IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th October 2007, 21:04
Аватара на Fiore
Fiore Fiore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: гр.София
Мнения: 167
По подразбиране Цикъл

Здравейте,искам да ви попитам нещо може би някой е задавал такъв въпрос.Възможно ли е от тежки интензивни тренировки и много нерви цикълът да закъснява,до колко време се прави аборт ?Какви други болести могат да доведат до закъснение и какви изследвания трябва да се направят?Благодаря,ако някой се включи ще съм благодарна
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th October 2007, 07:51
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Възможно е цикълът да закъснява от всякакви физически и психически претоварвания, както и от хормонални проблеми. Първо си купи тест за бременност, после отиди на гинеколог. Абортът по желание е възможен (и сравнително по-безопасен) до края на 2-я месец от бременността (8 седмици).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th October 2007, 12:46
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

съгласна съм с Ди. наистина най-добре да е да отидеш на гинеколог, който да те прегледа и ако не се установи бременност, да направи необходимите изследвания в случай че закъснява доста време.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th October 2007, 16:34
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

На мен ми се е случвало да не ми идва по 2 месеца или пък в месеца 2 пъти..когато съм притеснена и нервна...ако си мислиш,че може да си бременна (а не искаш),от притеснението може да ти закаснее.Имам приятелка ,ня която 9 месеца не и беше идвало,защото има хормонални проблеми Най-добре е да се консултираш с гинеколог (ако си бременна да действаш докато е време...ако имаш др. проблеми да се лекуваш..)
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th October 2007, 22:29
MaryKate MaryKate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Стресът, хормонални проблеми, смяна на режима на живот биха могли да доведът до закъснение на цикъла. На мен винаги когато си сменям режима на живот ми закъснява. А отностно въпроса ти до кога е възможно да се прави аборт, това е възможно до 12 седмица от бременността т.е. до третия месец, но когато е особено наложително аборт може да се направи и 5 месец.
__________________
You only see what your eyes want to see
How can life be what you want it to be?
You're frozen, when your heart's not open!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Цикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.