IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1431  
Стар 1st December 2013, 19:17
Tedi83 Tedi83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
При мен нямаше абсолютно никаква болка. Даже си спомням, че няколко часа след операцията една сестра ме пита дали искам болкоуспокояващи, а аз: "Неее за какво са ми??" Само малко ми се гадеше, но и това мина след като повърнах.
Здравей,искам да те попитам какви корекции са правени по носа ти? Пишеш че не си усетила болка,а при мен 3 дни след риното( махане на гърбица само) бяха ужасно ,нетърпимо болезнени.
Отговори с цитат
  #1432  
Стар 1st December 2013, 19:55
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

и при мен нямаше болка и не съм пила никакви хапчета. махаха ми гърбица, но това е индивидуално при всеки.
Отговори с цитат
  #1433  
Стар 2nd December 2013, 05:47
Amber_Heart Amber_Heart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Имам ринопластика и не съм доволна от резултата, правих си я преди близо 3 години.. Мислите ли, че мога да се доверя на този доктор за ревизия? Проблемът е във връхчето (този път..) изглежда като изпъкнал хрущял в профил, а в анфаз има изкривяване..
П.П. Също планирам да нося снимката на Мариса за пример, аз по-красив опериран (без изобщо да личи) нос не съм виждала.
Отговори с цитат
  #1434  
Стар 2nd December 2013, 12:46
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Премахване на гърбица, стесняване и повдигане на връхче. При всеки е много индивидуално. Аз нямах подувания, а синините бяха съвсем леки и на седмия ден почти не личаха. Дори д-р Йорданов се учуди.
Отговори с цитат
  #1435  
Стар 3rd December 2013, 17:41
Tedi83 Tedi83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Премахване на гърбица, стесняване и повдигане на връхче. При всеки е много индивидуално. Аз нямах подувания, а синините бяха съвсем леки и на седмия ден почти не личаха. Дори д-р Йорданов се учуди.
Радвам се ,че има хора при които тази операция е безболезнена,вие сте късметлии, Въпреки болкатааааааааааааааааааа аааааа,която изпитвах след риното искам да благодаря на д-р Йорданов и д-р Грозданов за грижите и търпението Успех на всички!

Последно редактирано от Tedi83 : 9th December 2013 на 12:05
Отговори с цитат
  #1436  
Стар 7th December 2013, 23:42
Аватара на cicico
cicico cicico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте. Събирам сили и мнения за ринопластика. Похвалиха ми Йорданов. Момичета, много моля за снимки на лични, по голямата част в темата са изтрити. Искам да видя стила му на работа. Темата не се е движила много отдавна. Някой може ли да ми каже каква е цената на ринопластиката при Йорданов и работи ли с ЗК?
Благодаря.

Последно редактирано от cicico : 8th December 2013 на 10:42
Отговори с цитат
  #1437  
Стар 9th December 2013, 12:06
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

една страница назад ги има всичките ти отговори, как прочете цялата тема да видиш че са изтрити снимките, а това не Работи по здравната каса, ако си осигурен е 2300, а 3000 ако не си плащала осигуровки. Това е за първа операция.
Отговори с цитат
  #1438  
Стар 17th December 2013, 14:25
marishkaааааа marishkaааааа не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета някой да ми каже колко време след операцията не може да се носят очила. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1439  
Стар 18th December 2013, 01:11
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

колко време не може или може искаш да кажеш Неможе 3 месеца препоръчително поне, след това можеш Поне на мен така ми казаха първия път, макар че и след тия 3 месеца не ми се вярва да е толкова добре зарастнало чак за очила.
Отговори с цитат
  #1440  
Стар 20th December 2013, 12:51
nadin.1980 nadin.1980 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета,пуснете снимки за работата на доктора.Благодаря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:27.