IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2011, 14:58
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране Неудовлетворена от новия си бюст

Здравейте на всички!Радвам се,че ви има и че можем да споделяме всичко,което ни безспокои,свързано с мамопластиката.Незнам как да започна....от 18годишна разбрах,че няма да имам гърди,НИКАКВИ,не малки,а никакви....просто две зърна....и така години наред...много години все с мисълта за операцията живеех,нямах никакво самочувствие,притеснявах се когато купувам сутиен,защото просто и най-малкият размер не ми ставаше,силно ограничена бях в избора си на дрехи....И така все бях потисната,със смачкано самочувствие,осъзнала,че няма как да изглеждам женствена.....Е,дойде и моят ден и моята операция,нямах никакво търпение най-накрая целият този кошмар да свърши.Вече 3 месеца минаха,нямам никакви проблеми,всичко е точно симетрично,нямам болки,няма данни за усложнения.......НО аз не се харесвам,вярно че преди нямах нищичко,обаче и сега ми се виждат малки,срам ме е да ви кажа колко ми е сега гръдната обиколка след имплантите......вярно е,че преди беше 73см....Незнам,дано някоя от вас ме разбере и ми даде някакъв съвет.....едва ли обаче...всички сте с прекрасни резултати след операцията-като гледам снимки и аватари......Имам чувството,че аз съм с най-малките гърди от всички тунинговани....тежа 48кг,висока съм 162см,подгръдна-69см,талия 60см,ханш- 86см.Отново нямам самочувствието,за което толкова години мечтаех-не си личи,че съм си направила мамопластика,можеби защото преди не се разделях с подплънките......
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2011, 17:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мишел,
ако преди са ти били "пъпка на ребро" няма как да изглеждаш като Памела Андерсън. Не е възможно да ти сложат много кубици от първия път. Колко ти сложиха?
Моите параметри като височина, кг и т.н. са същите като твоите, но имах нещичко от преди и сега съм доволна...Или нещо на теб ти е изкривен вкуса?!
Колко големи искаш да са?
Тук имаме форумнички, които са постигнали желания резултат едва след 2-3 операции...Но ти помисли да не би просто вече да си свикнала с новия размер и сега да ти малеят /както на повечето тук се е случило така/ )
Око ненанситно...
Аз за момента съм супер доволна от резултата си, с по-големи ще изглеждам гротескно, а и как ще ги нося..аз едвам се справям с тези 370 кубика, които все още чувствам като огромен товар
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st March 2011, 17:47
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Лъки, ти не си като мен-аз съм само с 325сс((,подмускулно,кръгли.Н е исках огромни,но много ми се искаше да ми личи корекцията,пък то......нямам при в наличност за нова операция......незнам....между другото преди да ме оперира доцентката,бях на консултация при още трима хирурзи-Стоянов,Охеда и Георгиев-общо взето никой от тримата не искаше да ми сложи повече от 320,била съм с много тесен гръден кош,нямало да се съберат,смешно щяло да ми бъде и т.н.......Но пак са си малки,много съм потисната,едва ли след 6-тия месец ще има някаква промяна,те са вече оформени....Направо като се съблека,не искам да се поглеждам в огледалото(((((
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st March 2011, 18:25
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами като теб съм - подгръдната ми е 69
Сега този модел, който ми сложи доцентката, много ми харесва, защото гърдите ми излизат извън рамките на тялото, и сега торсът ми едрее повече.
Но на мен ми сложи 370, защото съм раждала и кърмила. Тя към такива жени е по-склонна да слага големи кубици. Ти раждала ли си?
А и аз повече от 370 не съм искала, защото става все по-опасно за КК и други проблеми.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2011, 18:28
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Ами като теб съм - подгръдната ми е 69
Сега този модел, който ми сложи доцентката, много ми харесва, защото гърдите ми излизат извън рамките на тялото, и сега торсът ми едрее повече.
Но на мен ми сложи 370, защото съм раждала и кърмила. Тя към такива жени е по-склонна да слага големи кубици. Ти раждала ли си?
А и аз повече от 370 не съм искала, защото става все по-опасно за КК и други проблеми.
Ами не съм раждала
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st March 2011, 18:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тогава те съветвам първо да родиш, да кърмиш и едва после да мислиш за нови импланти, защото така или иначе кожата ти ще се разпъне, когато се случи майчинството
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st March 2011, 19:57
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

320сс според мен си е пълна чашка Б или дори С.
Това е много естетичен бюст, ти с какви представи и очаквания си направила операцията си?
Може би проблемът и неудовлетвореността ти не се коренят в глемината на бюста ти. Един бюст сам по себе си не може да те направи щастлива
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st March 2011, 20:08
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

От някои модели ми стават 75С,но невинаги изпълвам чашка С,не при всички модели имам впредвид...........Незнам,нищо не мога да направя....доцентката си свърши работата без забележки....но за да подчертая бюста си,отново си избирам сутиени с уплътнени чашки-ето това е гадното....Търпях болки,събирах парите и сега....пак сутиени с подплънки,как да не съм потисната....аз още след операцията видях какъв ще им е размерът и се наплаках едно хубаво......
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st March 2011, 20:12
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

научи се да се харесваш и да живееш в хармония със себе си!
Скоро разбрах, че една бивша колежка има рак на гърдата-толкова кофти ми стана, а аз като се замисля за какви "бели проблеми" си късам нервите.
Наслаждавай се на това, което имаш!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st March 2011, 20:13
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Мишел, животът е пред теб. Има време и за втора операция. Събери кураж! Милиони лягат два пъти под ножа
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:22.