IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3531  
Стар 10th October 2013, 17:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Малко в повечко ми идва ...
Само заради тези думи го написах, инак сте ми забавни и за това ми харесвате, първо ви идва в повече, после - хич не ме вълнува и накрая се облизвате за още И сега, за да ви стане още по "идването в повече" ще ви кажа, че много ви обичам, но само като приятели, обичам си ви дори киселки, закачливи и пиперливи
Отговори с цитат
  #3532  
Стар 10th October 2013, 18:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Пуф няма защо да обясняваш. Повечето хора явно са свикнали да са кисели, към тях да са груби, дръпнати и заядливи и когато видат загриженост и добро отношение и мили думи си мислят, че е лицемерие и преиграване. Аз съм такава каквато съм в този форум без един процент преструвка. Въобще не държа да ме харесват и не за това съм тук. Не ми пука и да не ме харесват и въобще не мисля да си променям поведението та на някой да му е угодно. Извън виртуалния свят аз се радвам на добро разбиране с хората и мога да кажа, че рядко срещам лошо отношение, а когато все пак това случи отвърщам любезно и с усмивка и отсреща веднага променят поведението си. Малко му трябва на човек-една усмивка и мила дума и от най-големия киселяк се превръща в благ човек. Това е моя начин на общуване и според мен това е и правилния начин. Който ме разбрал, разбрал, който не е или не иска да ме разбере-проблема си е в неговия телевизор. Ай лека вечер.
Отговори с цитат
  #3533  
Стар 10th October 2013, 19:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

И Шоки, и Лил, и Пуф са искрени. Само че сте различни ... а за Пуф точно в случая ... държиш да се изтъкнеш, че ето аз съм такъв, вие като си нямате такива мъже мислете му. Да ти кажа обаче моето мнение конкретно - добре, че мъжът ми не искаше да присъства на раждането ми, че иначе щях да го изритам като мръсно коте, дето се казва (рядко се препираме, но като кажа "не" си е "не"). Както и не искам приятелка или роднина да присъства в такива моменти - това си е мой избор и за мен така е най-добре. Че на някой може да му се види странно ... това си е негово мнение.
Отговори с цитат
  #3534  
Стар 10th October 2013, 19:52
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Какво стана с Мариса, някой няма ли да каже, че е добре и бебето също ? Просто да каже, че са живи и здрави и всичко е наред, това е достатъчно ! Благодаря предварително !
И аз като вляза тук виждам, че я няма и знам, че е защото е родила, но не съм го казала гласно.
Много време мина от последният и пост, със сигурност събитието е минало даже са си у дома вече
Надявам се всичко да е наред и двете с бебчо просто да се гледат.

Хайде, Мариса, влизай че почна да липсваааааш
Отговори с цитат
  #3535  
Стар 10th October 2013, 20:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
И Шоки, и Лил, и Пуф са искрени. Само че сте различни ... а за Пуф точно в случая ... държиш да се изтъкнеш, че ето аз съм такъв, вие като си нямате такива мъже мислете му. Да ти кажа обаче моето мнение конкретно - добре, че мъжът ми не искаше да присъства на раждането ми, че иначе щях да го изритам като мръсно коте, дето се казва (рядко се препираме, но като кажа "не" си е "не"). Както и не искам приятелка или роднина да присъства в такива моменти - това си е мой избор и за мен така е най-добре. Че на някой може да му се види странно ... това си е негово мнение.
Това твърдение, което прочетох е несериозно и много далеч от истината, но така е защото всеки си възприема нещата през собствената си призма и за това така се получава и именно защото сме различни, думите явно се възприемат от всеки с различен подтекст и послание.

За пореден път трябва да обяснявам подробно, какво съм влагал във всяка една дума, защо съм казал това или онова и т.н., но явно е нормално да има и недоразбрали хора. Това, което съм написал е в отговор, на закачката на Лили, която по този начин си изрази мнението под формата на въпрос, перифразирам: "Какво толкова те вълнува този метод на раждане, нали няма ти да раждаш" !

Смисълът, който съм вложил в написаното е насочено изцяло към този въпрос и за това съм споменал, че имам причини да ме вълнува и тъй като тя вижда нещо ненормално в това и аз за това съм споменал, че явно съм по различен от другите мъже и дали съм написал вашите или чуждите, това няма никакво значени !
Това, което Инчето е написала цитирам: "че ето аз съм такъв, вие като си нямате такива мъже мислете му"
Инче наистина ли така го разбра, че съм държал да се изтъкна, не мога да ви се сърдя за нищо обаче, вие просто не ме познавате какво представлявам като човек и аз лично си имам обяснение, защо се получават такива разминавания помежду ни и погрешното тълкуване !

От думите ти става ясно, че едва ли не съм искал да кажа, че аз съм нещо повече от другите мъже, защото имам намерение да присъствам на раждането и ме вълнува кое е най-доброто място и метод за раждане, а това за мен е просто Н Е С Е Р И О З Н О , чак не мога да повярвам, че така си го разбрала !
Отговори с цитат
  #3536  
Стар 10th October 2013, 20:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
И аз като вляза тук виждам, че я няма и знам, че е защото е родила, но не съм го казала гласно.
Много време мина от последният и пост, със сигурност събитието е минало даже са си у дома вече
Надявам се всичко да е наред и двете с бебчо просто да се гледат.

Хайде, Мариса, влизай че почна да липсваааааш
Тити със сигурност ли го знаеш, че съм чула че не е хубаво да се честитява предварително. Дано всичко да е наред и скоро да се включи и да разкаже.
Отговори с цитат
  #3537  
Стар 10th October 2013, 20:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Хехе... много ми е забавно как се изкарват фрази от общия контекст... тези, които са по-удобни за "логаритмуване". Това, което не толерирам е фамилиарниченето Пуфчо и това е, което видях в поста ти... ма здраве да е, нали тряа да си чешеме езиците


Моля ви, недейте да квалифицирате хората като "кисели" ако не сте съгласни с мнението им (особено ако въобще не са визирали вас с поста си). Кво общо има колко си позитивна с това, че Пуф се е загрижил за човек, когото ежеднежно нарича безмозъчен бе Маркова... само това не разбрах, но както и да е "гузен негонен бяга"
Отговори с цитат
  #3538  
Стар 10th October 2013, 20:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Инче, ти си дЪ войс ъф ризън.... Убичам тЪ
Отговори с цитат
  #3539  
Стар 10th October 2013, 21:04
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Кво общо има колко си позитивна с това, че Пуф се е загрижил за човек, когото ежеднежно нарича безмозъчен бе Маркова... само това не разбрах, но както и да е "гузен негонен бяга"
Да си дойдем на думата...
Отговори с цитат
  #3540  
Стар 10th October 2013, 21:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Тити със сигурност ли го знаеш, че съм чула че не е хубаво да се честитява предварително. Дано всичко да е наред и скоро да се включи и да разкаже.
Терминът и трябва да е минал вече, знам го понеже тя вървеше един месец преди братовчедка ми, а и като писа последно спомена, че се надява идната седмица вече да е родила, а мина доста повече време
И аз не искам да честитя, нека да се появи и ще я нападнем дружно с чиститките и пожеланията

Ама като знам какво е в началото, скоро може би няма да се появи, нека си почива и се радва на всичко, силно се надявам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:59.