IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 21st November 2006, 23:23
TARA_ TARA_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Veliko Tarnovo
Мнения: 7
По подразбиране

Контрактубекса може да помогне при пресни белези и ако са малки.Аз съм си мазала ако ми остане белег от пъпка.Избледняват,но за по-големи не става.И стрии съм мазала.Мисля,че най-добър е дерматикс.Медиказола също не е лош.Аз имах белег от шит крак.Сега е с цвета на кожата ми,само кожата е тънка като фолио,но това става с времето.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 7th December 2006, 11:52
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

А някой ползвал ли е лепенките Цика-кеър? Изписвали се от лекарите от Клиниката по изгаряния към "Пирогов" и от аптеката ми казаха,че им се възлагали по-големи надежди,отколкото на кремчето Зерадерм Аз си купих от малките-една лепенка струва 61 лв.
Честно казано малко са ми странни

П.П.Имам чувството,че съм си залепила силиконови презрамки на белезите
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th January 2007, 13:27
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Ама тоя Контрактубекс наистина въобще не влияе на белезите! Д-р Бояджиев ми препоръча да се мажа с него (операцията ми за увеличаване на бюста беше май месец). Наистина не съм много редовна с мазането, ама белезите си стоят червени, без дори и минимална промяна Принципно кожата ми е предразположена към образуване на белези, та затова искам да попитам дали ако ходя на солариум белезите ще се заличат или е възможно да се получи обратния ефект? През лятото като ходя на море и ако имам някакъв белег,слънцето ми влияе много добре, но дали ще е така и с тези белези?Мнения?

ПП: Знам, че темата е стара, но не ми се искаше да пускам нова
__________________
“За да повярваш в собствения си път, не е нужно да доказваш, че пътя на другия е погрешен...”
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th January 2007, 13:39
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

На мен ми препоръчаха Дерматикс и засега съм доволна. Белезите ми са много тънки и бледи. Но може би има значение че са около ареолата , а казват че там по-бързо се заличават
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th January 2007, 14:40
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
Ама тоя Контрактубекс наистина въобще не влияе на белезите! Д-р Бояджиев ми препоръча да се мажа с него (операцията ми за увеличаване на бюста беше май месец).
м? на мен ми каза да не се мажа с нищо, още по-малко пък с Контратубекс 8)
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th January 2007, 15:18
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Мисля си, че зависи от белега, не толкова от мазането. Синът ми има корекция на ушите, единия белег е груб, релефен и червен, а другия е тънък като косъм и блед, а и двата са мазани едновременно с контратубекс!!??
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th January 2007, 16:55
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zuzina
Мисля си, че зависи от белега, не толкова от мазането. Синът ми има корекция на ушите, единия белег е груб, релефен и червен, а другия е тънък като косъм и блед, а и двата са мазани едновременно с контратубекс!!??
И при мен има разлика в белезите,а кожата е същата,грижите също...според мен основно значение има ШИЕНЕТО.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10th January 2007, 17:29
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

И аз се оперирах преди 3 месеца и ми изписаха Контратубекс и Дерматикс-лекарката каза да ги редувам и до една година няма да си личат.Но засега още се виждат червени ивици
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th January 2007, 19:24
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И аз бях на този принцип , но Контратубекс и Зерадерм . В края на деветия месец - добре съм на белези / или вече съм свикнала с гледката - има го и този психологичен момент / .
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th January 2007, 19:46
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
м? на мен ми каза да не се мажа с нищо, още по-малко пък с Контратубекс
Предполагам, че ти е казал да не се мажеш с крем против белези, защото е видял, че белега ти заздравява добре. При мен го има момента, че кожата ми е склонна към образуване на белези. А какво мислите по въпроса за солариума?
__________________
“За да повярваш в собствения си път, не е нужно да доказваш, че пътя на другия е погрешен...”
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контратубекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:01.