IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 1st June 2015, 12:59
Sonche Sonche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране

И аз до колкото съм запозната в Истанбул са най-добрите специалисти в областта. Преди време бях видяла оферта в сайт за групово пазаруване за подобна процедура. Тогава се поразтърсих, заради един приятел. До колкото знам, а и това което разбрах от офертата в България също има представители на някой от турските клиники. Мисля (по спомени), че Караджъ турс са такива представители. Можеби те ще ви дадат най-ясна представа за това какво точно представлява процедурата. От всичко, което изчетох тогава разбрах, че резулат има и то много добър. За съжаление моя познат още не разполага със сумата за подобна трансплантация.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 2nd June 2015, 14:12
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

И в България правят присаждане на коса в доста клиники. Има и една специализирана - http://dhibulgaria.net/dhi-%D0%B1%D1...5%D0%BD%D0%B8/ Една колежка ходи на консултация, тя е в начална фаза на мъжки тип оплешивяване и офертата, която са ѝ предложили била непосилна. Не спомена колко, единствено че е петцифрена сума и ще се наложи втори етап. В крайна сметка се насочи към плазмотерапия - http://plasmolifting.bg/plasmoliftin...ons&Itemid=159 направи общо 6 процедури и ефект има видим. Разликата в цената е огромна, плазмотерапията струва 200-250 лв. в зависимост от клиниката и определено си струва цената според мен.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 11th September 2015, 21:59
Kriss Kriss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Аз също имам малък проблем с косата. Интересува ме присаждане и мезотерапията.
Мой колега ходи за присаждане на коса точно в Истанбул, хем се разходи, хем вече е с нова коса , много интересно.
Каза,че бил при много добър специалист доктор Sirac Demir, разгледах и сайта му www.drsiracdemir.com за сега съм се насочила към него само трябва да събера още малко смелост за процедурата.....

Последно редактирано от Kriss : 21st September 2015 на 12:45
Отговори с цитат
  #124  
Стар 14th April 2017, 20:54
WanTedd WanTedd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Ако сте решили да си присаждате коса в Истанбул, при всички положения трябва да избягвате както горе споменатата фирма Караджъ турс или Медикъл караджъ, така и клиника серкан айгън и Cosmedica. Всичките правят операции без лекар, ( дори лъжат че има лекар) само техници работят да знаете.

Последно редактирано от WanTedd : 14th April 2017 на 20:57
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:22.