IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 18th June 2011, 13:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Което за пореден път доказва, винаги и навсякъде е въпрос на късмет
Остава ми никаквото успокоение, че евентуално ако ме окепази един италиански хирург, имам много по- големи шансове да го осъдя, отколкото ако ме окепази един български хирург.
Отговори с цитат
  #342  
Стар 18th June 2011, 20:26
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Благодаря ти.За момента нямам идея какво пише,но се надявам утре дами преведат.Иначе сте прави риск винаги има и повечето май го знаем от опит за съжаление.
Отговори с цитат
  #343  
Стар 18th June 2011, 20:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Можеш да пробваш с http://translate.google.bg/, преводът не е най-добрият, ама става ясно все пак.
Отговори с цитат
  #344  
Стар 29th June 2011, 20:23
Аватара на Златокоска
Златокоска Златокоска не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Невероятни носове! Браво на доктора, наистина го бива!

Последно редактирано от Златокоска : 29th June 2011 на 20:33
Отговори с цитат
  #345  
Стар 29th June 2011, 21:59
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Сиби,мерси с закъснение.Точно с това си го преведах и аз вечерта още,несе стърпях до другия ден.Страшнички неща пише да,ама пък ако ще може да ми оправи поразиите май бих рискувала.То гаранция за нищо никъде...та знам ли ще го мисля.
Отговори с цитат
  #346  
Стар 29th June 2011, 22:03
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Бре, сега ти гледах снимките - за какви поразии говориш?
Отговори с цитат
  #347  
Стар 29th June 2011, 22:18
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Не дишам през едната... пък за таквиз ноздри трябва бая даси дишам по мое мнение
Отговори с цитат
  #348  
Стар 9th July 2011, 15:34
Аватара на Златокоска
Златокоска Златокоска не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте,

Свързах се с др. Палаоро. Това което той ми тоговори е, че цената ще е 4500 евро, включваща всичко - посрещане от летището във Венеция, престои в клиниката, снимки, консултация, операция, престой в апартамента - общо 7 дена (като престоя на придружител също е включен в цената).

За евентуална операция е необходима "резервация" около 2 месеца предварително.

Имам следния въпрос. Тъй като работя с хора всекидневно не мога да си позволя да се покажа с подут нос - та колко време продължи реанимацията при вас преди наистина да може да се покажете пред хора?

Благодаря предварително!
__________________
Е-Магазин - Dimi Bike
http://eshop.dimibike.com
Отговори с цитат
  #349  
Стар 9th July 2011, 20:10
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Rapuntsel,Ти как се свърза с доктора?По имейл или се обади директно?Ако си му писала,прати ли снимки да му обясниш какво точно искаш?Разпитвам те така защото аз уж чакам отговор от него ама засега нямааа.А да и за колко време ти отговори (ако не си звъняла де).И имаш ли дата за операция вече?

Иначе на мен след махането на лепенките от първото рино спокойно можех да се показвам пред хора нямах кой знае какъв оток,но то си е индивидуално.Много си зависи и какво ще ти прави доктора.Ако искаш напиши горедолу в какво ще се състои операцията ти и може някое от момичетата което е оперирано при палаоро да се включи.
Отговори с цитат
  #350  
Стар 10th July 2011, 09:36
Аватара на Златокоска
Златокоска Златокоска не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей,

Благодаря за бързия отговор.
Писах по и-мейла на английски. Изпратих снимки най-различни, за да може да види възможно по-добре. Може би след около максимум седмица ми отговори. Единственото нещо, което ме попита е дали имам някакви заболявания за да прецени дали ще е възможно да се подложа на операция. Незнам в подробности какво е необходимо да се направи за носа ми. Не сме и говорили, а и след това което видях (по снимки на момичетата от форума) съм силно впечатлена и за първи път изпитвам доверие за такава интервенция. (До колкото сама виждам, трябва да се махне гърбица.. да се скъси, да се направят по-малки ноздри и изцяло да се смени формата му).

Носът ми не изглежда добре, но и не ми е създавал някакви сериозни комплекси и ако трябва да съсипя здравето му, за да изглежда съмнително добре - не бих се наела с интервенцията. Но това което видях тук е наистина на друго ниво.. Няма нищо общо с всички останали снимки по форума, където видимо се маха основно гърбичка и до там.. остава се дължината на носа + ноздрите и цялата му непривлекателна форма.
А това махане на гърбицата е съпроводено до такова пилене, че носа изглежда дори грозно вдлъбнат....

Нямам определена дата тъй като все още аз самата не съм потвърдила. Исках да знам подробностите, както и все още нямам идея кога ще имам възможност за отпуска. За това е важно да знам колко време ще ми е необходимо и реално дали ще успея да го получа.

Колко време мина до махане на лепенките? 2 седмици достатъчни ли са? Идеята е, че работя всекидневно с поток от хора.. иииии наистина ще е некомфортно, ако изглеждам зле. Не е като да си в офис (или подобна среда) и единствените, с които да трябва да се съобразиш да са колегите ти...

Последно редактирано от Златокоска : 10th July 2011 на 09:49
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.