IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 16th April 2016, 17:31
mimeto9290 mimeto9290 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте момичета на 21,04 съм на операция при доктор Пеев. Решихме да се спрем на Арион 420 сс. Имам малки притеснения относно големината на имплантите. Маже ли някой с тези кубици да ми изпрати снимки за да видя как изглеждат.
Отговори с цитат
  #872  
Стар 19th April 2016, 13:07
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Red face

Здравейте,

Днес преведох капарото на д-р Заякова, спряхме се на Натрел, ултра висок профил ,като тя ми препоръча 430 кубика в едната гърда, в другата 420 , ще работи през ареолата защото имам разлика в 2те гърди и имало кожа за обиране. Каза,че може до 450 кубика, но щяло да ми тежи и да си помисля. Подгръдната обиколка ми е 86 см, но когато ми ги сложи в сутиена не ми се сториха толкова големи. Сега се притесних,защото тотално се омотах с тези профили...висок /нисък.? Ето ме и мен, да давате акъл -> http://apbt1.snimka.bg/experiment/be...06641.36838747 паролата е 8805

Мерси

AAA изтрит е единия албум- странно, хайде пак http://apbt1.snimka.bg/other/opit.906647.36838971 парола test1

Последно редактирано от Caprice® : 19th April 2016 на 15:06
Отговори с цитат
  #873  
Стар 19th April 2016, 19:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дали ще са 430 или 450сс е все едно.... по мои наблюдения Заякова не е привърженик на големите кубици.... щом е преценила, че при теб могат да се поставят до 450сс значи действай смело. Дали ще ти тежат 430 или 450 няма никаква разлика.
Отговори с цитат
  #874  
Стар 20th April 2016, 10:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много ще е мотивиращо за повечето жени като покажеш и снимка след операцията и се надявам и ти пожелавам да се получат много добре и си остави тази снимка от преди. Това ще е много мотивиращо за много жени. И да ви кажа, че повечето мъже почти всички дори (без тези които си имат жени с подобен проблем) са много невежи и си мислят, че слагането на импланти е няква прищявка и мания за по големи гърди.

Дано при теб да се получи добре само с подходящи импланти, защото въм чел случаи на жени, които са имали нужда от повдигане, но док е преценявал, че ще може да избегне това с по големи импланти с подходящ профил, но е имало случаи в които не се е получавало добър резултат. То за това понякога е добре да се чуят различни мнения на различни хирурзи.

Надявам се да качиш снимки и след операцията и да си много доволна от резултата !
Отговори с цитат
  #875  
Стар 20th April 2016, 10:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Трябваше да чета по внимателно, ти си споменала за обиране, значи няма да е без тази корекция.
То и аз неправилно го написах "повдигане", дано всичко мине добре и да се похвалиш след това.
Отговори с цитат
  #876  
Стар 20th April 2016, 12:46
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Lightbulb

Привет. Благодаря за съветите! Сутринтта не можех да поствам. Та ...Да, всъщност ми каза,че 500 ще ми тежат. Обърках се като съм го пислa,сори.

Тя е доста еродирана и въздържана като човек- това са скромните ми наблюдения след беседата ми с нея,която беше приятна. Сега й писах email за по-големи кубици и да , вече си намерих едно девойче, дето ми харесва и искам този резултат.

http://apbt1.snimka.bg/other/iskam.906798 парола test1


Опоменах, че конкретния ми интерес са 450 + .

Също така имам белег на лицето,който е разраснат много с/у 200 лева ще го коригира да е чертичка само,което много ме радва.

Обсъждахме и пластика на корем,защото имам леко увисване, когато седя, но каза да опитам със спорт до операцията и ако не стане КЛЪЦНИ-СРЕЖИ. Проблема, при мен е, че преди да родя тренирах много, качих много по време на бременността заради физиологичен проблем (отидох да раждам 105 кг) и за около 6 месеца, станах 60 кг. та от там драмите .
Отговори с цитат
  #877  
Стар 20th April 2016, 13:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не не трябва да приемаш това решение за корекция на корема, даже се боя, че сега няма да направиш нужните усилия като знаеш, че може да коригираш и него с операция. Но въобще не може да правим сравнение кое е по добре със тренировки или със скалпел.

Със сигурност ще имаш нужда и от подобряване на цялото тяло и трябва да се мотивираш да почнеш сериозни тренировки и хран. режим и дори очакваните нови гърди трябва да те мотивират много да почнеш да тренираш, за да може на всякъде да си добре.

И нали знаеш, че има и по важни части в женското тяло от гърдите. Аз като погледан една жена и гледам при възможност първо дупето и ако там не е добре, другото не го и заглеждам.
Трябва да се стегнеш, не се занимавай с операции за корема, това всичко може да го издухаш със тренировки ! А и както казах, само така ще може да си стегнеш цялото тяло !
Отговори с цитат
  #878  
Стар 20th April 2016, 13:30
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Да, така е. Ще коментирам корема в друга тема, за да не спамя тази, благодаря за надъхването. Спортувам активно.

СЕГА ЗА СИСИТЕ -> гледах много информация, и сега чакам от клиниката да кажат финалното инфо- висок или ултра висок профил на NATRELLE INSPIRA . Ето тук има инфо за тези импланти http://www.natrellesurgeon.com/resou...-your-practice Аз честно да ви кажа така и не разбрах, освен финансово каква е разликата м/у ЕВРОСИЛИКОН и НАТРЕЛ освен парите.
Отговори с цитат
  #879  
Стар 21st April 2016, 16:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
...Тя е доста еродирана и въздържана като човек- това са скромните ми наблюдения след беседата ми с нея,която беше приятна. Сега й писах email за по-големи кубици и да , вече си намерих едно девойче, дето ми харесва и искам този резултат.

http://apbt1.snimka.bg/other/iskam.906798 парола test1

Опоменах, че конкретния ми интерес са 450 + ...
Леле, Капризче ... снимките на това девойче дето са ти харесали ... това е много, ама много, много. За мен си е несъразмерно, отдалеч личи че е силикон и последно - сигурно ще тежи. Спорт с такъв бюст ... трябва яката да се пристягаш. Успех и най-вече здраве ти пожелавам!
Отговори с цитат
  #880  
Стар 26th April 2016, 14:38
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ani_inna Виж мнението
Леле, Капризче ... снимките на това девойче дето са ти харесали ... това е много, ама много, много. За мен си е несъразмерно, отдалеч личи че е силикон и последно - сигурно ще тежи. Спорт с такъв бюст ... трябва яката да се пристягаш. Успех и най-вече здраве ти пожелавам!
Уелее не ме шашкайте така, аз тичам като КОН и трябва да продължавам така, вече съм 59 кг добре де, дамите с по-големи кубици как спортуват?

ОФФТОПИК-> тялото.бг много често се прецаква, имате ли някакъв заобиколен начин да влизате във форума?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.