IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 12th August 2013, 16:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моите са доста малки но и на мен не ми е удобно без сутиен да спя.
Отговори с цитат
  #742  
Стар 12th August 2013, 16:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Деси,не си прави експерименти,за да не ти се завърти имплант.Спането със сутиена може да не е секси,но предпазва от всякакви травми и грозни последствия.Защото надали някоя ще е доволна да се събуди с различни на вид цици
Шоки,аз пък си мислех,че е от големината,ама явно не е щом и при теб има дискомфорт.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #743  
Стар 12th August 2013, 16:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Деси,не си прави експерименти,за да не ти се завърти имплант.Спането със сутиена може да не е секси,но предпазва от всякакви травми и грозни последствия.Защото надали някоя ще е доволна да се събуди с различни на вид цици
Шоки,аз пък си мислех,че е от големината,ама явно не е щом и при теб има дискомфорт.
Ми аз си мислех че ми е от нулевия старт и за това, ама и това май не е. Даже сега като спя на спалня, защото по принцип след операцията най-удобно ми е на диван, за да съм полуобърната и да ми е подпрян гърба, прегръщам една възглавничка и си я слагам между циците и така ми е по-удобно.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 12th August 2013, 16:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Ми аз си мислех че ми е от нулевия старт и за това, ама и това май не е. Даже сега като спя на спалня, защото по принцип след операцията най-удобно ми е на диван, за да съм полуобърната и да ми е подпрян гърба, прегръщам една възглавничка и си я слагам между циците и така ми е по-удобно.
Каквото и да прегръщам гърдите се сплескват зверски,притискам ги с тежестта си и това се отразява на мускулните нерви,които не са железни все пак.А и аз имах след първата ОП засегнат нерв и предполагам,че и това играе роля...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #745  
Стар 12th August 2013, 17:04
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Деси,не си прави експерименти,за да не ти се завърти имплант.Спането със сутиена може да не е секси,но предпазва от всякакви травми и грозни последствия.Защото надали някоя ще е доволна да се събуди с различни на вид цици
Пу-пу-пу,обещавам най-тържествено още от довечера да си нанкам със спортните триумфчета.
Аз си ходя и спя без не от анти секси презумция,а напоследък жегите и имах отново един куп неприятности,покрай които циците ми бяха останали много на заден план
Отговори с цитат
  #746  
Стар 12th August 2013, 18:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мариса бих те посъветвала да пробваш спането на диван. Където може да си полу обърната настрани,не изцяло, а облегалката на дивана ще ти подпира гърба. Ама ти си имаш мъж до теб и няма да е съгласен да спиш отделно. Иначе дивана вече е моето място.
Отговори с цитат
  #747  
Стар 12th August 2013, 19:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Пу машала току що се сетих, че в хладилника имам парче диня и нещо ми се прияде, дините аз много си ги тача и кат почна да ям и не мога да спра. Най много обичам сочните плодове, дини, пъпеши, праскови, мандаринки, а бе всякви плодове обичам, важно е само да не са презрели и омекнали
Отговори с цитат
  #748  
Стар 12th August 2013, 22:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Мариса бих те посъветвала да пробваш спането на диван. Където може да си полу обърната настрани,не изцяло, а облегалката на дивана ще ти подпира гърба. Ама ти си имаш мъж до теб и няма да е съгласен да спиш отделно. Иначе дивана вече е моето място.
Не мога да спя качествено на диван,спя на спалня от доста години вече.А и не върви да спя отделно от мъжа,плюс това спането без сутиен сама си губи смисъла,ахаха
Затва продължавам със сутиена....докато съм жива явно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #749  
Стар 16th August 2013, 08:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мда ... снимката на Мариса толкова ми хареса ... как да загрозиш гледката с един сутиен ... и аз затова понякога не нося сутиени (макар, че моите са къде, къде по-малки), но гледам да е за кратко за да нямам неприятни усещания после. А това с разширяването на джобовете ... хич не ми хареса ... уф, тези сутиени ... Обаче, Деска, носи поне докато спиш, нали?
Отговори с цитат
  #750  
Стар 16th August 2013, 10:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Мда ... снимката на Мариса толкова ми хареса ... как да загрозиш гледката с един сутиен ... и аз затова понякога не нося сутиени (макар, че моите са къде, къде по-малки), но гледам да е за кратко за да нямам неприятни усещания после. А това с разширяването на джобовете ... хич не ми хареса ... уф, тези сутиени ... Обаче, Деска, носи поне докато спиш, нали?
Аз не знам как да се науча да слагам по-често сутиен,просто толкова много да мразя,ауууу.А при самото ходене се люлеят нагоре-надолу,което допринася още за кофти последици.Тези сутиени така да спарват сега в жегите,че явно затва ги избягвам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:55.