IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3451  
Стар 6th September 2013, 14:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Даже да те отрежат е по-добре, отколкото сама да се разкъсаш, понеже ако стане второто после и да се зашие става неравно и след време може да ти създава проблеми. Докато при отрязаното след кратко време няма да си личи къде е шито, става си гладичко както си е било преди
За първи път го чувам тва за неравностите.Звучи ми пресилено и някак неестествено
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3452  
Стар 6th September 2013, 14:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ами няма нищо пресилено или нелогично, замисли се, ако се разкъсаш сама, ще е неравно и после съответно и зарастването е такова, остават на места вдлъбнатини, на други е по-изпъкнало, от там се получават замърсявания...ох, много съм подробна
Представи си каква е разликата ако скъсаш плат и ако го отрежеш и после се опиташ да съединиш двете части!?
Отговори с цитат
  #3453  
Стар 7th September 2013, 09:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
ами няма нищо пресилено или нелогично, замисли се, ако се разкъсаш сама, ще е неравно и после съответно и зарастването е такова, остават на места вдлъбнатини, на други е по-изпъкнало, от там се получават замърсявания...ох, много съм подробна
Представи си каква е разликата ако скъсаш плат и ако го отрежеш и после се опиташ да съединиш двете части!?
Почти всяка жена има разкъсвания от раждане,но никоя не се е оплакала,че не е същата като преди.Има жени,които казват,че дори са по-добре от преди раждането.
Не знам защо при естествено разкъсване задължително ще е неравно?Вагината е изумителен орган,не е парче плат
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3454  
Стар 7th September 2013, 09:56
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryam Виж мнението
здравеите,за пръв път пиша тук,из4ела съм по4ти вси4ки теми и познавам слу4аите на редовните мацки в форума,разгледала съм гърдите на по4ти вси4ки и тъи като ми предстои да взема решение съм объркана тепърва трагвам по този път,само две консултации съм направила и първия доктор ми каза 4е ште трябва повдигане и намаляне на ареоли но тъи като не видях нито една снимка на повдиган биуст,не знам как ще изглежда белега гаден ли е.имам нужда на повдигане само на дясната.засега съм се спряла на лудмил пеев,втората ми консулация беше при Е.Георгиев и кракът ми няма да стъпи пове4е там,другите са ми при И.С,Н. Геогиев,и В.Динев,вие кои ще ми препоръ4ате имаики предвид това което трябва да ми се прави.извинявам се ако въпросът ми нее за тази тема
maryam, понеже си споменала Людмил Пеев, аз съм оперирана при него, но на мен ми е правена стандартна мамопластика. Изключително съм доволна от резултата и отношението му лекар-пациент, не мога да кажа нищо обаче за повдигане. На никоя от приятелките ми оперирани при него не и правено такова повдигане, че да говоря със сигурност... Но той е един много добър хирург, поне според мен. Естествено, не приемай мнението ми за миродавно, нека и други момичета изкажат мнение и си реши сама след това.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3455  
Стар 7th September 2013, 12:52
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Аз също съм само с добри впечатления. Пеев е перфекционист. Пет пъти ме мери и смята. Обяснява в детайли всичко. Много е старателен. Освен, че ми е сложил циците точно където трябва, направил е перфектни разрези, нямат и три см. и ми беше махнал всякакви бенки и бенчици, които преди ме дразнеха.

Последно редактирано от Лина : 7th September 2013 на 12:57
Отговори с цитат
  #3456  
Стар 7th September 2013, 13:16
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Аз също съм само с добри впечатления. Пеев е перфекционист. Пет пъти ме мери и смята. Обяснява в детайли всичко. Много е старателен. Освен, че ми е сложил циците точно където трябва, направил е перфектни разрези, нямат и три см. и ми беше махнал всякакви бенки и бенчици, които преди ме дразнеха.
Лина , дай да вимим новите придобивки
Отговори с цитат
  #3457  
Стар 7th September 2013, 15:02
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Мойтички са твърде детски като имам предвид вашту матрял. Нещо като Шоки да съм. Но да, мисля, че бих са прежалила, да са турна и тука. А и забелязвам, че на живо са някак много различни, отколкото излизат на снимка ...или пък само аз така си мисля...

Последно редактирано от Лина : 7th September 2013 на 15:05
Отговори с цитат
  #3458  
Стар 7th September 2013, 16:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Мойтички са твърде детски като имам предвид вашту матрял. Нещо като Шоки да съм. Но да, мисля, че бих са прежалила, да са турна и тука. А и забелязвам, че на живо са някак много различни, отколкото излизат на снимка ...или пък само аз така си мисля...
И моите на живо са по-различни и по-ми харесват.
Отговори с цитат
  #3459  
Стар 7th September 2013, 21:44
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Почти всяка жена има разкъсвания от раждане,но никоя не се е оплакала,че не е същата като преди.Има жени,които казват,че дори са по-добре от преди раждането.
Не знам защо при естествено разкъсване задължително ще е неравно?Вагината е изумителен орган,не е парче плат
Мен двама човека ме шиха 45 минути. Шегуваха се, че не искат проблеми с мъжа ми, трябвало да ме направят като преди. Не е задължително да е неравно, даже за пръв път чувам/чета за такова. Аз имам и естествено, и епизиотомийно (), но сега не личи нито едно, само аз си знам кое къде е било. Последното ти изречение е много точно.
Отговори с цитат
  #3460  
Стар 7th September 2013, 21:52
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Говорим за зарастване при разрез и при разкъсване. Разлика при зарастването има. Моята кръстница например от разкъсване след време получи сериозни проблеми, точно поради неравности от самото разкъсване.
Когато раждах и се наложи да ме "клъцнат", а не да ме оставят сама да го направя....и след приключване на всичко, доктора беше така добър да ми обясни защо го е предпочел
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.