IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th August 2007, 16:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране А как изглеждаха белезите ви след операцията?

Здравейте момичета,
следа като премина еуфорията от новите ми гърди, дойде заветният момент на махането на лепенките. Това, което видях вкъщи, леко наподобяваше тялото на жена от моргата от "От местопрестъплението". Това в кръга на шегата. Истинският проблем идва оттам, че: 1. Двата белега са различни по размер 2. На едната гърда двата пришити пласта (горния и долния) се разминават и вследствие на това накрая остава едно по-голямо парченце кожа, което е като "прищипано". В момента се напипва като плътно удебеление, малко топченце, което незнам дали щше се "разсее с времето". 3. На другата гърда белегът са раздвоява в края като езика на змия - това често се получава като с ножицата при рязането на конеца с рърха й се захване и "клъцне" малко от кожата.
Незнам дали добре обясних от какво се притеснявам, но тъйкато не съм виждала други белези оттози род досега, искам да ви попитам при вас как бяха, как изглеждаха и как са в момента...
За любителите на хоръри съм пуснала снимки:
http://images19.snimka.bg/003731740.jpg
http://images19.snimka.bg/003731747.jpg
http://images19.snimka.bg/003731889.jpg
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th August 2007, 16:38
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здравей Гуендолин Белезите наистина изглеждат малко страшно,но с течение на времето ще зараснат и почти няма да личат.При мен мина 1 месец от операсията и белезите,ако мога така да ги нарека са като две косъмчета и едвам се забелязват.Вече си ходя на плаж и нямам никакви притеснения.Плюс това гърдите ми се поотпуснаха и скриват всичко.Така че и при теб ще зараснат :P Имай търпение
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th August 2007, 16:46
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Здравей Гуен, не трябва ли да се мажат с кремчета за белези или е още рано.Тази тема ме вълнува и мен така че ще чета внимателно .
Ти как си? Благодаря за милите думи в другата тема.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th August 2007, 20:09
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Момичета,мисля че крема се маже след като мине месец.Наистина белезите са малко страшнички,но все още са пресни.След 2-3 седмици ще изглеждат по съвсем друг начин.Аз съм на 2 месеца и моите разрези са доста избледнели и изтънели.Така че няма страшно.Всичко с времето си
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th August 2007, 21:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Благодаря ви за мненията...Чувствам се малко по-окуражена вече Иначе мажа се с крем, но едва два дни. Знам, че ефектът ще е поне след няколко месеца, но ми изглеждат доста груби и несъразмерни тези белези, затова пуснах темичката...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th August 2007, 22:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не съм специалист по белези от пластични операции, но според мен белезите ти изглеждат много добре- съдя по белезите, които има мъжа ми от обикновени операции. Тваоите най- вероятно ще са видим само в краишата, по средата съм сигурна, че ще избледнее напълно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th August 2007, 15:48
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Няма проблеми с белезите, ок са. Моите бяха по страшни, защото аз се бях изкъпала на 2 ден и се възпали. Сега няма изобщо и следа. Споко, мазането и аз знам след 1 месец, но тъпо и упорито 2 пъти на ден.Почиствах с риванол и като изсъжне мажа обилно.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th August 2007, 12:49
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране Re: А как изглеждаха белезите ви след операцията?

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Това, което видях вкъщи, леко наподобяваше тялото на жена от моргата от "От местопрестъплението".
шегеджийка само ако знаеш онзи ден на плаша каква грозна картинка видях
не се притеснявай като мине малко време ще се загладят само продължавай да се мажеш с кремчето поне три месеца по два пъти на ден и всичко ще е ок
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th August 2007, 14:11
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Белезите зреят до ЕДНА ГОДИНА след оперативния разрез. Как изглеждат един месец или два след операцията не е гаранция за окончателния им вид.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st August 2007, 10:33
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

и моите бяха гадни в на4алото.моите са през ареолата и сега нищо не си ли54и.само ако се вгледаш .споко ще се зали4ат но след като доиде времето за мазане трябва наистина да ги мажеш редовно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какизглеждахабелезитевиследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.