IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 5th March 2007, 14:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Всичко за бременността

Ето я най- накрая темичката
Така че давайте съвети и споделяйте опит
Като за начало,фитнес специалистките, дайте идеи относно спорта по време на бременност, какво може, какво не? Аз си свалих една гимнастика за бременни, обаче направо се изприщих, ужасно е флегматична, нея ще я оставя май за по- нататък
Друго- за храненето- има ли неподходящи храни, какво е добре да преобладава в менюто? Относно храненето, смятам да съм доста стриктна, отхвърлям категорично идеята, че трябва да ям всичко, което ми се яде, а и това, че трябва да ям за двама Между другото, сладко не ми се яде въобще, мога съвсем спокойно да карам без него
За самото раждане- макар, че вече е писано по този въпрос, споделяйте пак. Аз да си кажа честно, още от сега ме хваща паника. Засилила съм се да раждам във вода, ако всичко е наред, ако има някой, раждал така, да си казва. Понеже знам какво облекчение носи водата при бъбречна криза например, склонна съм да вярвам, че и при раждане ще е значително по- лесно...
Въобще, пишете всичко, каквото се сетите, а аз ще питам каквото ми хрумне още
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозабременността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:33.