IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 2nd April 2013, 05:38
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

http://valenta66.snimka.bg/hobby/pre...42309.30065471
парола: 2606
Преди и след.Преди ..да не се уплашите.Сега са правени снимките.Едната е 7 дена след,а другите 11 дена след.Имам разрез над ареола и самата ареола ми е разширена,но като се обели белега и ще се свие.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!

Последно редактирано от Valenta : 2nd April 2013 на 05:46
Отговори с цитат
  #222  
Стар 2nd April 2013, 07:36
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

Много са добре размера е идеален
Отговори с цитат
  #223  
Стар 2nd April 2013, 07:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Валента много ми харесват гърдите ти. Страшно естествено стоят. Не бих предположила, че имаш силикон.
А снимката от преди-наистина доктора се е изложил. Дано вече всичко е наред и да нямаш проблеми.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 2nd April 2013, 08:58
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
http://valenta66.snimka.bg/hobby/pre...42309.30065471
парола: 2606
Преди и след.Преди ..да не се уплашите.Сега са правени снимките.Едната е 7 дена след,а другите 11 дена след.Имам разрез над ареола и самата ареола ми е разширена,но като се обели белега и ще се свие.
Валента , много са ти хубави гърдите и имат естествена визия , пожелавам ти да си ги носиш със много здраве ...
Колко време след операцията на Тонев така се е получило с гърдите ти , защото имаш снимки качени тук изглеждат много добре
Отговори с цитат
  #225  
Стар 2nd April 2013, 09:08
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Валента , много са ти хубави гърдите и имат естествена визия , пожелавам ти да си ги носиш със много здраве ...
Колко време след операцията на Тонев така се е получило с гърдите ти , защото имаш снимки качени тук изглеждат много добре
И аз гледам и се чудя...
Първо поздравления,Валента!!!Стоят много добре!Това са твоите гърди!
На снимката преди,т.е. с ПИП-а,ако не знаех,че със силикон,не бих и предположила...Сега гърдите ти са супер!
И аз съм гледала твои снимки,които си качвала от преди-нещата са коренно различни,а не си ги носила толкова време,защо се е случило така???!!!Предполагам не само аз,а и много други момичета не биха ти повярвали,ако не бяха снимките,но факт...Злополучният ПИП,д-р Тонев,а възможно ли е и ежедневните натоварвания на гръдните мускули да са сторили това с гърдите ти???
Извинявай за дългия пост,но просто се хвърлих в размисли
И отсега нататък само да им се радваш,има на какво
Отговори с цитат
  #226  
Стар 2nd April 2013, 09:15
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Валента , много са ти хубави гърдите и имат естествена визия , пожелавам ти да си ги носиш със много здраве ...
Колко време след операцията на Тонев така се е получило с гърдите ти , защото имаш снимки качени тук изглеждат много добре


Благодаря!Важното е да са здрави!
Значи Тонев ме оперира ноември 2007г.Бяха качени горе,но се виждаше видимо разстоянието.След като слегнаха инпланта на лявата ми гърда падна долу по две причини...Лошо направен джоб и мек инплант.Може би пропаднаха след четири месеца.Старите ми снимки са със сутиен или се вижда дясната гърда само.Срам ме беше да се пускам по монокини лятото.Носих си ги цели пет години(благодаря на Господ)поне със здраве.Не посмях реоперация защото имах много състезания и трябваше да спра поне година.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!

Последно редактирано от Valenta : 2nd April 2013 на 09:21
Отговори с цитат
  #227  
Стар 2nd April 2013, 09:20
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
И аз гледам и се чудя...
Първо поздравления,Валента!!!Стоят много добре!Това са твоите гърди!
На снимката преди,т.е. с ПИП-а,ако не знаех,че със силикон,не бих и предположила...Сега гърдите ти са супер!
И аз съм гледала твои снимки,които си качвала от преди-нещата са коренно различни,а не си ги носила толкова време,защо се е случило така???!!!Предполагам не само аз,а и много други момичета не биха ти повярвали,ако не бяха снимките,но факт...Злополучният ПИП,д-р Тонев,а възможно ли е и ежедневните натоварвания на гръдните мускули да са сторили това с гърдите ти???
Извинявай за дългия пост,но просто се хвърлих в размисли
И отсега нататък само да им се радваш,има на какво
Не мила,не е от тренировките!Аз не съм тренирала изобщо средни и долни гърди.Вдигах малко и много леко за горни от наклонена лежанка,но горният пекторалис не натоварва инпланта.Просто лошо свършена работа.
Иначе то благодаря за пожеланията.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 2nd April 2013, 09:33
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Не мила,не е от тренировките!Аз не съм тренирала изобщо средни и долни гърди.Вдигах малко и много леко за горни от наклонена лежанка,но горният пекторалис не натоварва инпланта.Просто лошо свършена работа.
Иначе то благодаря за пожеланията.
Попитах,защото отдавна вече не се пазя,но понякога след по-голямо натоварване и носене на дребния си усещам гърдите като натъртени,т.е. по-твърди и болезнени,а отделно и когато малкия се гушка все още ми е леко некомфортно.На какво ли се дължи това?
Отговори с цитат
  #229  
Стар 2nd April 2013, 09:38
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Валента, страхотен резултат,поздравления! Наистина стоят много естествено и са ти идеални като размер. Определено разликата преди и след е огромна.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 2nd April 2013, 09:39
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Благодаря!Важното е да са здрави!
Значи Тонев ме оперира ноември 2007г.Бяха качени горе,но се виждаше видимо разстоянието.След като слегнаха инпланта на лявата ми гърда падна долу по две причини...Лошо направен джоб и мек инплант.Може би пропаднаха след четири месеца.Старите ми снимки са със сутиен или се вижда дясната гърда само.Срам ме беше да се пускам по монокини лятото.Носих си ги цели пет години(благодаря на Господ)поне със здраве.Не посмях реоперация защото имах много състезания и трябваше да спра поне година.
Искрено ти желая всичко лошо да е само минало и да си носиш красивите гърди с гордо вдигната глава на плажа и не само ..., а и забравих ... поздравления за красиво изваяната преса
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:22.