IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd August 2007, 08:52
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselina manolova
...използва PIP,защото не дразнели мускула при подмуск. поставяне....
Е това не ми е ясно нещо , другите марки по какъв ли начин "дразнят" мускула Сигурно по финансов
Отговори с цитат
  #42  
Стар 3rd August 2007, 10:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Това за финансовия начин ми хареса Може би гледат да ти предложат по-скъпи импланти,които може и да не са за теб или начина на слагане напр.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd August 2007, 13:03
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Просто работи с доставчика на ПИП, всички импланти са горе-долу еднакви и нямат разлика при дразненето на околните тъкани.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd August 2007, 14:50
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Предполагам, че единствената разлика между ПИП и останали е, 4е ПИП имат и микротекстурирани импланти (на мен такива ми сложи), въпрке че между текстурирани и микротекстурирани май няма кой знае каква разлика.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 3rd August 2007, 14:53
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

И аз това имах предвид, просто ми се видя некоректно казано "дразненето". Веселина, защо не направиш още някоя и друга консултация, да сравниш мнения.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 3rd August 2007, 19:10
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

PIP били микротекстурирани и за това ги харесвал повече, а Макгана стрували с триста лева повече и ги поставя все пак, ако пациентът държи на тях. Всеки доктор си има любим начин на работа. Далеч съм от мисълта какви бизнес отношения има с производителя. Единственото, което ме интересува са качеството на услугата и материала. Не съм ви казала, че ходих на консултация при д-р Заякова-тя пък работи с Макган и ги има за най-добри, но поставя частично подмускулно с разрез под жлезата. Работи по-скъпо. Говорих и с д-р И. Стоянов - също предпочита Макгана. Бях решила да ходя до София, но във форумите прочетох няколко оплаквания и се разколебах
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd August 2007, 19:19
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Бимби,важното е че ми каза честно че работи от скоро, а дали се е справил питам оперираните по този начин от него-момичета моля,обадете се,как сте,доволни ли сте от резултата? Добре ли се справи доктора?Само те знаят какво е положението,нали,Бимби?
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd August 2007, 19:28
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

joily.И твоят хематом ме притеснява,чудя се д-р Тонев с ендоскоп ли я прави и скакъв скалпел работи,защото има значение например Н.Георгиев и Заякова не дренирали защото ползвали лазерни, ако не се лъжа,сякаш така ми обясни д-р Заякова
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #49  
Стар 3rd August 2007, 19:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselina manolova
Бимби,важното е че ми каза честно че работи от скоро, а дали се е справил питам оперираните по този начин от него-момичета моля,обадете се,как сте,доволни ли сте от резултата? Добре ли се справи доктора?Само те знаят какво е положението,нали,Бимби?
мда, само те знаят, но не са много другото което е, дори и да се обади някой, не е минало много време от операцията му, за да ти каже нещо достоверно. откъм мишницата достъпа е доста затруднен, и трудно се прави правилен джоб, най-вероятно ще са доста раздалечени...като сложиш и избутването встрани на импланта от мускулите при подмускулно поставяне...резултата като нищо да е чудни цици под мишниците - на цената на един едвам забележим белег.
аз повече няма да пиша в темата. целта ми е да те накарам да се замислиш, не да те разубеждавам. парите и циците са си твои.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th August 2007, 07:16
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Само искам да кажа , аз бях първата с висок профил в форума и доста настоявах за среден само заради това . Това , че прави различен разрез от останалите лекари , той си носи отговорността и си поема риска . При усложнение нали първо с него ще се консултираш ? Едва ли е подминал този факт . Ако пък те е страх от този разрез , работи и по другите . После ти си носиш белезите , така че е твое право избора да е твой , стига да е оперативно възможно . А ако вече са те наплашили тук в форума , ами смени си лекаря , но и в двата случая ти си носиш отговорността и съмненията . Тук мненията могат да се обръщат като лопати . И аз си мислех , че рискувам с лекаря си - в сайта си говореше само за липосукция , сякаш че гърди не прави .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТоневquotКаспелаquotquotДовериеquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:55.