IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 2nd August 2008, 00:35
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз се справям само и единствено със фитнес
само тогава не се самонавивам като пружинка срещу хората
дори когато няма причина

затова ходя да тренирам
затова м и се случва да тренирам два пъти


може и по-често да ходя на стилист да ми издухва косата - за мен това е психотерапия и после съм в душевен оргазъм

момента в който през денят ми има двигателна активност
не се занимавам с проблеми
бързо забравям за какво се ядосвам и е по-евтино от лекар и неговите медикаменти като се има предвид че освен бирена мая и витамин Бе комплекс друго не пия
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #42  
Стар 2nd August 2008, 01:01
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Рококо, късметлийкa си, мен спортa ме нaтовaрвa психически, никогa не съм го обичaлa, особено пък фитнесa и ми е задължение и ме нaтовaрвa и изнервя. Колкото и дa е смешно, мен ме успокояват пъзели, конструктори, ей тaкивa нещa с ръцете.
Някaквa рaзходкa, aмa с някой, сaмa aко съм, почвaм дa мисля повече, изнервям се и ме заболява глaвaтa.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd August 2008, 01:42
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Обожавам разходки, истинска терапия е "общуването" с природата. И новите места също ме зареждат. Понякога си мисля, че ако пътувах редовно, щях да избегна поне една част от проблемите.
Странното е, че изпадам в паника сред много хора, побъркват ме, който има този проблем ще разбере какво точно имам предвид.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #44  
Стар 2nd August 2008, 02:22
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

М дa, имaм подобен проблем, за товa и не обичaм дa ходя много по дискотеки и тaкивa обществени местa с много хорa, нещо се стряскaм.
Имaм и много стрaхове(което междудругото се лекувa с психотерaпия)-от високо, от огън, от животни(всякaкви, щом ме доближaт замръзвам, освен някaкви мaлки риби и нaсекоми).
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 2nd August 2008, 03:17
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Ето мнение нa специaлист, дaли е прaвa всеки преценява за себе си, aз съм съглaснa.
Цитирай:
Ако наистина става дума за депресия, тя е хронично заболяване и се нуждае от медикаментозно лечение до края на живота. Не става дума за зависимост, а за биохимичен дисбаланс който се коригира с даването на антидепресант. Разбира се за подобряване качеството на живот е добре да се провежда и паралелна психотерапия...
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd August 2008, 03:28
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Успех, Цветик,
Яд ме е като видя хубави и интелигентни хора да страдат заради тъпаци, които не заслужават и минута от времето ви на тази грешна земя. Воювайте за собствения си живот! Направете го възможно най-пълноценен и интересен! Не се поддавайте на изкушенията на скуката и самотата. На всеки се случва, но гадното, гнусно животно нарежено ДЕПРЕСИЯ няма да ви пусне, докато не ви пресуши кръвчицата! Сами трябва да се изкопчите и да се борите с всички сили! Целувки от darimai.
Ех, малко късно я намерих темичката, ама нищо .
Датимай, страхотно изказване! Май ще го принтирам и лепна на хладилника или огледалото . И аз съм в чужбина от няколко години и знам мн добре как се чувствате момичета!
И аз винаги съм общувала мн лесно с мъже, пък жените откровенно ме мразят (да ги пита човек защо ).
От известно време чета разни self-development books. На Тайна ще и препоръчам Sark- "Succulent Wild Woman".
На мен лично ми помага!!!
Целувки на всички
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 2nd August 2008, 08:52
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik

Не знам каква е причината, и аз съм на приливи и отливи на депресия. Колкото пъти се опитвам да анализирам, само до задънена улица стигам.
За да излезете от депресията спрете да анализирате, това е основният проблем при нея.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #48  
Стар 2nd August 2008, 09:21
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
наричат депресията "чумата на 21ви век"
наблюдавайки отстрани вс повече и повече млади хора изпадат в това състояние
не можеш ли да се справиш саме желателно да отидеш при специалист!и в това няма нищо срамно!
слава Богу е лечимо в голям процент от случаите.четох някъде ,че има обаче и минимален процент и с лош край

затова един съвет от мен-независимо от забързаното и напрегнато ежедневие постарайте се да се радвате и на малките неща в живота-все пак той е толкова картък и непредвидим...
не бъдете материалисти в този материалне свят
вярно е,че парите са много необходими,но не са и най-важни!
просто да се научим да бъдем по-щастливи
Това е най-готиното ти изказване, което съм чела
ами..незнам понякога какво ми става
данке
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #49  
Стар 2nd August 2008, 11:09
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

DWP
Не съм си помислила даже, че в споделянето има нещо нередно, напротив, дадох пример колко е важно за нас да го правим, дори когато искаме да помогнем на друг, чрез споделянето всъщност помагаме и на себе си, освен, че показваме на другия, че нашите проблеми са като неговите и той не е сам в това.
Аз пък не съм съгласна с изказването на Даримей, че света е пълен с кучки, които ни завиждат и виждат в наше лице конкуренция, затова се държат враждебно. По-скоро това е предизвикано от нашето поведение, което може да е само поведение на изчакване на покана за приятелство, но те тълкуват по същия начин като вас. И каква е ползата от тоя порочен кръг? Докато тълкувате по този начин, тяхното поведение на изчакване, и те ще тълкуват вашето така, а сближаване няма да има.
Знаете ли колко малко е нужно на някой да се отвори към вас? Само един искрен комплимент може да направи чудеса. А, знаете ли колко малко жени си позволват да направят комплимент на приятелка, или въобще на друга жена, защото си казват: "ей, тая сега така ще се надуе, я по-добре да си трая!"
Напротив, не мога да ви опиша колко е приятно да видиш изражението на някой, дори непознат, на който съвсем искрено си направил комплимент. И съвсем видимо наблюдаваш освен радостта от това, желанието му да ти върне комплимента веднага.
Защо мислите, че можете да кажете най-съкровените си неща на някой комуто плащате да ви слуша, и само той може да ви помогне, понеже има д-р пред името си? Дали въпросният д-р е по-наясно с вашият вътрешен свят? Защо го приемате като механик, който да ви ремонтира, понеже примерно 5г, е изучавал интегралните ви схеми, които са вътре у вас, и вие най-добре би трябвало да познавате? Това ми прилича на човек, който си плаща на някой за да го почеше. И всяка следваща седмица си плаща за да го почеше другаде, защото може би, тоя път ще нацели сърбящото място. Вие най-добре бихте усетили къде ви сърби, а затова трябва да останете сами и да помислите, не да анализирате, просто да се заслушате в себе си. И най-накрая да се приемете и обикнете такива каквито сте, за да могат и другите след това да го направят.
Знам, че моите езотерични размишления са в пълен разрез с науката психология, и много от вас ще ги отрекат напълно, в което няма нищо лошо всъщност. Просто не мога да приема, че душата се лекува с хапчета... Това е!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 2nd August 2008, 17:28
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Смятате ли , че кафето влияе на нервите ? Според моя лекар - не влияе , но аз не съм на това мнение .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:46.