IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4851  
Стар 3rd May 2010, 07:33
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Ами според мен повече от 1 ден е излишно, ако целта ти в действителност е пречистване на организма. Ако искаш да отслабнеш с тази диета... ами това си е чисто гладуване, освен ако не ядеш промишлени количества плодове и зеленчуци. И все пак сигурно ще свалиш едно 5 кг и след това ще си върнеш най-малко в най-най-най-добрия случай тези 5 кг.
Ако искаш да отслабнеш, по-добре се върни на Дюкан за 1 месец или си изготви здравословен режим на хранене, който да ти е за постоянно, но си спазвай протейновия ден. Отслабване с няколко дневни диети = страшен стрес за организма + йо-йо + не здравословни. Поне така мисля аз, но с такива диети съм патила много и заради това съм твърдо против тях.
  #4852  
Стар 3rd May 2010, 09:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета, няма ли да правите нова тема по случай идването на лятото?
Нова тема, нов стимул
Успех на всички!
Лек и отслабващ ден!
  #4853  
Стар 3rd May 2010, 17:25
galu4ka galu4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Ireland
Мнения: 7
По подразбиране 1-ви ден

Хайде,започнах я.Първи ден ми е днес.Много килограми да сваля и да задържа желаното тегло.
  #4854  
Стар 3rd May 2010, 19:28
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Днес си развалих диетата >.< Ядох пуканки в киното, но... ми е рожден ден >.< сладко не съм яла... а от утре съм само на П, така че ще ми е като ударен период.
  #4855  
Стар 3rd May 2010, 20:58
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

здрасти и от мене!Много ме натиснаха задължения и не съм влизала няколко дни.
Аз съм 80.5 сега,днес ми е ПЗ ден.И на мен много ми се ядът пуканки и корнфлейкс.Купих си обезмаслено прясно мляко и даже го пия.Обаче запека се чувства чудесно и снощи и онази вечер слагах мед в млякото.Имаше ефект,но мии е много чудно сега какво ще стане,Кетоновия тест си е негативен,разбира се...
Край,отиде ми колицата,Пини ще я вземе до края на май...
  #4856  
Стар 4th May 2010, 07:10
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дани, и аз бях запецнала 2 седмици не мърдах от тия 58,4кг ( т.е. мърдах, но повече нагоре) и от вчера реших да мина до 25 май на безвъглехидратната диета на мимика- днес съм половин килограм по-малко
  #4857  
Стар 4th May 2010, 09:10
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Izu - помня те аз, че си на 3-ти, но още нямам нет и се скатайвам тука от работа ЧРД, много здраве, щастие, любов, едно прекрасно лято и безпроблемна диетка с много свалени килца

Пък аз с мойта тъпа вариация на 3-та фаза нищо не свалям. Хапвам само сутрин по един плод (към 11, преди това си хапвам триците), други продукти не съм вкарвала... и голям застой... нищо де очакваше се да има промяна. На 13-и юни свършвам с хормоните и ще видя какще го карам.
  #4858  
Стар 4th May 2010, 11:16
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Благодаря! Всичко да ти се връща тъпкано! ^_^

Аз от днес съм само на П. Ще ги карам 5 дни, за да ударя малко организма след пуканките вчера. Но днес навъртях 20км с колелото, за два часа, та дано поне да съм изгорила мазнините >.<
  #4859  
Стар 4th May 2010, 16:08
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте! Как сте? Как върви при вас режимът? Аз напоследък съм адски заета и нямам много възможност да ви чета. Сега малко кръшкам да ви попрочета отгоре - отгоре. Надявам се при всички върви успешно. Събота почетох малко официалния сайт на Дюкан и четох разни случаи с разни девойки (и не само девойки, а и жени над 60, мъже на среднавъзраст), които са постигнали много добри резултати при режима и това много ме окуражи. Исках само да питам, по повод един от случаите на жена карала по системата 1/1, т.е. един П и един ПЗ ден, за да и е по леко и пак е постигнала добри резултати, дали случайно няма човек карал по този начин, при който също има добър резултат. При въпросната дама, за която споменах случаят беше - 3 месеца 15 кг при следването на този модел 1/1. Та ако някой може да сподели подобна практика при себе си, мисля че би било полезно за всички, защото на мен понякога 5/5 ми идва много. Чудех се дали да не правя през седмицата само П, а събота и неделя ПЗ, заради по - честото застояване у дома. Ще ви бъда много благодарна за отговорите. От мен приятен ден и до скоро
  #4860  
Стар 4th May 2010, 16:41
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Даниски караше 1/1. Ама тя като се появи, ще ти каже. Самият Дюкан вече смята, че това е най-добрата врътка, и най-лесна за провеждане. Обаче виж сега, 15 кила ще свалиш за 3 месеца, ако имаш да сваляш барем 30. Ако имаш да сваляш 15, няма да ги свалиш на екс. Но и 6-7 кг не са за подценяване. Дори 3-4 трайно свалени килограми от мазнини са успех. После задържаш - и айде пак. Според мен трябва да се сменят врътките, за да не свиква организмът и да не си изгражда защитни реакции. Веднъж 1/1, пак 1/1, след 10-ина врътки сменяш 5/5, после падаш на нещо друго, да кажем 2/2, после изневиделица пак 5/5 и така, сменяш постоянно. Но това си е мое мнение.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:21.