IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st January 2009, 18:02
nelisima nelisima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Varna
Мнения: 19
По подразбиране Ползвалили сте Лида Даидайхуа..МНЕНИЯ

Здравейте искам да попитам относно тези "билкови" хапчета за отслабване Лида от който всички са толкова доволни... Ползвате ли ги,имат ли странични ефекти и някои сигурен ли е дали изобщо са законни? И все пак има ли някакъв ефект,мерси предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd January 2009, 01:40
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: Ползвалили сте Лида Даидайхуа..МНЕНИЯ

Не съм ги ползвала,не съм ги и чувала даже.Твърдо съм против хапчетата за отслабване...ако имаш добър хранителен режим и добре изготвена програма, със или без тях, ще има ефект..така че са абсолютно излишни. Ако имаше такива вълшебни хапчета дали щеше да има дебел човек на тая планета...
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd January 2009, 12:32
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

И аз съм против хапчетата, но знам че някой като си науми нещо трудно приема доводи "против"...Най-са ми смешни тия хапчета дето намалят апетита - всичко е до нагласа колко храна да приемаме, ако ще чакам хапчетата да ми намалят апетита - ще я втасам
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th January 2009, 13:26
Аватара на TORNADO
TORNADO TORNADO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до TORNADO
По подразбиране

nelisima,аз пия ЛИДА!Днес изпих 21-то хапче,купих ги след като видях колко е отслабнала моя позната.При нея резултата на 15-20ден бил -8кг,но при мен е -2.5/при всеки е различно май/.Във форума бг мама има доста момичета,които ги пият и са ги пили и мненията са различни,така че...Ти си решаваш!
УСПЕХ!!!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st March 2009, 18:16
insane7 insane7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

при всеки е различно да. ако ти е много високо кръвното или имаш проблеми със сърцето може да стане проблем
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd March 2009, 18:46
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TORNADO
nelisima,аз пия ЛИДА!Днес изпих 21-то хапче,купих ги след като видях колко е отслабнала моя позната.При нея резултата на 15-20ден бил -8кг,но при мен е -2.5/при всеки е различно май/.Във форума бг мама има доста момичета,които ги пият и са ги пили и мненията са различни,така че...Ти си решаваш!
УСПЕХ!!!!!!
торнадо от аптеката ли се купуват тези хапчета и каква е цената им горе долу?

предварително ти благодаря!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th April 2009, 10:05
no_fear no_fear не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 434
По подразбиране

Уведомяваме Ви, че със заповед № Б-8 от 27.06.2008 г. на Изпълнителния директор на ИАЛ е разпоредено блокиране в лекарствоснабдителната мрежа на страната, на обявения за хранителна добавка продукт МейЗиТанг желирани капсули за отслабване - caps. x 30, производство на Куминг Дали, поради несъответствие с изискванията, отнасящи се към I-ва степен на риска т.1 и т.2 от класификацията на степента на риска за здравето (фалшив лекарствен продукт).

С Аналитични протоколи на ИАЛ за извършен анализ е установено, че продуктът – МейЗиТанг желирани капсули за отслабване - caps. x 30 съдържа активно лекарствено вещество Sibutraminе, в количество многократно надвишаващо количеството в разрешените за употреба в страната лекарствени продукти с режим на отпускане „по лекарско предписание” Reduktil и Lindaxa. Хранителната добавка МейЗиТанг желирани капсули за отслабване - caps. x 30 представлява „Фалшив лекарствен продукт” съгласно определението за фалшив лекарствен продукт на СЗО и § 1. от Наредба № 9 от 23 април 2008 г. За условията и реда за блокиране и изтегляне на лекарствени продукти, показали несъответствие с изискванията за качество, безопасност и ефикасност.
ИАЛ е уведомила Главния държавен здравен инспектор и РИОКОЗ в страната за осъществяване на контрол по изпълнението на заповедта и предприемане на последващи мерки.

Информираме гражданите закупили продукта МейЗиТанг желирани капсули за отслабване - caps. x 30 незабавно да преустановят употребата му, тъй като употребата на този продукт представлява сериозна заплаха за тяхното здраве.
Sibutramine e активното вещество на лекарственитe продукти Reductil и Lindaxa, които се изписват по лекарско предписание и имат специални предупреждения и специални предпазни мерки при употреба и изява на множество нежелани лекарствени реакции. (КХП и листовките за пациента могат да се видят в раздел регистри на страницата на ИАЛ)

Продукта МейЗиТанг е аналогичен на продукта Лида ДайДайХуа, за който на 09.06.2007 ИАЛ вече Ви информира. Според информацията и холограмите на опаковките на посочените продукти, и двата продукта са произведени от един и същ производител в Китай. В тази връзка и поради зачистилото разпространение на фалшиви лекарствени продукти за отслабване произведени в Китай като хранителни добавки, ИАЛ за пореден път предупреждава, че на хранителни добавки не могат да бъдат приписвани свойства да предпазват, лекуват или излекуват болести при човека, нито да се позовават на такива свойства. Затлъстяването и метаболитния синдром представляват сериозен здравен проблем с растящо значение през годините. Лечението на това състояние трябва да се провежда само под лекарски контрол от специалисти в областта на нарушения метаболизъм и хранене.


ИАЛ предупреждава, че всяко самолечение на този сериозен проблем крие огромни рискове за здравето на пациентите и може да има непредвидими последици.
__________________
Мога да устоя на всичко,освен на изкушението,защото единственият начин да се оттървеш от него е да му се отдадеш.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2009, 13:09
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

ВНИМАВАЙТЕ С ОПАСНИ ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ!!!!!!!

Олово и живак в лек за отслабване

Олово, живак и синтетични материали се съдържат в голяма част от хапчетата и билките за отслабване, които се продават в различни държави, включително и България.

Това съобщи швейцарската преса, която публикува предупреждение на института Swissmedic.

Той е получил множество сигнали за опасността от български, американски и френски колеги. Тежките метали могат сериозно да увредят здравето. Най-опасни са хаповете, продавани по интернет.

На първо място трябва да се внимава с капсули, съдържащи уж лековити китайски билки, обяви институтът. В тях различни европейски лаборатории са засекли небезвредните субстанции сибутрамин и фенолфталеин, както и олово и живак в пъти над допустимите норми.

Swissmedic е тествал 13 вида хапове за отслабване, направени от 10 различни билки. Над половината съдържали недекларирани тежки метали и синтетични вещества. В 8 например вместо билки имало само синтетика. В три имало комбинация от сибутрамин и фенолфталеин - и двете вещества могат да се получават само с рецепта, тъй като имат странични ефекти, а на всичкото отгоре не водят до намаляване на теглото. Институтът ги е класифицирал като потенциално опасни за здравето медикаменти. Престъпно е нарочното въвеждане в заблуждение на клиентите, смятат още швейцарците.

Най-опасни са хаповете от азиатските страни. В един от азиатските изследвани продукти имало олово 50 пъти над допустимото!

Swissmedic е получил сигнали за опасните медикаменти от фармацевтичните власти в САЩ, Канада, Сингапур, Франция, Австрия и България. Във всички тези страни са изследвани хапове, които могат да се окажат опасни.

ОПАСНИТЕ ЛЕКОВЕ
Li Da Daidaihua - съдържа кофеин, не е упоменато
Li Da Daidaihua - съдържа 21,5 мг сибутрамин
Reducing weight easily - съдържа сибутрамин 9,7 мг и фенолфателин, олово 239 ppm и живак - 0.64 ppm
24" ince - съдържа 4,5 мг сибутрамин
Zhen de shou fat loss capsule - фенолфателин
Light Some - сибутрамин - 7,8 мг
Pearl White Slimming - сибутрамин 9,3 мг, фенолфталеин
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd January 2010, 15:30
mimmm mimmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Много се изписа са Лида – от забранен продукт до какво ли не.

Искам да кажа и аз какво мисля, защото ми писна да слушам глупости, а пък и е доста трудно да си намериш вече истинска лида.

А истината , че е Лидата работи и някои хора ги е много яд, защото за 40-50лв за един месец хората виждат резултат по-добър от продукт за 100-120лв на месец.

Отделно, че лидата не вдига пулса и не те прави нервен, както тъй наречените fat -бърнери.

Истината за Лидата е следната:

Миналата година(2008) господин Х се опита да регистрира някакъв продукт наречен Лида за продажба в аптеките. Дори ако помните, лида имаше в аптеките. С регистрацията на продукт, дадена фирма взима официални права и може да наложи монопол на пазара. Проблемите бяха няколко:

* неговата лида не беше оригиналната и при инспекция от Риокоз всеки път се намираше различно съдържание при изследване. Това се дължеше на факта , че господин Х беше решил да изкара много пари, чрез монопол и чрез закупуването с 2/3 по-ниска цена на продукта лида от неизвестни производители.

* имаше много хора, които продавах лида по интернет – било истинска, било фалшива като на господин Х

Въз основа на горното заваляха жалби срещу господин Х (било редовни или не), честни или не. И в резултат на хитрината си да спести от цената и закупувайки фалшив продукт, РИОКОЗ издаде заповед за махане на продукта от аптеките (заради вредни съставки, но това защото не беше изследвана истинската лида).

От тогава се носят какви ли не слухове за лидата – от това колко е добра, до това, че е вредна.

Вредна е фалшивата Лида, защото не се знае какво има в нея и кога го има.

Оригиналната Лида е страхотен продукт.Аз си я копувам от сайта на
Buyhealth.еu още с 1-вата кутия свалих 8 кг.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd January 2010, 07:58
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Колкото и да си свалила - няма значение , ако си се натровила с живак и олово . Всъщност , може би , колкото е повече живака - повече ще отслабнеш .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.