IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th April 2011, 16:46
zlatinaiw zlatinaiw не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране sularium

zdraveite poqviha mi se petna ot sularium no samo na krakata s kakvo da gi mahna pomagaite
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th April 2011, 18:04
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Използвай Fenistil gel,засега...ако не помогне-дерматолог да си даде мнението.Аз искам да те посъветвам,съвсем добронамерено-СОЛАРИУМЪТ КРИЕ ГОЛЕМИ РИСКОВЕ,опасен е не само за кожата,но и за млечните и щитовидната жлеза.Ако мислиш за здравето си,постарай се да сведеш до минимум посещенията.Това е само мое лично мнение.Успех.Последствията се появяват след години,но повярвай-сериозни са.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th April 2011, 18:15
zlatinaiw zlatinaiw не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране

razbirase 4e e taka az sam abiturientka i znam kolko e opasno mislila sam za avtobronzannti i dori sam probvala no ili stavam leko oranjeva ili tuk tame na petna.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th April 2011, 22:19
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Честно казано незнам с какво се махат тези петна и дали изобщо е възможно, защото имат лошия навик да се разнасят по тялото. Една позната стана на петна около зоната на гърдите и спря. Аз съм ходила на солариум преди 1 година в продължение на около 3 - 4 месеца и бях с много готин тен, но после спрях, много ми се иска, но.... ми се иска да имам здрава кожа... опитвам се да се сдържа, дано не ми прищрака да отида...
Относно проблема ти, наистина можеш да отидеш на лекар, сигурна съм че ще ти каже да прекратиш сеансите в солариума за да ти се оправи кожата... голямо зло е наистина
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: sularium
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:57.