеанс. Ако знам, че ще ги спра - ще ги дам, но вече не вярвам на нищо, тъй като пробвах и лепенки и табекс и др.-не става, а си мисля да не си дам парите само

За това става въпрос

http://www.iqsbulgaria.com
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st March 2007, 17:12
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ако нямаш желанието и волята да ги спреш колкото и пари да похарчиш....няма да има особен резултат поне не за дълго.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st March 2007, 17:14
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Имам желание голямо, воля нямам
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st March 2007, 17:17
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
Имам желание голямо, воля нямам
Прочети я тази книга, за нея не е нужна воля...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21st March 2007, 17:39
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
Имам желание голямо, воля нямам
Прочети я тази книга, за нея не е нужна воля...
нужна е ,нужна ....
срам още не съм намерила време да я прочета
ами с тая краста Форума
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СТОПнаЦигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:52.