IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 17th April 2011, 08:55
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Ох, и аз имам чувството, че 1 имплант ми се върти и разхожда..
  #1572  
Стар 17th April 2011, 09:19
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Как така бре Дафни? Много ти е рано още да са толкова свободни.Ти подмускилно ли беше или над?
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
  #1573  
Стар 17th April 2011, 09:34
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Хубавици, има случаи на извъртане на импланта. Моя левият се беше извъртял сега преди подмяната им. Не съм спала по корем, джобовете бяха тесни, но все спях на една страна като ги притисках странично. Винаги съм спяла със спортен сутиен или потник къс и стегнат. След последната операция док ми каза че мога да спя настрани след 6-7ми ден стига да се чуствам добре, но вече мина месец и много внимавам да не ги притискам като съм на страни, но пак поне спя .... по гръб ми е ужас направо.
__________________
335 сс подмускулно
  #1574  
Стар 17th April 2011, 09:41
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114 Виж мнението
Как така бре Дафни? Много ти е рано още да са толкова свободни.Ти подмускилно ли беше или над?
Подмускулно.
Не казвам, че го усещам свободен - а все едно изведнъж "подскача" леко нагоре, придружено с усещане за стягане и лека болка. На пипане си е още твърд и статичен.
Може би са някакви по-интензивни контракции на мускула само?
  #1575  
Стар 17th April 2011, 10:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

да, мускула се контрахира докато с еотпусне напълни и преразтягането, на което е подложен не стаен нормалното му състояние...аз първите 2 месеца щом с еопитах да ходя без сутиен, усещах веднага контрахираен на мускулите и" вкаменяване" на гърдите....след 2-я месец някъде отмина това усещане....то се появява дори и със сутиен, ако правите нещо, ското напрягате мускулите повече...но няма общо с ротацията...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1576  
Стар 17th April 2011, 11:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

QUOTE=te_dda;733128],че досега поне аз не съм чувала да има ротация, която не се е възстановила сама и по този повод някой да е бил опериран....тук може би Гвен би могла да даде някакво инфо- дали при тях са имали такива случаи....[/QUOTE]
Ами аз откакто съм там - не съм видяла такъв случай, но съм сравнително нова там, ъ пък знам за моя приятелка, която й се беше завъртяп импланта и ги подмени, но пак с анатомични.... Мноооого рядко, но да, случва се. Това обаче не е причина да се заменят с кръгли. Просто хирурзите предпочитат да си вържат гащите, като презастраховка за следващ евентуален път...
  #1577  
Стар 17th April 2011, 11:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
Smile

Серпентина, добре дошла в отборчето!
  #1578  
Стар 17th April 2011, 12:56
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

При мен студа създава неприятно усещане. Стане ли ми студено и почвам да треперя, гърдите ми се втвърдяват и целите се тресат... и хем ми е смешно, хем си е гадно. Но предполагам, че само в началото ще е така, докато са все още "дървени". Надявам се за другата зима да са ок, че на мен все ми е студено
  #1579  
Стар 17th April 2011, 15:39
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Просто хирурзите предпочитат да си вържат гащите, като презастраховка за следващ евентуален път
по този повод попрочетох малко американски форуми, и попаднах на един сайт, в който пациенти задават въпроси, и над 10-15 пластични хирурга- отговарят...та едно момиче питаше за ротацията...всички до един обясниха,че не работят по тази причина с анатомчини импланти и слагат кръгли, а антомичните използват само при реконструкции......е да де, но в много по-малко случаи кръглия имплант може да даде по-добре визия от анатомичния, и то тези случаи си се знаяи и на тях си им се слагат кръгли импланти.....кактов сички виждаме, в бг всички хирурзи явно мислят същото и наблягайки на естетиката, разботят предимно с анатомчини импланти..... аз лично съм на същото мнение.... и акос ве разгледат малко повече американски снимки, поне това, което аз съм установила , и заради което вече отдавна не съм им фен и не ги гледам, е че те работят с това, което дава най-ниска цена и най-малка естетика и се поставя няй-лесно - а именно имплантите с физиологичен разтвор, а ако жената е с кохезивни импалнти - повечето са кръг;ли наистина....явно - есттиката им е на последно място като приоритет.....т.е те като работа са много далеч от нашите практикии, което мен лично ме радва, и смятам ,че този въпрос ако бъде погледнат генерално като обща статистика, а не разглеждан като частни случаи, сме в по-добра позиция от американците.....

така че аз лично продължавам да стоя зад практиката с анатомчиниет импланти, тк все пак правим операциите си за естетика, а не за нещо друго.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1580  
Стар 17th April 2011, 16:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Американците - изобщо не ми ги хвали.... Рядко биват за пример, в което и да било отношение...По отношение на пластичната хирургия са доста по-назад като мислене, както каза естетиката им куца, а кръглата форма се харчи най-много във Вегас, както си говорихме с една друга съфорумка тукВиж европейските им колеги се стараят повече...А бг хирурзите, повечето отдавна не разчитат на"кръглата" мода като визия, даже започна да става "ретро", щото се понаучиха да поставят анатомични импланти и подмускулно също, повечето. Е, не отричам кръглият имплант при наличие на собствена жлеза и лека птоза - убийствен и единствен вариант, с който може да се постигне закръгленост на гърдиите, а не с анатомичен имплант, който при този случай само ще подсили ефекта на ...(цитирам един хирург) тип "домакински цици" Също така и средният профил от съвсем малките кубици създава съвсем естествен ефект при по-млади момичета. Но както и да е, за мен красивото е максимално естествена визия; такава, че един човек, който не е влизал в този форум, да може да се зачуди "абе аджеба тва дали все пак не е силикон"...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.