IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 1st August 2014, 21:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз си и знаех, то тва вече не мога да го разбера вашето. Ще ти се скарам сега малко и вземи се осъзнай, сериозно го казвам освен ако не си го казала на бъзик това, че ти малеят.

Сега даже пак не е много коректно да си казвам мнението след като не съм видял и цялото тяло и как стоят като пропорции тези гърди, но дори от тази снимка мога да заключа, че имаш ГОЛЕМИ БОМБИ и не прави грешката да ходиш без сутиен и пък за спортуване да не говоря и там добре ги стягай с спортен сутиен, защото знаеш какво причинява гравитацията !

За турските масажи няма да имаш никакви проблеми, целият ще си го обхванеш, че даже и за втори ще има място

Ей не мога да ви разбера каква е тая страст все да искате огромни бомби, айде не всички, но доста такива жени има. Гледай да тренираш и гърба, защото да не се оплакваш някой ден от болки и тези гърди хич не са леки и е много важно да тренираш мускулите на гърба, за да си нямаш проблеми !
Отговори с цитат
  #842  
Стар 1st August 2014, 21:14
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Не го казах на бъзик, верно ми малеят, особено след като спаднаха отоците

Нося си сутиен денонощно, но като се къпя например изобщо не ги усещам вече, а се притеснявах, че ще тежат. Аз си падам цицоманка, но това което искам ще се получи с около две кила имплант, а това е абсурд
Благодаря за комплимента
Отговори с цитат
  #843  
Стар 1st August 2014, 21:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Корекция ако вече си прочела въпроса ми.... сетих се, че щеше да слагаш надмускулно импланти и доколкото виждам от снимката, която си прикачила това си и направила. Изглеждат добре за момента... дано да нямаш проблеми с надмускулното поставяне и само да им се радваш!

Последно редактирано от lily.ana : 1st August 2014 на 21:34
Отговори с цитат
  #844  
Стар 1st August 2014, 21:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Да сега се сетих и за твоя случай и аз тогава се правих на разбирач обаче аз пак си държа на мнението, че над мускулно поставените е по лошият вариант, но ти може да си имала и други причини, примерно, за да избегнеш обирането на кожата. Обаче мен друго ме притеснява, първият път доста години са ти издържали и са стояли добре, но сега май и имплантите са по тежки и с възрастта колагена в кожата намалява, а земното притегляне си е същото и няма нужда да казвам какво се случва.

Обаче си мисля, че ако някой мъж ти ги мачка често и то зависи и как го прави де и това също може да ги направи да се отпуснат по бързо. Е добре де ами ако правиш секс с в позата ездач и тея гърди се люшкат нагоре надолу това също не е много добре, защото кожата доста ще се разтегля и по бързо ще увиснат.
Отговори с цитат
  #845  
Стар 2nd August 2014, 09:27
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Да, освен болката, която е значително по-голяма при подмускулно поставяне, щеше да се наложи и обиране на кожа, а аз искам да го избегна поне още няколко години

Ами аз не обичам да ми пипат гърдите по принцип, камо ли да ги "мачкат", така че този проблем отпада. Виж, при позата ездачка верно много се люшкат, ама то е неизбежно и в други пози като се замисля...
Отговори с цитат
  #846  
Стар 2nd August 2014, 10:41
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Мирела, страхотни гърди.
На мен ми допада слабо тяло с големи бомби
Отговори с цитат
  #847  
Стар 2nd August 2014, 11:45
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Благодаря, Симонка
И на мен това ми е идеалът.

Впрочем, аз нали бях качила снимка и имаше съмнение за спукване на импланта или КК, а се оказа, че просто се е завъртял нацяло - с дъното нагоре. Това за информация само, ако някой има подобен проблем в бъдеще
Отговори с цитат
  #848  
Стар 9th December 2014, 21:52
Djuli Ivanova Djuli Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, вчера бях на консултация при др.Илю Стоянов, ще ми слага 450 кубика, марка Натрел , мен ме притеснява големината! Моля ако някой има такива да сподели, не ми остана време до операцията! Благодаря
Отговори с цитат
  #849  
Стар 11th December 2014, 01:04
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Djuli Ivanova Виж мнението
Здравейте, вчера бях на консултация при др.Илю Стоянов, ще ми слага 450 кубика, марка Натрел , мен ме притеснява големината! Моля ако някой има такива да сподели, не ми остана време до операцията! Благодаря
Здравей Джули, ако доктора ти е съгласен значи размера е перфектен. Не се притеснявай тук почти всички сме 450+ и си ги носим вече доста години със здраве. Колкото повече толкова по-добре, а и на всеки стоят различно.
Отговори с цитат
  #850  
Стар 12th December 2014, 19:54
Djuli Ivanova Djuli Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря, за отговора това,което ме успокой, че той ми каза колко да си сложа, а моето желание беше за по малко, ще ви се доверя!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:18.