IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th January 2007, 14:33
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране СТОП на Цигарите....

Преди седмица бях си поставила за цел-Днес на 34 ми Р.Д. да ги отказвам категорично!
Мотивирах се изключително силно да ги спирам,като 18години активна пушачка.Днес сутринта с кафенцето-проведох ритуално изпушване на последната цигара в живота си!
Та,искаше ми се да се похваля и на Вас!!!
Надявам се всички пушачи,които наистина желаят силно да се откажат от този отвратителен навик да пожънат успехи в това не лесно начинание!
Стискайте ми палци....
Честито на Милена 007 за годишнината по този повод!Като ветерантка може и някой съвет да даде....Като например,в началото(кризисния момент-изкушението)дали помагат Табекс и другите там-таблетки,лепенки и прочие?
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th January 2007, 14:54
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Флеймче,браво на теб, дано да се справиш, стискам ти палци, това е чудесен подарък за РД-то
Предполагам, че си чела тази тема , ако не си,прочети я. На мен ми помогна много, не пуша от 9 октомври и съм сигурна, че никога повече няма да пуша. Моя съвет е да не се залъгваш с Табекс и подобни заместители, прочети книгата, която ние обсъждахме в другата тема, много е надъхваща
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th January 2007, 15:12
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Честито Флейм! Успех ти пожелавам!

И аз ги спрях от Нова Година. Страхотно е, спя много по-дълбоко, дишам различно, храната и виното имат различен вкус, а във фитнеса съм много по-ефикасна. На моменти вечер ми се допушва, но вече си мисля колко лошо ще ми стане ако запаля и съвсем се отказвам.

Цигарите са гадост пълна, представи си как всяко дръпване изпълва целите ти дробове с дим и като го издишаш какви отрови остават вътре и после от тези дробове отиват в кръвта и ауууу, как изобщо съм могла да си го причинявам??
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th January 2007, 15:50
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Честит рожден ден Флеймче!Да си ни живо и здраво Пламъче!
П.П.Аз ги отказах,когато започнах да си избирам хирург.Реших,че трябва да се реванширам на организма ми за това,което ще му причиня.При мен стимулът беше голям и почти нямах проблем с отказването.Досега съм ги отказвала хиляди пъти за по седмица или месец,но сега не съм пушила от 15 Август '06 и се чувствам-СУПЕР!
Да знаеш-Заслужава си!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th January 2007, 15:56
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Много добро решение!!!!! И аз наскоро ги отказах, въпреки че доколото към чела трябва да минат поне 3 години без запалена цигара, за да можеш да кажеш, че си ги отказал .....Здраве да е.
Пих 3 дни Табекс, но ако ти можеш и без него е супер. Сега като много ми се допуши (около 16 ч. обикновено) вземам 1 таблетка .....
Успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th January 2007, 16:07
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Честит рожден ден! И аз ги спрях миналата година малко след 34-тия ми рожден ден . Аз съм доволна от никотиновите лепенки, но вчера една приятелка ме шашна, като извади от чантата си ЕЛЕКТРОННА ЦИГАРА, което било най-голямата новост в борбата с цигарите. Прилича на пурета, от единия край има нещо като огънче, от другия се отвинтва и се пъхат батерии и пълнител САМО с никотин, без катрани и т.н. Дърпаш и пушиш като истинска цигара, излиза пушек... абе страхотия.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th January 2007, 16:50
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

За първи път чувам за такава цигара...можеш ли да разбереш къде се продават?
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th January 2007, 16:53
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Пожелавам ти успех. Майка ми е страстен пушач и снощи си говорихме именно за това, че трябва да откаже или поне малко да намали цигарите, но тя няма ВОЛЯ.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th January 2007, 16:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://www.frankweiss.ruyan-global.at/index.php?lang=en
За това ли говориш?
Моя приятелка стана дистрибутор на тия цигари. За мен обаче това е невероятна глупост, това не е никакво отказване на цигарите
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th January 2007, 17:07
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

http://www.e-cig.com/ Е тая видях. Имало я и тук, ама била към 200 лв. Не е лошо като идея, особено за пасивните пушачи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СТОПнаЦигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:17.