IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th June 2007, 10:54
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

хора,знаете дали при дермабразио могат да се заличат само проблемните места върху кожата или трябва на цялото лице да се направи?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th July 2007, 09:01
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Traiana
хора,знаете дали при дермабразио могат да се заличат само проблемните места върху кожата или трябва на цялото лице да се направи?
Даже е желателно да се прави само на местата които са проблемни,все пак това си е сваляне на кожата.... аз ходя вече 2-ри месец на микродермабразиото и съм доволна,има ефект,наистина не огромен но има.Сега белезите са много по малки и не толкова видими.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th July 2007, 10:53
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GUESS_F
Даже е желателно да се прави само на местата които са проблемни,все пак това си е сваляне на кожата.... аз ходя вече 2-ри месец на микродермабразиото и съм доволна,има ефект,наистина не огромен но има.Сега белезите са много по малки и не толкова видими.
къде си го правиш? в смисъл в кой салон, ако не е тайна?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th July 2007, 11:14
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Цитирай:
Първоначално написано от GUESS_F
Даже е желателно да се прави само на местата които са проблемни,все пак това си е сваляне на кожата.... аз ходя вече 2-ри месец на микродермабразиото и съм доволна,има ефект,наистина не огромен но има.Сега белезите са много по малки и не толкова видими.
къде си го правиш? в смисъл в кой салон, ако не е тайна?
High care на Славейков точно срещу KFC - то.Не им правя реклама,просто моята козметичка Дани е професионалист!Много съм доволна от нея,знае как да подходи индивидуално за всеки проблем.Ако те интересува нещо по специално пиши
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th July 2007, 13:22
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами, всичко ми е ясно! аз също си ходя при нея и също съм много доволна!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th July 2007, 13:30
barby85 barby85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Може ли да ви попитам защо ходите в тези клиники, а не ходите във ВМА например...там е най- добрата кожна клиника
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th July 2007, 13:51
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barby85
Може ли да ви попитам защо ходите в тези клиники, а не ходите във ВМА например...там е най- добрата кожна клиника
ами предполагам, защото сме доволни от грижите, вниманието и резултата.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th July 2007, 15:45
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
ами, всичко ми е ясно! аз също си ходя при нея и също съм много доволна!
еее, супер, може би даже сме се засичали там...аз съм всяка седмица поне по веднъж в салона
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd June 2010, 22:09
irina_rizova irina_rizova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!Аз съм козметичка и мога да ви отговоря на някои от въпросите! За оперативното дермабразио не съм компетентна и не мога да дам мнение, но за диамантеното микродермабразио-имам наблюдения, защото работя с него и виждам ефекта върху кожите на моите клиентки.Най-общо казано се сваля повърхностния слой на кожата, по този начин се стимулира раждането на нови клетки и съответно кожата се регенерира.Не се препоръчва при активно акне и куперозна кожа.Когато с диамантената глава се свали повърхностения слой, има вакуум,който изсмуква мъртвата кожа и по този начин не оставя суха кожа, която да се бели.Много е добър ефекта, когато след дермабразиото се вкарат ампули и активни съставки в кожата,в зависимост от това в каква посока се работи-съответно : лифтинг,депигментация,лече ние на белези и други.Препоръчително е да се направят три процедури през 10 дни,а след това може един път месечно.Ефекта е много добър-разбира се не стават чудеса,но кожата изглежда много свежа,гладка,финните бръчки се заличават и широките пори се свиват.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.